Eksperci

150+ ekspertów

UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Tylko najlepsi eksperci mogą skutecznie nauczyć Cię nowych umiejętności, pokazać Ci sprawdzone know-how, zainspirować Cię i zmotywować do prawdziwych zmian. Tylko osoby same dysponujące najnowszą wiedzą, stosujące najbardziej efektywne strategie i wdrażające innowacyjne rozwiązania mogą pomóc Ci osiągać ponad przeciętne wyniki

Dlatego w czasie naszych szkoleń, konferencji i innych wydarzeń spotkasz najbardziej poszukiwanych i najlepszych w swoich dziedzinach profesjonalistów. Są nimi znani, cenieni i osiągający sukcesy liderzy biznesu, przedsiębiorcy, wizjonerzy, mówcy motywacyjni, mentorzy oraz trenerzy.

mec. Anna Adamczyk

mec. Anna Adamczyk

Ekspert prawa gospodarczego, cywilnego i prawa pracy.

Zajmuje się doradztwem dla spółek prywatnych i tych dopuszczonych do obrotu na Warszawskiej GPW.

Więcej
Mikiharu Aoki

Mikiharu Aoki

"...Przez 23 lata pracowałem w Toyocie. Gdy zostałem konsultantem doradzającym innym firmom, zrozumiałem, że tego co w Systemie Produkcji Toyoty najistotniejsze, często nie widać z zewnątrz. Nie jest to bowiem jedynie zbiór narzędzi, ale szeroko zakrojony i głęboki system produkcji. Od kiedy odszedłem z Toyoty odwiedziłem wiele różnych zakładów. Zdziwiło mnie to, że nawet wśród najlepszych japońskich fabryk tak wiele nie może się w zakresie metodologii produkcji równać z Toyotą. Tak narodził się pomysł, aby opisać w książce prawdziwy System Produkcji Toyoty, jakiego nauczyłem się pracując w tym przedsiębiorstwie."Jak działa fabryka Toyoty" została wydana wcześniej w Japonii i Korei Pd. i ku mojej radości została wysoko oceniona przez tamtejszych Czytelników. Bardzo się cieszę, że teraz zostaje wydana w Polsce. Wielką radością będzie dla mnie, jeżeli zainspiruje Państwa do wdrożenia Systemu Produkcji Toyoty w Państwa zakładach. Jestem tego wręcz pewien, bowiem jak wiem od moich polskich przyjaciół: "Polak potrafi"

Współtwórca Toyota Production System

Więcej
Paulina Barnaś PCC ICF

Paulina Barnaś PCC ICF

Executive Coach, Coach Zespołowy, Trener Przywództwa Transformującego

Więcej
Adam Baśkiewicz

Adam Baśkiewicz

Praktyk zarządzania i ekspert w zakresie wdrażania Lean w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych.

Konsultant, trener i wykładowca z zakresu Lean współpracujący z Katedrą Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Poznańskiej, Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, WSB w Poznaniu i SGH w Warszawie, Wykładowca na studiach MBI na Politechnice Warszawskiej.

Więcej
dr Piotr Bielarczyk, GK PGE

dr Piotr Bielarczyk, GK PGE

Doświadczony menedżer i prawnik z 20-letnim stażem, w tym 9 lat w czołowej polskiej kancelarii.

Więcej
Grant Blaisdell<br>Co Founder at Copernic Space and Coinfirm

Grant Blaisdell
Co Founder at Copernic Space and Coinfirm

Co Founder at Copernic Space and Coinfirm

Więcej
Rahim Blak<br>Copernic, Mosaico, Sapiency, ☰ edrone

Rahim Blak
Copernic, Mosaico, Sapiency, ☰ edrone

Tworzenie Startupów jest sztuką

CEO Copernic, Mosaico, Sapiency, CoFounder ☰ edrone, Investor Kanga Exchange, Hodler RahimCoin

Więcej
Ewa Błaszczak

Ewa Błaszczak

Sukces w świecie chaosu zaczyna się na literę „Z”: zmiana, zaufanie, zaangażowanie, zespoły, zwinność.

Ekspert w zakresie przywództwa, zwinnego zarządzania, zespołowości i komunikacji

Specjalizuje się̨ w obszarze przywództwa i zarządzania. Prowadzi projekty szkoleniowe, warsztaty, akademie wykonawcze oraz sesje coachingowe (coaching zespołowy, coaching indywidualny) i świadczy usługi doradcze.

Więcej
Ewa Brok

Ewa Brok

Certyfikowany trener i mówca z zakresu savoir-vivre i etykiety biznesowej

Więcej
Stefan Bryndza

Stefan Bryndza

Ekspert w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu

Więcej
dr Michał Chalastra

dr Michał Chalastra

Ekspert, doradca firm produkcyjnych w zakresie controllingu, budżetowania, rachunkowości zarządczej i zintegrowanych systemów informacyjnych.

Pracownik Katedry Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Członek komisji w konkursie na Controllera Roku oraz Rady Programowej czasopisma „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”.

Więcej
dr Łukasz Cichy, ekspert GRC

dr Łukasz Cichy, ekspert GRC

Ekspert GRC, specjalizuje się w zagadnieniach corporate governance, kontroli wewnętrznej, compliance, audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem i whistleblowingu

Doradza podmiotom z sektora finansowego m.in. we wdrożeniu wymogów regulacyjnych w obszarze szeroko rozumianego zarządzania, w szczególności odnośnie Rekomendacji H, Rekomendacji Z, whistleblowingu, ładu korporacyjnego dla podmiotów nadzorowanych oraz wymogów dotyczących polityki wynagrodzeń.

Więcej
Piotr Cieszewski

Piotr Cieszewski

Granica jest dużo dalej, niż nasze zmęczenie

Maratończyk, taternik - zdobywca Mount Everest

Trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się̨ w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, pracy zespołowej, zmiany i osiągania celów.

Więcej
Radał Dados Eveneum

Radał Dados Eveneum

Wspiera klientów w zakresie zakupów projektowych i wczesnego zaangażowania dostawców i działu zakupów w prace rozwojowe

Więcej
Dorota Deląg

Dorota Deląg

Autentyczność wynika z radości robienia rzeczy, które kocha się robić. Bo nie jest ważne to jak wypadniesz w oczach innych, ważne jest to ile dasz z siebie innym.

Ukończyła PWST we Wrocławiu 1999 roku. Od ponad 22 lat jest czynnie związana z Wystąpieniami Publicznymi  i Autoprezentacją. Od 2018 rozpoczęła działalność związaną z tworzeniem własnego programu treningowego.

Warsztaty, które prowadzi oparte są na technikach opracowanych przez Konstantina Stanisławskiego oraz Lee Strasberga - twórcy technik, które do tej pory są podstawą edukacji w Szkołach Filmowych i Teatralnych na całym świecie.

Więcej
mec. Monika Drab

mec. Monika Drab

ekspertka BCC ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych

Bogate doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z obszaru w prawa pracy, prawa cywilnego oraz szeroko pojętego prawa gospodarczego sprawiają, że jest cenionym wykładowcą, prelegentem na wielu konferencjach i szkoleniach.

Więcej
Karolina Dudek Forbis Group

Karolina Dudek Forbis Group

Workplace Strategy Director w Forbis Group, Adiunkt w Akademii Leona Koźmińskiego i Prezes Polskiego Instytutu Środowiska Pracy.

Współredaktorka tomów poświęconych badaniu kultury oddolnej. Od kilku lat związana z branżą nieruchomości biurowych. Wykorzystuje interdyscyplinarne podejście do wspomagania procesów planowania, projektowania i organizowania przestrzeni organizacji.

Więcej
Paweł Dudojc<br>DWF

Paweł Dudojc
DWF

Ekspert w zakresie Governance Risk and Compliance (GRC), Environmental, Social and Governance (ESG), a także nowych technologii RegTech i FinTech

Więcej
Krzysztof Dyki, ComCERT

Krzysztof Dyki, ComCERT

Specjalista z zakresu informatyki śledczej, bezpieczeństwa oprogramowania oraz inżynierii wstecznej.

Biegły sądowy w zakresie cyberbezpieczeństwa, zagadnień klasy przedsiębiorstwa, praw autorskich i analizy kryminalnej w informatyce.

Więcej
Wojciech Eichelberger

Wojciech Eichelberger

Pomóż sobie - daj światu odetchnąć

Psycholog, psychoterapeuta i coach. W swojej pracy odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Autor i współautor  wielu  popularnych  książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości, spośród których wiele trafiło na listy bestsellerów. Współtwórca programów telewizyjnych, popularyzujących wiedzę i refleksję z obszaru psychologii egzystencjalnej.

Więcej
mec. Piotr Fojtik

mec. Piotr Fojtik

Ekspert prawa gospodarczego, prawa pracy, zawierania umów.

Ekspert i doradca z dużym doświadczeniem prowadzącym zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte z zakresu prawa pracy oraz doradca wielu firm w zakresie zatrudniania obcokrajowców. Członek Izby Adwokackiej w Krakowie, Członek Trinity Capital Business Network.

Więcej
dr Paweł Fortuna

dr Paweł Fortuna

Fortuna sprzyja uważnym

Ekspert w zakresie psychologii biznesu

Od połowy lat 90. specjalizuje się w psychologii biznesu i psychologii pozytywnej. Ekspert Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz członek honorowy Europejskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu oraz Stowarzyszenia MBA INSPIRE.

Więcej
Magda Gacyk

Magda Gacyk

Autorka bestselleru ”Ścigając Steve’a Jobsa”, dziennikarka i blogerka, redaktorka Magazynu REO poświęconego innowacjom

Więcej
Przemysław Gerschmann<br>Giełda Papierów Wartościowych

Przemysław Gerschmann
Giełda Papierów Wartościowych

Doradca Zarządu,  Giełda Papierów Wartościowych

Więcej
Małgorzata Głębocka - Szurko

Małgorzata Głębocka - Szurko

Od ponad 20 lat dzieli się swoją pasją do HR-u, pracując na stanowisku dyrektora personalnego, zarówno w spółkach polskich, jak i międzynarodowych korporacjach.

Od lat zakochana jest w filozofii Lean Manufacturing. Wiedzę w tym zakresie zdobywała w fabrykach we Włoszech, Niemczech i Japonii, takich jak: Ferrari, Lamborghini, Ducati, Porsche, Toyota, Whirlpool, Philips. Kilkukrotnie współuczestniczyła przy wdrożeniu Lean-u w organizacjach, w których pracowała.

Więcej
Adam Górecki

Adam Górecki

Praktyk zarządzania, interim manager, wykładowca MBA, negocjator zastępczy – uprawomocniony, mediator, coach/trener i konsultant

Realizuje projekty szkoleniowe i doradcze, które koncentrują się wokół rozwoju biznesu w nowoczesnym, wysoce zmiennym środowisku. 27-letnie doświadczenie zawodowe zapewniło mu status eksperta z dziedzin: zarządzania strategicznego, zarządzania zespołami, przywództwa w zmianie, negocjacji, sprzedaży B2B i B2C, obsługi i budowy trwałych relacji z klientami CRM, prowadzenia spotkań – wystąpień, organizacji pracy i czasu, coachingu i On the Job Training, work- life balance i work-life integration.

Więcej
Monika Gorgoń, Giełda Papierów Wartościowych

Monika Gorgoń, Giełda Papierów Wartościowych

Radca prawny, Dyrektor Działu Compliance, AML i  Zarządzania Ryzykiem w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW),  Przewodnicząca Komitetu ds. Compliance przy GPW oraz Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej GPW Benchmark S.A.

Więcej
Barbara Hałasek, Coinfirm

Barbara Hałasek, Coinfirm

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa

Ekspert w zakresie AML dla kryptowalut

Więcej
Jacek Jarmuszczak, Nextbuy

Jacek Jarmuszczak, Nextbuy

Wiceprezes Nextbuy, ekspert w dziedzinie „szczupłych” systemów logistycznych, e-systemów zarządzania logistyką, w tym przetargów elektronicznych i e-Aukcji.

Jako kierownik działu zakupów elektronicznych w Carlsberg Group, zarządzał zespołem, który przeprowadzał ok. 600 przetargów rocznie dla wszystkich zakładów Grupy Carlsberg na całym świecie. Jako Global Category Manager w Grupie Danfoss, tworzył strategię zakupową i prowadził negocjacje z kluczowymi dostawcami.

Więcej
Łukasz Jędraszkiewicz Tauron Ciepło

Łukasz Jędraszkiewicz Tauron Ciepło

Największy sukces to sukces zespołu oraz możliwość motywacji współpracowników i wsparcia ich w poszukiwaniu własnych sposobów na osiągnięcie więcej, niż są sobie w stanie wyobrazić

Dyrektor Departamentu Zakupów w Tauron Ciepło

Trener metody Insights Discovery, którego fascynuje praca z ludźmi. Potrafi zbudować, przemodelować i zmotywować zespół zakupowy tak, aby stał się dojrzały kompetencyjnie i samodzielny.

Więcej
Krzysztof Józwik

Krzysztof Józwik

Ekonomista, Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego

Więcej
Michał Kaczorowski, GOOGLE

Michał Kaczorowski, GOOGLE

Senior Legal Counsel w Google

Więcej
Eliza Klonowska - Siwak

Eliza Klonowska - Siwak

Znawczyni i przewodnik po kulturze i biznesie Japonii

Więcej
Oskar Kmieciński Cedo

Oskar Kmieciński Cedo

Doświadczony manager zakupów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjnych

Więcej
prof. Grzegorz W. Kołodko

prof. Grzegorz W. Kołodko

Intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych.

Więcej
Grzegorz Kowalik Generali

Grzegorz Kowalik Generali

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze zakupów w sektorze finansów, przemysłu oraz badania i rozwoju

Więcej
Radosław Kowalski

Radosław Kowalski

Więcej
Katarzyna Kozieł LINK4

Katarzyna Kozieł LINK4

Kierownik Zespołu ds. Administracji w LINK4 TU S.A. Odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura liczącego ponad 900 osób, bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe pracowników Spółki oraz flotę samochodową.

