Renata Hartle<br>Colliers

Renata Hartle
Colliers

Technology Solutions Director

Prowadzone kursy

Ekspertka Innowacji w branży nieruchomości, przynosząca kreatywną energię oraz wiedzę technologiczną, do wszystkich prowadzonych przez nią procesów. Posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i integrowaniu najnowszych rozwiązań dla budynków i użytkowników biurowców. Bardzo aktywna w globalnym środowisku PropTech.

Akredytowana Profesjonalistka certyfikacji budynków w systemach: SmartScore, WiredScore occupied and in-development. 

Na co dzień, w swojej roli w Colliers, wspiera właścicieli budynków w tworzeniu strategii Smart Building, prowadzi projekty wdrożeń technologicznych i integracji systemów, a także edukuje końcowych użytkowników zwiększając adopcję technologii.  Renata realizuje ambitną misję cyfryzacji nieruchomości, dlatego blisko współpracuje ze start-upami oraz dużymi firmami technologicznym wspierając rozwój nowych rozwiązań dla branży.

  • 12 lat doświadczenia w Nieruchomościach Komercyjnych (Skanska 2011-2019, Colliers od 2019) zdobytego w Europie Centralno-Wschodniej, krajach Nordyckich oraz Stanach Zjednoczonych.
  • Jedna z kluczowych  Liderów Innowacji branży, która notorycznie podnosi poprzeczkę. Odpowiadała między innymi za wprowadzenie na rynek: Connected by Skanska, Colliers Mobility Pass, Whirla Smart Office.
  • Pierwsza w regionie CEE  Akredytowana Profesjonalistka SmartScore, która przeprowadziła przez certyfikację pierwszy budynek w Europie Środkowo Wschodniej w systemach SmartScore i WiredScore.
prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU