Eksperci

150+ ekspertów

UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Tylko najlepsi eksperci mogą skutecznie nauczyć Cię nowych umiejętności, pokazać Ci sprawdzone know-how, zainspirować Cię i zmotywować do prawdziwych zmian. Tylko osoby same dysponujące najnowszą wiedzą, stosujące najbardziej efektywne strategie i wdrażające innowacyjne rozwiązania mogą pomóc Ci osiągać ponad przeciętne wyniki

Dlatego w czasie naszych szkoleń, konferencji i innych wydarzeń spotkasz najbardziej poszukiwanych i najlepszych w swoich dziedzinach profesjonalistów. Są nimi znani, cenieni i osiągający sukcesy liderzy biznesu, przedsiębiorcy, wizjonerzy, mówcy motywacyjni, mentorzy oraz trenerzy.

mec. Piotr Gałka, Kochański & Partners

mec. Piotr Gałka, Kochański & Partners

Więcej
mec. Anna Adamczyk

mec. Anna Adamczyk

Ekspert prawa gospodarczego, cywilnego i prawa pracy.

Zajmuje się doradztwem dla spółek prywatnych i tych dopuszczonych do obrotu na Warszawskiej GPW.

Więcej
Adam Baśkiewicz

Adam Baśkiewicz

Praktyk zarządzania i ekspert w zakresie wdrażania Lean w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych.

Konsultant, trener i wykładowca z zakresu Lean współpracujący z Katedrą Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Poznańskiej, Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, WSB w Poznaniu i SGH w Warszawie, Wykładowca na studiach MBI na Politechnice Warszawskiej.

Więcej
Sławomir Bieńkowski

Sławomir Bieńkowski

Prowadzi projekty podnoszenia efektywności w oparciu o cechy osobiste w jednej z najnowocześniejszych korporacji w Polsce

Prowadzi projekty doradcze dla korporacji, MSP oraz miast.

Więcej
Ewa Błaszczak

Ewa Błaszczak

Sukces w świecie chaosu zaczyna się na literę „Z”: zmiana, zaufanie, zaangażowanie, zespoły, zwinność.

Ekspert w zakresie przywództwa, zwinnego zarządzania, zespołowości i komunikacji

Specjalizuje się̨ w obszarze przywództwa i zarządzania. Prowadzi projekty szkoleniowe, warsztaty, akademie wykonawcze oraz sesje coachingowe (coaching zespołowy, coaching indywidualny) i świadczy usługi doradcze.

Więcej
Iwona Bobrowska-Budny

Iwona Bobrowska-Budny

talent management mentor, trener biznesu i ekspert z zakresu zarządzania kapitałem ludzkimi

Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego m.in. jako menedżer i partner biznesowy w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Certyfikowana w ponad 15 metodach diagnostycznych badania potencjału, talentów i osobowości zawodowej, wspiera w odnalezieniu swojej ścieżki zawodowej i misji życiowej. Jako certyfikowany nauczyciel Calligraphy Health System uczy poprzez ruch zarządzania energią własną oraz przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i reakcjom stresowym.

Więcej
Natalia Bogdan

Natalia Bogdan

Założycielka, właścicielka i prezes zarządu międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Jobhouse

Ekspert rynku pracy. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego. Bizneswoman Roku 2016

Więcej
Robert Buszta

Robert Buszta

Trener biznesu, coach i przedsiębiorca

Absolwent socjologii i psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znakomity praktyk z zakresu zarządzania strategią. Skaluje i optymalizuje modele biznesowe. Prelegent licznych konferencji i seminariów.

Więcej
dr Michał Chalastra

dr Michał Chalastra

Ekspert, doradca firm produkcyjnych w zakresie controllingu, budżetowania, rachunkowości zarządczej i zintegrowanych systemów informacyjnych.

Pracownik Katedry Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Członek komisji w konkursie na Controllera Roku oraz Rady Programowej czasopisma „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”.

Więcej
Piotr Chimko

Piotr Chimko

Menedżer, trener biznesu

Pasjonat tematyki dojrzałego i świadomego przywództwa. Menedżer z osiemnastoletnim doświadczeniem korporacyjnym w obszarze IT, finansów i zakupów. Przewodził wdrożeniom licznych projektów, od czysto informatycznych, poprzez optymalizujące koszty, po wprowadzanie nowinek technologicznych. Aktualnie wspiera globalne przemiany w firmie Philips.

Więcej
Paweł Ciacek

Paweł Ciacek

Badacz trendów społecznych oraz konsumenckich

Więcej
dr Łukasz Cichy

dr Łukasz Cichy

Ekspert GRC, specjalizuje się w zagadnieniach corporate governance, kontroli wewnętrznej, compliance, audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem i whistleblowingu

Doradza podmiotom z sektora finansowego m.in. we wdrożeniu wymogów regulacyjnych w obszarze szeroko rozumianego zarządzania, w szczególności odnośnie Rekomendacji H, Rekomendacji Z, whistleblowingu, ładu korporacyjnego dla podmiotów nadzorowanych oraz wymogów dotyczących polityki wynagrodzeń.

Więcej
Piotr Cieszewski

Piotr Cieszewski

Granica jest dużo dalej, niż nasze zmęczenie

Maratończyk, taternik - zdobywca Mount Everest

Trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się̨ w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, pracy zespołowej, zmiany i osiągania celów.

Więcej
Krzysztof Czuba, AION Bank

Krzysztof Czuba, AION Bank

Przedsiębiorca, inwestor, współzałożyciel ALIOR Banku i AION Bank.

Więcej
Dorota Deląg

Dorota Deląg

Aktorka, prezenterka telewizyjna, dziennikarka. Przez wiele lat współpracowała z TVP2, Polsat, TVN, TVN Warszawa, gdzie tworzyła i prowadziła programy m.in. Spotkania Doroty, Między Kuchnią a Salonem, Jazda Kulturalna.

Zarządzała agencją marketingową, gdzie zmierzała się z codziennymi problemami jako przedsiębiorca. Dzisiaj, z ogromnym bagażem doświadczeń, występuje w roli trenera i mówcy motywacyjnego.

Więcej
mec. Monika Drab

mec. Monika Drab

ekspertka BCC ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych

Bogate doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z obszaru w prawa pracy, prawa cywilnego oraz szeroko pojętego prawa gospodarczego sprawiają, że jest cenionym wykładowcą, prelegentem na wielu konferencjach i szkoleniach.

Więcej
Karolina Dudek Forbis Group

Karolina Dudek Forbis Group

Workplace Strategy Director w Forbis Group, Adiunkt w Akademii Leona Koźmińskiego i Prezes Polskiego Instytutu Środowiska Pracy.

Współredaktorka tomów poświęconych badaniu kultury oddolnej. Od kilku lat związana z branżą nieruchomości biurowych. Wykorzystuje interdyscyplinarne podejście do wspomagania procesów planowania, projektowania i organizowania przestrzeni organizacji.

Więcej
Paweł Dudojc PwC Legal Żelaźnicki

Paweł Dudojc PwC Legal Żelaźnicki

Counsel, PwC Legal Żelaźnicki sp. k.

Więcej
Lech Dworaczyński

Lech Dworaczyński

Ekspert z dziedziny sprzedaży, zarządzania procesami sprzedaży, układania i wdrażania strategii sprzedażowej, podnoszenia efektywności działów sprzedaży

Szkolenia dla sprzedawców, szefów sprzedaży i prace doradczą związaną z podnoszeniem efektywności działów sprzedaży traktuje jako hobby i życiową pasję

Więcej
Wojciech Eichelberger

Wojciech Eichelberger

Pomóż sobie - daj światu odetchnąć

Psycholog, psychoterapeuta i coach. W swojej pracy odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Autor i współautor  wielu  popularnych  książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości, spośród których wiele trafiło na listy bestsellerów. Współtwórca programów telewizyjnych, popularyzujących wiedzę i refleksję z obszaru psychologii egzystencjalnej.

Więcej
mec. Piotr Fojtik

mec. Piotr Fojtik

Doświadczony prawnik specjalizujący się w zagadnieniach związanych z prawem pracy

Ekspert i doradca z dużym doświadczeniem prowadzącym zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte z zakresu prawa pracy oraz doradca wielu firm w zakresie zatrudniania obcokrajowców. Członek Izby Adwokackiej w Krakowie, Członek Trinity Capital Business Network.

Więcej
dr Paweł Fortuna

dr Paweł Fortuna

Fortuna sprzyja uważnym

Ekspert w zakresie psychologii biznesu

Od połowy lat 90. specjalizuje się w psychologii biznesu i psychologii pozytywnej. Ekspert Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz członek honorowy Europejskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu oraz Stowarzyszenia MBA INSPIRE.

Więcej
Magda Gacyk

Magda Gacyk

Autorka bestselleru ”Ścigając Steve’a Jobsa”, dziennikarka i blogerka, redaktorka Magazynu REO poświęconego innowacjom

Więcej
Małgorzata Głębocka - Szurko

Małgorzata Głębocka - Szurko

Od ponad 20 lat dzieli się swoją pasją do HR-u, pracując na stanowisku dyrektora personalnego, zarówno w spółkach polskich, jak i międzynarodowych korporacjach.

Od lat zakochana jest w filozofii Lean Manufacturing. Wiedzę w tym zakresie zdobywała w fabrykach we Włoszech, Niemczech i Japonii, takich jak: Ferrari, Lamborghini, Ducati, Porsche, Toyota, Whirlpool, Philips. Kilkukrotnie współuczestniczyła przy wdrożeniu Lean-u w organizacjach, w których pracowała.

Więcej
Dariusz Goc

Dariusz Goc

Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu.

Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo – szkoleniowych z zakresu przywództwa w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów.

Więcej
Maja Gojtowska

Maja Gojtowska

Ekspert z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej, EB i CSR.

Certyfikowany moderator Design Thinking. Współtworzyła i zrealizowała kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej, i employer brandingowej.

Więcej
Adam Górecki

Adam Górecki

Praktyk zarządzania, interim manager, wykładowca MBA, negocjator zastępczy – uprawomocniony, mediator, coach/trener i konsultant

Realizuje projekty szkoleniowe i doradcze, które koncentrują się wokół rozwoju biznesu w nowoczesnym, wysoce zmiennym środowisku. 27-letnie doświadczenie zawodowe zapewniło mu status eksperta z dziedzin: zarządzania strategicznego, zarządzania zespołami, przywództwa w zmianie, negocjacji, sprzedaży B2B i B2C, obsługi i budowy trwałych relacji z klientami CRM, prowadzenia spotkań – wystąpień, organizacji pracy i czasu, coachingu i On the Job Training, work- life balance i work-life integration.

Więcej
Renata Hartle COLLIERS INTERNATIONAL

Renata Hartle COLLIERS INTERNATIONAL

Manager w dziale Office w Colliers International. Doradza najemcom oraz właścicielom budynków w zakresie innowacyjnych technologii dla użytkowników biur oraz w strategicznym planowaniu rozwiązań typu „flex office”.

W swojej karierze zawodowej od zawsze pasjonowała się rozwojem innowacyjnego myślenia, tworzeniem nowych rozwiązań i łączenia światów korporacji ze start-up’ami. Swoje pasje rozwijała początkowo jako HR Partner, budując innowacyjną kulturę pracy w Skanska, a kolejno od 2016 roku pełniąc nowo powołaną funkcję Managera Innowacji na Europę Centralną.

Więcej
Marek Jagielski

Marek Jagielski

Ekspert i doradca w zakresie poprawy efektywności firm

Praktyk metodyki Lean Management, A3 i Six Sigma.

Więcej
Jacek Jarmuszczak, Nextbuy

Jacek Jarmuszczak, Nextbuy

Wiceprezes Nextbuy, ekspert w dziedzinie „szczupłych” systemów logistycznych, e-systemów zarządzania logistyką, w tym przetargów elektronicznych i e-Aukcji.

Jako kierownik działu zakupów elektronicznych w Carlsberg Group, zarządzał zespołem, który przeprowadzał ok. 600 przetargów rocznie dla wszystkich zakładów Grupy Carlsberg na całym świecie. Jako Global Category Manager w Grupie Danfoss, tworzył strategię zakupową i prowadził negocjacje z kluczowymi dostawcami.

Więcej
Łukasz Jędraszkiewicz, Tauron Ciepło

Łukasz Jędraszkiewicz, Tauron Ciepło

Największy sukces to sukces zespołu oraz możliwość motywacji współpracowników i wsparcia ich w poszukiwaniu własnych sposobów na osiągnięcie więcej, niż są sobie w stanie wyobrazić

Dyrektor Departamentu Zakupów w Tauron Ciepło

Trener metody Insights Discovery, którego fascynuje praca z ludźmi. Potrafi zbudować, przemodelować i zmotywować zespół zakupowy tak, aby stał się dojrzały kompetencyjnie i samodzielny.

Więcej
Piotr Kaczmarek PIRXON

Piotr Kaczmarek PIRXON

Ekspert w dziedzinie Robotic Process Automation

Business Development Director w PIRXON SA., współzałożyciel Pomorskiego Klastra ICT

Więcej
Anna Kaczmarzyk mBank

Anna Kaczmarzyk mBank

Zmotywowany i zaangażowany pracownik to największa wartość każdej organizacji

Ekspert ds. systemów wynagradzania w mBank

Więcej
Gabriela Kaflik, Orpea

Gabriela Kaflik, Orpea

Ekspert budowy i restrukturyzacji działu zakupów, twórca strategii i architekt procesów zakupowych

Menedżer z ponad 17 letnim doświadczeniem pracy w polskich, jak i międzynarodowych organizacjach, od dziesięciu lat związana z branżą medyczną. Posiada bogate doświadczenie związane z budową i restrukturyzacją działu zakupów w różnych firmach, tworzeniem strategii zakupowych, optymalizacją kosztów operacyjnych oraz usprawnianiem procesów zakupowo-organizacyjnych.

Więcej
Kaja Prystupa-Rządca

Kaja Prystupa-Rządca

Doradca, mentor i badacz

Specjalizuje się w tematyce zarządzania i transformacji organizacji w środowisku wirtualnym oraz strategiami wspierania innowacji. Wspiera ludzi w rozwoju komunikacji wirtualnej oraz inspiruje do zmian na poziomie organizacyjnym.

Więcej
Renata Kałużna HR & Happienes at Work

Renata Kałużna HR & Happienes at Work

HR & Happienes at Work Consultant. Inicjator i promotor idei Happiness at Work w Polsce. Współautorka i współzałożycielka marki CHO – Chief Happiness Officer.