W ostatnim roku dwukrotnie skoordynowała z sukcesem przeprowadzkę firmy, najpierw do lokalizacji tymczasowych, następnie na nowe powierzchnie biurowe. „Inspirują mnie ludzie, z którymi pracuję, słuchanie ich i rozmowa z nimi”

Więcej
Leszek Koziorowski, Kancelaria GESSEL

Leszek Koziorowski, Kancelaria GESSEL

Specjalizuje się w prawie korporacyjnym dla spółek publicznych, publicznych i prywatnych emisjach akcji i obligacji, fuzjach i przejęciach spółek handlowych, tworzeniu i obsłudze domów maklerskich i funduszy inwestycyjnych

Więcej
Jacek Krajewski Gamfi

Jacek Krajewski Gamfi

Specjalizuje się w rozwoju biznesu oraz edukuje rynek na temat wykorzystania AI i chatbotów w rekrutacji pracowników.

Więcej
Robert Krool

Robert Krool

Do źródła znaczy pod prąd

Jeden z bardziej doświadczonych, ale i dyskretnych mentorów w naszej części Europy. Jego mocodawcy, to przede wszystkim: Polacy, Niemcy, Holendrzy, Szwajcarzy, Duńczycy, Izraelczycy, Austriacy, a dodatkowo kilka rodzin królewskich. Szereg klientów obsługuje od 20 lat, kilkoro z nich operuje firmami z listy „Fortune Global 500".

Specjalista ds. inwestycji międzypokoleniowych oraz strategicznych projektów właścicielskich & rodzinnych. Zawodowy mentor, diagnostyk rozwojowy, pedagog i przedsiębiorca.

Więcej
Andrzej Kubisiak Polski Instytut Ekonomiczny

Andrzej Kubisiak Polski Instytut Ekonomiczny

Ekspert Rynku Pracy w Polskim Instytucie Ekonomicznym

Odpowiada za zarządzanie procesami komunikacyjnymi Instytutu i opracowywanie analiz dotyczących sytuacji na rynku pracy. Odpowiadał m.in. za opracowywanie cyklicznych raportów rynkowych mówiących o procesach migracyjnych i kluczowych trendach na rynku pracy, były członek Rady Rynku Pracy działającej przy Ministrze Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej
Paweł Kuskowski, Entrepreneur in crypto

Paweł Kuskowski, Entrepreneur in crypto

Business can be ethical

Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Compliance Polska

CEO i założyciel firmy Coinfirm, uznanej za jedną z najlepiej rokujących młodych firm w Polsce, Wielkiej Brytanii i Europie. W ciągu 4 lat firma osiągnęła wartość 200 milionów złotych i pozyskała znaczących inwestorów. Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Compliance Polska, zrzeszającego przedstawicieli 100 firm i instytucji, współpracującego z KNF, GIIF, IDM oraz GPW. Jest też członkiem rady doradczej przy International Compliance Association.

Więcej
dr Radosław Kwaśnicki<br>Kancelaria RKKW

dr Radosław Kwaśnicki
Kancelaria RKKW

Specjalizuje się w prawie spółek, prawie rynku kapitałowego oraz postępowaniach sądowych (w szczególności w zakresie sporów korporacyjnych).

Rekomendowany przez „Rzeczpospolita” w Rankingu Kancelarii (2019) w zakresie prawa spółek i prawa handlowego, Global Law Experts, European Legal Experts oraz Legal 500, laureat I. miejsca w konkursie Profesjonaliści Forbesa (2014).

Więcej
Szymon Lach

Szymon Lach

Wciąż aktywny i czynny sprzedawca

Więcej
Urszula Lewczuk

Urszula Lewczuk

Ekspert w zakresie AML i finansowania terroryzmu oraz zwalczania przestępczości gospodarczej, granicznej i zorganizowanej

Więcej
Paweł Małkiński

Paweł Małkiński

Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu Capital Market Solutions Group Sp. z o.o., wyspecjalizowanego podmiotu świadczącego usługi w obszarze compliance oraz komunikacji dla podmiotów notowanych na GPW o statusie SEG MAR PARTNERA.

Więcej
Paweł Mamcarz apsolut GmbH

Paweł Mamcarz apsolut GmbH

Ekspert zakupowy z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji zakupowych, negocjacji handlowych, wyboru dostawców, budowy i wdrożenia strategii zakupowych, zarządzania projektami wdrożeń systemów wspierających zakupy

Więcej
Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Dyrektor ds. Zakupów w ING Wholesale Banking of European Network Countries

Aktywny mentor i wykładowca na wielu konferencjach zakupowych.

Więcej
Agnieszka Maruda-Sperczak

Agnieszka Maruda-Sperczak

Trenerka Biznesu, mówczyni motywacyjna

Jedyna trenerka w Europie, która posiada licencję na certyfikowane szkolenia z metody Instant Influence – Błyskawicznej Motywacji wg dr Michaela V. Pantalona.

Więcej
mec. Arkadiusz Matusiak<br>Wolf Theiss

mec. Arkadiusz Matusiak
Wolf Theiss

Specjalizuje się w prawie karnym gospodarczym i postępowaniu karnym, w tym dochodzeniach korporacyjnych, compliance, windykacji aktywów oraz odpowiedzialności karnej przedsiębiorstw / przestępstw białych kołnierzyków.

Więcej
Marzena Mazur

Marzena Mazur

Mentorka, dziennikarka

Doktor psychologii (UW), psycholog biznesu, mentorka i doradca wyższej kadry menedżerskiej. Praktyk biznesu z 15-letnim doświadczeniem menedżerskim. Pasjonatka eksperymentów psychologicznych i mechanizmów rządzących ludzkimi zachowaniami.

Więcej
Łukasz Mazurowski, PROFITIA Management Consultants

Łukasz Mazurowski, PROFITIA Management Consultants

Ekspert procesów zakupowych, optymalizacji kosztów oraz usprawnień organizacyjno - procesowych

Posiada 10.letnie doświadczenie w usprawnieniach zakupowych, budowie nowych organizacji zakupowych, usprawnianiu efektywności procesów, organizacji i narzędzi zakupowych wiodących firm środkowoeuropejskich w tym firm energetycznych, paliwowych, instytucji finansowych, firm telekomunikacyjnych oraz instytucji publicznych, interim manager, konsultant, ekspert. Specjalizuje się̨ w: sourcingu, zakupach grupowych, strategii zakupowych.

Więcej
prof. dr hab. Marek Michalski

prof. dr hab. Marek Michalski

Specjalista prawa finansowego, przewodniczący Rady Nadzorczej Metra Warszawskiego, były członek rad nadzorczych m.in. Alior Bank S.A. GPW S.A..

Od 2017 roku arbiter stały Sądu Polubownego przy Prokuratorii Generalnej RP. Członek Komitetu ds. rozwiązań legislacyjnych Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo.

Więcej
mec. Michał Mieszkiełło<br>Kancelaria Ożóg Tomczykowski

mec. Michał Mieszkiełło
Kancelaria Ożóg Tomczykowski

Partner w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, radca prawny

Więcej
Paweł Motyl <br> leadership expert

Paweł Motyl
leadership expert

Jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa i podejmowania decyzji

Więcej
dr Wojciech Nagel, Fundacja GPW

dr Wojciech Nagel, Fundacja GPW

Przewodniczący Rady Nadzorczej Fundacji GPW

Przewodniczący RN Fundacji GPW oraz przewodniczący Kapituły Nagrody prezesa Zarządu GPW

Więcej
Diana Najtkowska-Sapryk

Diana Najtkowska-Sapryk

Trener, coach, wykładowca specjalizujący się w szkoleniach dla działu zakupów

Przez większą część swojej kariery związana z zakupami nieprodukcyjnymi, zarządzała zespołem zakupów operacyjnych w SSC, jak również zespołem projektowym w dziale zakupów strategicznych w firmie produkcyjnej.

Więcej
Rafał Olesiński

Rafał Olesiński

Doradca i przedsiębiorca. Zawodowo rozwiązuje problemy. Projektuje i wdraża rozwiązania prawne, podatkowe i biznesowe. Zarządza strategicznymi działaniami Klientów.

Wspiera przedsiębiorców w rozwoju (w tym nowych technologii, nowych modeli biznesowych, transformacji cyfrowej) reprezentuje w procesach inwestycji (w tym M&A, inwestycji zagranicznych), restrukturyzacji, sporów podatkowych, negocjacji.

Więcej
Izabela OLSZEWSKA, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Izabela OLSZEWSKA, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Więcej
Filip Ostrowski<br>Ministerstwo Aktywów Państwowych

Filip Ostrowski
Ministerstwo Aktywów Państwowych

Dyrektor Biura ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego w Ministerstwie Aktywów Państwowych

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauk prawnych. 

Więcej
Renata Pacuszka, Simple S.A.

Renata Pacuszka, Simple S.A.

Dyrektor Biura Zarządu i Administracji z 15-letnim doświadczeniem w zakresie administracji, zakupów i budowania relacji biznesowych

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko pojętej administracji. Od lat odpowiedzialna za realizację obowiązków informacyjnych emitenta papierów wartościowych oraz planowanie, przygotowanie i zapewnienie obsługi techniczno-organizacyjnej posiedzeń  organów spółki.