Kobieta biznesu w pełni tego słowa znaczeniu – pełna innowacyjnych, błyskotliwych pomysłów i energii do działania – właściwie nie do zatrzymania.

Więcej
Nikolay Kirov

Nikolay Kirov

Trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca akademicki

Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. Trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca akademicki. Na swoich wystąpieniach inspiracyjnych i kursach z niezwykłą lekkością pokazuje zawiłe połączenie między tym jak zarządzać sobą i podejmować decyzje, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian oraz jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na wyniki sprzedażowe, korzyści finansowe i obustronne zadowolenie partnerów.

Więcej
Nadia Kirova

Nadia Kirova

Mówca konferencyjny, menedżer, przedsiębiorca

Certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej i rozwoju, coach stosujący w swojej praktyce kwestionariusze Master Person Analysis, FRIS, Gallup, MTQ48 – odporność psychiczna (mental toughthness) i Reiss Motivation Profile. Instruktor Calligraphy Health System-Calligraphy Yoga – styl QiGong oraz ZEN Coaching praktyk.

Więcej
prof. Grzegorz W. Kołodko

prof. Grzegorz W. Kołodko

Intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych.

Więcej
Katarzyna Kozieł LINK4

Katarzyna Kozieł LINK4

Kierownik Zespołu ds. Administracji w LINK4 TU S.A. Odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura liczącego ponad 900 osób, bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe pracowników Spółki oraz flotę samochodową.

W ostatnim roku dwukrotnie skoordynowała z sukcesem przeprowadzkę firmy, najpierw do lokalizacji tymczasowych, następnie na nowe powierzchnie biurowe. „Inspirują mnie ludzie, z którymi pracuję, słuchanie ich i rozmowa z nimi”

Więcej
Jacek Krajewski Gamfi

Jacek Krajewski Gamfi

Specjalizuje się w rozwoju biznesu oraz edukuje rynek na temat wykorzystania AI i chatbotów w rekrutacji pracowników.

Więcej
Magdalena Kreczmańska MK Office Management

Magdalena Kreczmańska MK Office Management

W połowie 2007 roku przyjęła propozycję pracy na stanowisku Office Manager’a w międzynarodowym funduszu private equity Advent International.

W roku 2012 stworzyła własną firmę zajmującą administracją i zarządzaniem biurem. Współpracuje z firmami, które potrzebują wsparcia administracyjnego w niepełnym wymiarze godzin.

Więcej
Robert Krool

Robert Krool

Do źródła znaczy pod prąd

Fundator, Prezes zarządu Fundacji LifeSkills. Mediator i mentor. Specjalista ds. inwestycji międzypokoleniowych.

Specjalista ds. inwestycji międzypokoleniowych oraz strategicznych projektów właścicielskich & rodzinnych. Zawodowy mentor, diagnostyk rozwojowy, pedagog i przedsiębiorca.

Więcej
Krzysztof Kruszewski

Krzysztof Kruszewski

CEO Kantar oraz ekspert walki wręcz oraz użycia broni palnej w bliskim kontakcie

Więcej
Agnieszka Krzywosz Toolbox for HR

Agnieszka Krzywosz Toolbox for HR

Office Manager w Stepwise. Pracownik administracji od ponad 10 lat.

Prywatnie, była tancerka i nauczycielka Ashtanga Yoga. Obecnie mama 4 letniego Aleksa. Wielbicielka pięknych brzmień i celebrowania dobrego jedzenia. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Więcej
Andrzej Kubisiak Polski Instytut Ekonomiczny

Andrzej Kubisiak Polski Instytut Ekonomiczny

Ekspert Rynku Pracy w Polskim Instytucie Ekonomicznym

Odpowiada za zarządzanie procesami komunikacyjnymi Instytutu i opracowywanie analiz dotyczących sytuacji na rynku pracy. Odpowiadał m.in. za opracowywanie cyklicznych raportów rynkowych mówiących o procesach migracyjnych i kluczowych trendach na rynku pracy, były członek Rady Rynku Pracy działającej przy Ministrze Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej
Kaja Kujawska

Kaja Kujawska

Certyfikowany Scrum Master i Project Manager

Pasjonat zwolennik pracy zgodnie z zasadami zarządzania 3.0.

Więcej
Filip Kulikowski

Filip Kulikowski

Trener sprzedaży i networkingu w biznesie.  W swoim życiu zawodowym sprzedawał: paliwo hurtem, usługi finansowe, ubezpieczenia, usługi sportowo - rekreacyjne, outsourcing rekrutacji, szkolenia, naukę języka angielskiego.

Dziś rozwija przedsiębiorców i ich zespoły, aby skuteczniej działali. Wszystko, co przekazuje innym pochodzi z praktyki, zróżnicowanego doświadczenia i racjonalnego podejścia do rozwiązywania problemów głównie w sprzedaży.