Więcej
Jolanta Pańczyszyn

Jolanta Pańczyszyn

Usprawniam procesy biznesowe rozwijając ludzi

Trener lean management, doradca rozwoju biznesu

Z wykształcenia magister ekonomii w obszarze Zarządzanie i Marketing. Wykładała na studiach podyplomowych pt. „Akademia KAIZEN” realizowanych na Politechnice Warszawskiej. Wielokrotnie prowadziła spotkania Klubu Koordynatorów KAIZEN, szkolenia otwarte realizowane w ramach KAIZEN College, benchmarktoury KAIZEN.

Więcej
Jarosław Petz<br>Langas Regtech

Jarosław Petz
Langas Regtech

Learning & Development Director Langas

Wprowadzam porządek w chaotycznym środowisku i pomagam w wyciąganiu wymiernych wyników z twórczego potencjału organizacji.

Więcej
Agnieszka Piątkowska<br>Big Fish

Agnieszka Piątkowska
Big Fish

Career Coach, Partner, Big Fish Polska

Międzynarodowy ekspert ds. rekrutacji posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi w obszarze „supply chain & procurement” w regionie Europy Centralno Wschodniej dla globalnych organizacji.

Więcej
mec. Romana Pietruk

mec. Romana Pietruk

Radca prawny, specjalizuje się w temacie kontraktów handlowych, obsługi organów spółki, odpowiedzialności członków zarządu i rady nadzorczej, poprawy efektywności funkcjonowania biura zarządu i rady nadzorczej.

Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych Romana Pietruk, Łukasz Pietruk s.c. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa.

Więcej
mec. Łukasz Pietruk

mec. Łukasz Pietruk

O prawie można mówić w sposób zrozumiały

Radca prawny, doświadczony trener i praktyk

Specjalista prawa zamówień publicznych oraz ochrony danych osobowych

Więcej
Ireneusz Poznański

Ireneusz Poznański

Praktyk z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania strukturami logistycznymi i produkcyjnymi oraz wdrożenia kultury LEAN Manufacturing.

Branże, które obsługiwał to m.in.: przemysł kolejowy, przemysł energetyczny, hutnictwo, produkcja żywności, automotive, górnictwo, chemia, obróbka mechaniczna, branża zbrojeniowa, drukarki 3D, centra logistyczne, turystyka.

Więcej
Artur Pszczółkowski, GamerHash

Artur Pszczółkowski, GamerHash

Ekspert w zakresie tokenizacji/NFT.

Więcej
dr Grzegorz Radłowski

dr Grzegorz Radłowski

Są trzy problemy we współczesnym zarządzaniu: struktura w firmie, systemy i kompetencje ludzi. Reszta jest na zewnątrz.

Ekspert w zakresie zarządzania wynikiem, sprzedażą i sprzedaży doradczej.

Więcej
mec. Rafał Rapala<br>Kochański & Partners

mec. Rafał Rapala
Kochański & Partners

Starszy Partner, Szef Grupy Praktyk Transakcyjnych w Kochański & Partners

Więcej
Marlene Ronstedt<br>Streamr DATA coin

Marlene Ronstedt
Streamr DATA coin

Streamr’s Head of Crypto Relations

Więcej
Agnieszka Roszczyk Roche

Agnieszka Roszczyk Roche

Ekspert z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakupach i certyfikatem CIPS

Więcej
Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

"Co byłbyś w stanie zrobić, gdybyś wiedział, że na pewno się uda...?"

Osobisty trener i coach najtęższych głów biznesu, nazywany trenerem nowej generacji

Specjalizuje się w projektowaniu procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji nawet do 400%. Prowadzi szkolenia z zakresu: zarządzania zespołem, technik wpływu, technik antymanipulacyjnych, wystąpień publicznych i zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych.

Więcej
Marta Ruszkiewicz<br>ASSECO POLAND S.A.

Marta Ruszkiewicz
ASSECO POLAND S.A.

Analityk biznesowy, Product Owner z blisko 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu usług IT dla bankowości oraz sektora publicznego.

Od ponad trzech lat zaangażowana w projekty realizowane przez Asseco Poland dla sądownictwa powszechnego. Lider zespołu implementującego e-formularze KRS.

Więcej
Tomasz Piotr Sidewicz

Tomasz Piotr Sidewicz

Twarde negocjacje nie wymagają żadnych zagrywek ani manipulacji. Jeśli chcesz się dogadać to musisz stawiać na efektywną komunikację. A jeśli już musisz sięgnąć po manipulację to przynajmniej na zostawiaj śladów, ponieważ niesmak pozostaje bardzo długo.

Ekspert w dziedzinie negocjacji, perswazji i wywierania wpływu

Wspiera polskie i zagraniczne firmy i organizacje rządowe, właścicieli firm, topowych menedżerów w negocjowaniu wielomilionowych kontraktów i strategii negocjacyjnej. Specjalizuje się także w podnoszeniu efektywności pracowników działów handlowych i zakupowych.

Więcej
Zuzanna Skalska, 360Inspiration

Zuzanna Skalska, 360Inspiration

Up front innovation / Strategic FutureS Thinking

Founding Partner 360Inspiration i Co-Founder FutureS Thinking™ Group

Więcej
dr Tomasz R. Smus, Blockchain Alliance

dr Tomasz R. Smus, Blockchain Alliance

CEO Blockchain Alliance

Więcej
Marek Sobieniecki<br>New Retail Business<br>IKEA Group

Marek Sobieniecki
New Retail Business
IKEA Group

Global Business Operations, IKEA Clean Energy Services

Więcej
Ewa Sowińska<br>ESO Audit

Ewa Sowińska
ESO Audit

Partner ESO Audit, biegły rewident z ponad 25-letnim stażem pracy w firmach audytorskich

Więcej
Justyna Sowińska, ASSECO POLAND S.A.

Justyna Sowińska, ASSECO POLAND S.A.

Dyrektor Biura Zarządu w Asseco Poland S.A.

Więcej
dr Jarosław Szewczyk<br>Kancelaria RKKW

dr Jarosław Szewczyk
Kancelaria RKKW

Adwokat, Szef Praktyki Sektora Usług Finansowych Kancelarii RKKW- KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych w Krakowie i Warszawie zajmując się transakcjami fuzji i przejęć (M&A), rynkami kapitałowymi oraz transakcjami bankowymi i finansowymi.

Więcej
Prof. dr hab. Andrzej Szumański<br>UJ

Prof. dr hab. Andrzej Szumański
UJ

Członek Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy MAP

Profesor UJ w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego, adwokat związany z kancelarią CMS Cameron McKenna, współautor nowego projektu Kodeksu Spółek Handlowych

Więcej
Renata Szymankiewicz

Renata Szymankiewicz

Head of Strategic Procurement Poland w Sivantos

Więcej
Marta Szymańska<br>Danfoss

Marta Szymańska
Danfoss

Procurement Director w Danfoss

Więcej
Karol M. Szymański<br>Kancelaria RKKW

Karol M. Szymański
Kancelaria RKKW

Specjalizuje się w prawie handlowym, prawie rynku kapitałowego oraz sporach korporacyjnych

Więcej
Aleksandra Tarasek

Aleksandra Tarasek

W liczbach tkwi głęboki sens, ale i drugie dno…

Ekspert w zakresie procesów finansowych w firmie, optymalizacji i analityki kosztowej, controllingu i zarządzania finansami

Szkolenia to przede wszystkim spotkania z ludźmi, nowe doświadczenia, wymiana spostrzeżeń. To świetny sposób na połączenie teorii z praktyką, zweryfikowanie dotychczasowych poglądów na zastosowanie pewnych rozwiązań. Kontakt z ludźmi pozwala na szersze spojrzenie i wykorzystanie posiadanej wiedzy, elastycznie dopasowując ją do aspektów praktycznych. Teoria nie jest wystarczająca, a szkolenia dają możliwość przełożenia jej na praktyczne rozwiązania.

Więcej
Marc Taverner, INATBA

Marc Taverner, INATBA

Marc Taverner jest dyrektorem wykonawczym International Association for Trusted Blockchain Applications (Międzynarodowego Stowarzyszenia Zaufanych Aplikacji Blockchain) (inatba.org), czołowej organizacji non-profit wspierającej rozwój technologii DLT i blockchain.

Więcej
Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Nazywam się Paweł Tkaczyk i zarabiam na życie opowiadaniem historii

Ekspert w zakresie copywritingu i webwritingu, w ciągu wieloletniej praktyki zdążył zyskać miano najskuteczniejszego copywritera w Polsce.

Więcej
dr Maciej Trybulec

dr Maciej Trybulec

Praktyk biznesu, Trener, Mentor, Mówca motywacyjny

Przez ostatnie 8 lat prezes Sanofi Pasteur, przez 2 lata odpowiedzialny również za Ukrainę.

Więcej
Tadeusz Twardzik Dürr Poland

Tadeusz Twardzik Dürr Poland

Manager Zakupów z doświadczeniem w korporacjach o globalnym zasięgu w zakresie zakupów i łańcucha dostaw

Twórca oryginalnych autorskich strategii zakupowych i metod wywierania wpływu w negocjacjach.