Więcej
Paweł Kuskowski, Coinfirm

Paweł Kuskowski, Coinfirm

Business can be ethical

CEO i założyciel firmy Coinfirm, Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Compliance Polska

CEO i założyciel firmy Coinfirm, uznanej za jedną z najlepiej rokujących młodych firm w Polsce, Wielkiej Brytanii i Europie. W ciągu 4 lat firma osiągnęła wartość 200 milionów złotych i pozyskała znaczących inwestorów. Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Compliance Polska, zrzeszającego przedstawicieli 100 firm i instytucji, współpracującego z KNF, GIIF, IDM oraz GPW. Jest też członkiem rady doradczej przy International Compliance Association.

Więcej
dr Radosław Kwaśnicki, kancelaria RKKW

dr Radosław Kwaśnicki, kancelaria RKKW

Specjalizuje się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego oraz postępowaniach sądowych (w szczególności w zakresie sporów korporacyjnych).

Rekomendowany przez „Rzeczpospolita” w Rankingu Kancelarii (2019) w zakresie prawa spółek i prawa handlowego, Global Law Experts, European Legal Experts oraz Legal 500, laureat I. miejsca w konkursie Profesjonaliści Forbesa (2014).

Więcej
Karin Lesiak ŚMIECHOJOGINI

Karin Lesiak ŚMIECHOJOGINI

Trenerka śmiechojogi ukończyła Laughter Yoga University dr Madana Katarii i od 2013 prowadzi warsztaty dla firm, a także krótkie sesje podczas szkoleń, konferencji (przerywnik lub ice-breaker).

Jest współautorką kursu online "Wiem, czego chcę" i jego wersji drukowanej „Dziennika Rozwoju” wspierającego ludzi w odkryciu umiejętności i zastosowaniu ich w życiu osobistym, zawodowym.

Więcej
Urszula Lewczuk

Urszula Lewczuk

Ekspert w zakresie AML i finansowania terroryzmu oraz zwalczania przestępczości gospodarczej, granicznej i zorganizowanej

Więcej
Paweł Małkiński

Paweł Małkiński

Ekspert w zakresie obowiązków informacyjnych oraz compliance, były pracownik KNF, Prezes Zarządu Capital Market Solutions Group Sp. z o.o., firmy będącej stałym partnerem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych w obszarze MAR (SEG MAR PARTNER).

Redaktor naczelny portalu obowiązki-informacyjne.pl

Więcej
Grzegorz Mandziuk, Gamfi

Grzegorz Mandziuk, Gamfi

Growth Manager w Gamfi

Więcej
Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Członek Zarządu organizacji zakupowej Global Procurement Bank N.V. Ekspert w zakresie tworzenia scentralizowanych zakupów, centrów usług wspólnych oraz procesów i procedur zakupowych

Więcej
Agnieszka Maruda-Sperczak

Agnieszka Maruda-Sperczak

Trenerka Biznesu, mówczyni motywacyjna

Jedyna trenerka w Europie, która posiada licencję na certyfikowane szkolenia z metody Instant Influence – Błyskawicznej Motywacji wg dr Michaela V. Pantalona.

Więcej
Dominika Matczak

Dominika Matczak

Zauważyłem, że można osiągnąć niemalże każdy postawiony przed sobą cel, jeżeli jest się na tyle zdyscyplinowanym, żeby ponieść konieczne koszty, czyli robić to, co trzeba, i nigdy się nie poddać - Brian Tracy

Współtwórca pierwszej w Polsce Tenisowej Szkoły Podstawowej. Zarządzała Kompleksem tenisowo-sportowym na wszystkich obszarach pracy bieżącej i strategicznej. Stworzyła i zarządza pierwszą w Polsce Akademią Menedżerów Muzycznych. Kreator marek.

Twórca sieci dystrybucji suplementów w sieciach fitness, salonach i hotelach oraz kanału systematycznego rozwoju na bazie filozofii Kaizen.

Więcej
Marzena Mazur

Marzena Mazur

Mentorka, dziennikarka

Doktor psychologii (UW), psycholog biznesu, mentorka i doradca wyższej kadry menedżerskiej. Praktyk biznesu z 15-letnim doświadczeniem menedżerskim. Pasjonatka eksperymentów psychologicznych i mechanizmów rządzących ludzkimi zachowaniami.

Więcej
Łukasz Mazurowski, PROFITIA Management Consultants

Łukasz Mazurowski, PROFITIA Management Consultants

Ekspert procesów zakupowych, optymalizacji kosztów oraz usprawnień organizacyjno - procesowych

Posiada 10.letnie doświadczenie w usprawnieniach zakupowych, budowie nowych organizacji zakupowych, usprawnianiu efektywności procesów, organizacji i narzędzi zakupowych wiodących firm środkowoeuropejskich w tym firm energetycznych, paliwowych, instytucji finansowych, firm telekomunikacyjnych oraz instytucji publicznych, interim manager, konsultant, ekspert. Specjalizuje się̨ w: sourcingu, zakupach grupowych, strategii zakupowych.

Więcej
Piotr Miller, BGK

Piotr Miller, BGK

Starszy specjalista ds. komunikacji wewnętrznej w BGK

Więcej
Adam Mokrysz, MOKATE

Adam Mokrysz, MOKATE

Prezes Grupy Mokate. Ekspert w dziedzinie biznesu w branży FMCG.

Więcej
Michał Nazarenko, CIECH S.A.

Michał Nazarenko, CIECH S.A.

Odpowiada za całość procesów zakupowych realizowanych w Grupie CIECH

Więcej
Anna Oksiuta - Strzałkowska

Anna Oksiuta - Strzałkowska

Więcej
Rafał Olesiński

Rafał Olesiński

Doradca i przedsiębiorca. Zawodowo rozwiązuje problemy. Projektuje i wdraża rozwiązania prawne, podatkowe i biznesowe. Zarządza strategicznymi działaniami Klientów.

Wspiera przedsiębiorców w rozwoju (w tym nowych technologii, nowych modeli biznesowych, transformacji cyfrowej) reprezentuje w procesach inwestycji (w tym M&A, inwestycji zagranicznych), restrukturyzacji, sporów podatkowych, negocjacji.

Więcej
Jacek Palec, Frisco.pl

Jacek Palec, Frisco.pl

Prezes Zarządu Frisco.pl

Więcej
Jolanta Pańczyszyn

Jolanta Pańczyszyn

Usprawniam procesy biznesowe rozwijając ludzi

Trener lean management, doradca rozwoju biznesu

Z wykształcenia magister ekonomii w obszarze Zarządzanie i Marketing. Wykładała na studiach podyplomowych pt. „Akademia KAIZEN” realizowanych na Politechnice Warszawskiej. Wielokrotnie prowadziła spotkania Klubu Koordynatorów KAIZEN, szkolenia otwarte realizowane w ramach KAIZEN College, benchmarktoury KAIZEN.

Więcej
Agata Pelc Wellbeing Institute

Agata Pelc Wellbeing Institute

Dyrektor zarządzająca Wellbeing Institute. Na co dzień dba o realizację strategii Instytutu, tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji.

Trener biznesu, doradca i praktyk, który towarzyszy ludziom i organizacjom od ponad 15 lat. W tym czasie zdobyła doświadczenie w pracy z małymi przedsiębiorcami i korporacjami.

Więcej
Agnieszka Piątkowska, Big Fish

Agnieszka Piątkowska, Big Fish

Career Coach, Partner, Big Fish Polska

Międzynarodowy ekspert ds. rekrutacji posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi w obszarze „supply chain & procurement” w regionie Europy Centralno Wschodniej dla globalnych organizacji.

Więcej
mec. Romana Pietruk

mec. Romana Pietruk

Radca prawny, specjalizuje się w temacie kontraktów handlowych, obsługi organów spółki, odpowiedzialności członków zarządu i rady nadzorczej, poprawy efektywności funkcjonowania biura zarządu i rady nadzorczej.

Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych Romana Pietruk, Łukasz Pietruk s.c. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa.

Więcej
mec. Łukasz Pietruk

mec. Łukasz Pietruk

O prawie można mówić w sposób zrozumiały

Radca prawny, doświadczony trener i praktyk

Specjalista prawa zamówień publicznych oraz ochrony danych osobowych

Więcej
Michał Piosik, Foodtech

Michał Piosik, Foodtech

Animator akceleratora foodtech

Więcej
Ireneusz Poznański

Ireneusz Poznański

Praktyk z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania strukturami logistycznymi i produkcyjnymi oraz wdrożenia kultury LEAN Manufacturing.

Branże, które obsługiwał to m.in.: przemysł kolejowy, przemysł energetyczny, hutnictwo, produkcja żywności, automotive, górnictwo, chemia, obróbka mechaniczna, branża zbrojeniowa, drukarki 3D, centra logistyczne, turystyka.

Więcej
Elwira Pyk Akademia Leona Koźmińskiego

Elwira Pyk Akademia Leona Koźmińskiego

HR Manager Robotics, Global Robotics Centre

Praktyk biznesowy, posiadający 20-letnie doświadczenie jako HR Manager oraz Change Manager

Więcej
dr Grzegorz Radłowski

dr Grzegorz Radłowski

Są trzy problemy we współczesnym zarządzaniu: struktura w firmie, systemy i kompetencje ludzi. Reszta jest na zewnątrz.

Ekspert w zakresie zarządzania wynikiem, sprzedażą i sprzedaży doradczej.

Więcej
Łukasz Radzikowski

Łukasz Radzikowski

Talent Acquisition & Recruitment Specialist

Zarządza procesami rekrutacyjnymi dla klientów z branż technicznych, takich jak IT, budownictwo, nieruchomości, energetyka, motoryzacja oraz TSL

Więcej
Guy Rafaeli

Guy Rafaeli

Independent Management Consulting Professional

Mistrz obrony nożem. Główny instruktor filipińskich sztuk walki w Izraelu.

Więcej
Dariusz Rak

Dariusz Rak

Head of Growth w HCM Deck

Odpowiada za wdrożenia systemów wspierających rozwój pracowników w najnowocześniejszych organizacjach w Polsce

Więcej
Krystyna Romanowska

Krystyna Romanowska

Dziennikarka, autorka tekstów.

Więcej
Marcin Rosati, inPost

Marcin Rosati, inPost

Dyrektor Zarządzający Rynkiem Polskim w InPost

Więcej
Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

"Co byłbyś w stanie zrobić, gdybyś wiedział, że na pewno się uda...?"

Osobisty trener i coach najtęższych głów biznesu, nazywany trenerem nowej generacji

Specjalizuje się w projektowaniu procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji nawet do 400%. Prowadzi szkolenia z zakresu: zarządzania zespołem, technik wpływu, technik antymanipulacyjnych, wystąpień publicznych i zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych.

Więcej
Agnieszka Servaas, VIVE Management

Agnieszka Servaas, VIVE Management

Aktywna kobieta biznesu, wspierająca rozwój kobiet liderek oraz pomysłodawczyni i współzałożycielka Stowarzyszenia Kobiety VIVE.

Więcej
Tomasz Piotr Sidewicz

Tomasz Piotr Sidewicz

Twarde negocjacje nie wymagają żadnych zagrywek ani manipulacji. Jeśli chcesz się dogadać to musisz stawiać na efektywną komunikację. A jeśli już musisz sięgnąć po manipulację to przynajmniej na zostawiaj śladów, ponieważ niesmak pozostaje bardzo długo.

Ekspert w dziedzinie negocjacji, perswazji i wywierania wpływu

Wspiera polskie i zagraniczne firmy i organizacje rządowe, właścicieli firm, topowych menedżerów w negocjowaniu wielomilionowych kontraktów i strategii negocjacyjnej. Specjalizuje się także w podnoszeniu efektywności pracowników działów handlowych i zakupowych.

Więcej
Zuzanna Skalska, 360Inspiration

Zuzanna Skalska, 360Inspiration

Up front innovation / Strategic FutureS Thinking

Founding Partner 360Inspiration i Co-Founder FutureS Thinking™ Group

Więcej
Ewa Sowińska, ESOAudit

Ewa Sowińska, ESOAudit

Partner ESO Audit. Biegły rewident z ponad 24 letnim stażem pracy w firmach audytorskich. Wiceprezes Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w latach 2015-2019

Więcej
Bartosz Strugacz, Wielton Group

Bartosz Strugacz, Wielton Group

Group Procurement Director, Wielton Group

Więcej
Agata Szczotka-Sarna Interseroh

Agata Szczotka-Sarna Interseroh

Doradca ds. CSR i Edukacji Ekologicznej w Interseroh

Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Biuro Zero Waste, w ramach którego pomaga kreować zielone środowisko pracy - bez marnowania zasobów, czasu, pieniędzy.

Więcej
dr Jarosław Szewczyk RKKW

dr Jarosław Szewczyk RKKW

Adwokat, Szef Praktyki Sektora Usług Finansowych Kancelarii RKKW- KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych w Krakowie i Warszawie zajmując się transakcjami fuzji i przejęć (M&A), rynkami kapitałowymi oraz transakcjami bankowymi i finansowymi.

Więcej
Dariusz Szlas

Dariusz Szlas

Szukam rozwiązań mitygujących ryzyko braku zgodności z uwzględnieniem potrzeb klienta tak zewnętrznego, jak i wewnętrznego w organizacji.

Manager procesów compliance & AML, Certyfikowany Compliance Officer

Więcej
Nina Sztajdel

Nina Sztajdel

Global HR Digital Innovations Lead w AmRest

Praktyk w dziedzinie poszukiwania i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, a także prowadzenia projektów na skalę międzynarodową

Więcej
Olga Szyszka

Olga Szyszka

Ludzie i ich rozwój mnie fascynują

Ekspert HR i trener biznesu

Profesjonalista w dziedzinie usług rozwojowych dedykowanych dla managerów, HR-u, właścicieli firm

Więcej
Aleksandra Tarasek

Aleksandra Tarasek

W liczbach tkwi głęboki sens, ale i drugie dno…

Ekspert w zakresie procesów finansowych w firmie, optymalizacji i analityki kosztowej, controllingu i zarządzania finansami

Szkolenia to przede wszystkim spotkania z ludźmi, nowe doświadczenia, wymiana spostrzeżeń. To świetny sposób na połączenie teorii z praktyką, zweryfikowanie dotychczasowych poglądów na zastosowanie pewnych rozwiązań. Kontakt z ludźmi pozwala na szersze spojrzenie i wykorzystanie posiadanej wiedzy, elastycznie dopasowując ją do aspektów praktycznych. Teoria nie jest wystarczająca, a szkolenia dają możliwość przełożenia jej na praktyczne rozwiązania.

Więcej
Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Nazywam się Paweł Tkaczyk i zarabiam na życie opowiadaniem historii

Ekspert w zakresie copywritingu i webwritingu, w ciągu wieloletniej praktyki zdążył zyskać miano najskuteczniejszego copywritera w Polsce.

Więcej
Ela Tomczuk

Ela Tomczuk

Global HR Reporting & Analytics Director at Discovery Inc

Pasjonatka zarządzania talentami w oparciu o dane a nie intuicję i wszelkich nowości w obszarze HR Technology

Więcej
Karina Trafna KIDS&Co.

Karina Trafna KIDS&Co.

Prezes Zarządu KIDS&Co. Od 2006 roku rozwija w Polsce projekt wspierania rodziców w wychowaniu dzieci.

Założycielka nowoczesnych, dwujęzycznych przedszkoli oraz współautorka programów realizujących idee wychowywania nowej generacji Polaków.

Więcej
Daniel Tymoszuk, Polska Grupa Zbrojeniowa

Daniel Tymoszuk, Polska Grupa Zbrojeniowa

Dyrektor łańcucha dostaw i planowania, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

Jest silnym, przyjaznym i "praktycznym” wsparciem z głęboką wiedzą o źródłach zaopatrzenia.

Więcej
dr hab. Krzysztof Walczak

dr hab. Krzysztof Walczak

Wspieram firmy w optymalnym i zgodnym z prawem zatrudnianiu

Ekspert w zakresie prawa zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi

Więcej
Anna Waszkiewicz, PIT-RADWAR

Anna Waszkiewicz, PIT-RADWAR

Ekspert w analizie procesów zakupowych wraz z planem rozwoju obszaru zakupów w aspektach procesów, regulacji, współpracy z Klientami, narzędzi oraz kompetencji pracowników, ich rozwoju i sukcesji

Praktyk w zakresie projektów optymalizacyjnych zakupów, struktur i procesów, oszczędności zakupowych, procesowych i efektywnościowych. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii  oraz George Washington University School of Business and Public Management

Więcej
Ewa Wawszczak Randstad Polska

Ewa Wawszczak Randstad Polska

General HR manager Randstad Polska

Kreator wielu rozwiązań usprawniających i automatyzujących procesy HR z zakresu performance management, ocen pracowniczych, zarządzania talentami, innowacji i szkoleń

Więcej
Grzegorz Włodarczyk

Grzegorz Włodarczyk

Praktycznie,  jak i teoretycznie zajmuje się tematyką zarządzania ryzykiem braku zgodności (compliance) oraz kwestiami związanymi z dyrektywą MiFID i bardziej generalnie ustawodawstwem europejskim i amerykańskim z zakresu rynku finansowego (UCITS, CRD, EMIR, FATCA, PRIIPS, ZAFI, SOX, FATCA, Securities Act, FCPA etc.).

Autor kilkudziesięciu artykułów dotyczących: dyrektywy MiFID, funkcji compliance, konfliktu interesów, market abuse, zarządzania ryzykiem braku zgodności.

Więcej
Tomasz Wojtaszczyk mBank

Tomasz Wojtaszczyk mBank

Certyfikowany ekspert w dziedzinie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu i compliance

Praktyk bankowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w instytucjach finansowych (m.in.: BZ WBK S.A, AIG Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A., mBank Hipoteczny S.A.).

Więcej
Karol Wolski HRM Academy

Karol Wolski HRM Academy

Pasjonat statystyki i naukowego podejścia do rzeczywistości

W swojej pracy łączy podejście naukowe, propagując HR oparty na dowodach z perspektywą praktyka o bogatym doświadczeniu zarówno w pracy w wewnętrznych strukturach HR, jak i jako zewnętrzny konsultant wspierający Zarządy i kadrę menedżerską firm.  

Więcej
dr Marta Zbucka - Gargas, Uniwersytet Gdański

dr Marta Zbucka - Gargas, Uniwersytet Gdański

Praktyk z bogatym doświadczeniem menadżerskim i doradczym, wieloletni dyrektor zakupów w jednym z największych przedsiębiorstwa w Polsce

Doktor nauk prawnych, LLM (international commercial law). Zrealizowała kilkaset godzin szkoleniowych, dla praktyków i liderów biznesu. Dodatkowo od wielu lat prowadzi zajęcia dla studentów, w Europie i w Rosji. Adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. 

Więcej
Arkadiusz Żurek

Arkadiusz Żurek

Łącząc doświadczenie menedżerskie, trenerskie i edukacyjne, potrafię dobrać najskuteczniejsze rozwiązania. Sprawiam, że organizacje i ludzie stają się lepsi.

Ekspert w zakresie przywództwa, sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych

Pracuje na wszystkich poziomach organizacji, nawiązując doskonały kontakt z uczestnikami szkoleń.

Więcej
Renata Zwierzyk

Renata Zwierzyk

Administracja jest partnerem dla biznesu. Administracja jest zasobem, nie kosztem.

Ekspert w zakresie optymalizacji procesów administracyjnych

Więcej

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte z cenionym ekspertem? Potrzebujesz indywidualnego programu nauki lub mentoringu?
Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów podczas szkolenia szytego na miarę!

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.