Więcej
Katarzyna Wabik<br>Binance 

Katarzyna Wabik
Binance 

Community & Marketing Manager w Binance

Więcej
dr hab. Krzysztof Walczak

dr hab. Krzysztof Walczak

Wspieram firmy w optymalnym i zgodnym z prawem zatrudnianiu

Ekspert w zakresie prawa zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi

Więcej
Paweł Wałuszko<br>Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

Paweł Wałuszko
Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa w zakresie monitoringu behawioralnego i wczesnego wykrywania anomalii

Więcej
Anna Waszkiewicz PIT-RADWAR

Anna Waszkiewicz PIT-RADWAR

Ekspert w analizie procesów zakupowych wraz z planem rozwoju obszaru zakupów w aspektach procesów, regulacji, współpracy z Klientami, narzędzi oraz kompetencji pracowników, ich rozwoju i sukcesji

Praktyk w zakresie projektów optymalizacyjnych zakupów, struktur i procesów, oszczędności zakupowych, procesowych i efektywnościowych. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii  oraz George Washington University School of Business and Public Management

Więcej
mec. Łukasz Węgrzyn, Kochański & Partners

mec. Łukasz Węgrzyn, Kochański & Partners

Partner, Szef Praktyki Technologii w kancelarii Kochański & Partners. Doradza organizacjom w procesach transformacji cyfrowej, w szczególności w budowie procesów zakupowych oraz modeli kontraktowych spójnych ze zwinnym modelem zarządzania organizacją (Agile).

Więcej
Beata Wiśnicka

Beata Wiśnicka

„Jak nie dać się oszukać”.

Specjalizuje się w obszarach AML i kryptowalut

Więcej
Grzegorz Włodarczyk

Grzegorz Włodarczyk

Ekspert zarządzania ryzykiem braku zgodności (compliance) oraz kwestiami związanymi z dyrektywą MiFID i bardziej generalnie ustawodawstwem europejskim i amerykańskim z zakresu rynku finansowego

Autor kilkudziesięciu artykułów dotyczących: dyrektywy MiFID, funkcji compliance, konfliktu interesów, market abuse, zarządzania ryzykiem braku zgodności.

Więcej
Marek Wodnicki Giełda Papierów Wartościowych

Marek Wodnicki Giełda Papierów Wartościowych

Dyrektor Działu Prawnego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie Spółka Akcyjna, członek zespołu eksperckiego przy Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego.

Więcej
mec. Anna Wojciechowska – Nowak, Linia Etyki

mec. Anna Wojciechowska – Nowak, Linia Etyki

Członkini zarządu Linii Etyki sp. z o.o., biegła przy sądzie okręgowym w Warszawie z zakresu zarządzania ryzykiem i whistleblowingu.

Autorka pierwszych w Polsce założeń do ustawy o ochronie sygnalistów, analiz społecznych i prawnych, badań nad orzecznictwem sądowym w sprawach dot. whistleblowingu oraz badań opinii publicznej nad postawami Polaków wobec sygnalistów i sygnalizowania.

Więcej
Tomasz Wojtaszczyk

Tomasz Wojtaszczyk

Certyfikowany ekspert w dziedzinie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu i compliance. Head of Compliance Department mBank Hipoteczny S.A.

Praktyk bankowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w instytucjach finansowych (m.in.: BZ WBK S.A, AIG Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A., mBank Hipoteczny S.A.).

Więcej
Isao Yoshino

Isao Yoshino

Specjalizuje się w metodzie rozwiązywania problemów A3

Więcej
Marcin Zborowski Thule Polska

Marcin Zborowski Thule Polska

Zwolennik faktów, liczb oraz praktycznych sposobów rozwiązywania problemów

Purchasing Manager w Thule Polska

Przez wiele lat współpracował z dostawcami z Azji na stanowisku globalnego kupca strategicznego. Jako menedżer kierował działem zakupów Capex a także działem inżynierii zakupowej w Signify Lighting Electronics. Od początku 2020 roku uczestniczy w dynamicznym rozwoju Thule Sp. o.o. kierując i rozwijając dział zakupów.

Więcej
dr Marta Zbucka - Gargas, Uniwersytet Gdański

dr Marta Zbucka - Gargas, Uniwersytet Gdański

Praktyk z bogatym doświadczeniem menadżerskim i doradczym, wieloletni dyrektor zakupów w jednym z największych przedsiębiorstwa w Polsce

Doktor nauk prawnych, LLM (international commercial law). Zrealizowała kilkaset godzin szkoleniowych, dla praktyków i liderów biznesu. Dodatkowo od wielu lat prowadzi zajęcia dla studentów, w Europie i w Rosji. Adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. 

Więcej
Edyta Zdziarska

Edyta Zdziarska

Ekspert w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i nadużyciom. Praktyk z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku finansowym.

Więcej
Renata Zwierzyk

Renata Zwierzyk

Administracja jest partnerem dla biznesu. Administracja jest zasobem, nie kosztem.

Ekspert w zakresie optymalizacji procesów administracyjnych

Więcej

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte z cenionym ekspertem? Potrzebujesz indywidualnego programu nauki lub mentoringu?
Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów podczas szkolenia szytego na miarę!

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU