Agnieszka Grotowska-Słotwińska<br>Santander Bank Polska

Agnieszka Grotowska-Słotwińska
Santander Bank Polska

KYC and Transaction Monitoring AML business owner

Prowadzone kursy

Doświadczenie zawodowe Od 1997 r. pracownik Banku Zachodniego później Santander Bank Polska. Ekspert (ponad 20 letnie doświadczenie pracy w jednostce przeciwdziałania praniu pieniędzy) w zakresie implementacji i realizacji procesów i procedur wynikających z obowiązków wskazanych w Ustawie o Przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, w szczególności w obszarze systemów analitycznych, stosowania środków bezpieczeństwa finansowego oraz KYC.

Doświadczenie trenerskie Na bieżąco współpracująca z polskimi regulatorami, bankami oraz instytucjami finansowymi w zakresie interpretacji przepisów dotyczących PPPiFT, dla celów efektywnego wdrażania rozwiązań produktowych i proceduralnych. Prowadzi szkolenia dla pracowników instytucji obowiązanych.
Uczestnik licznych szkoleń oraz konferencji krajowych i międzynarodowych w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz fraudów (Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Turcja, Czechy, Irlandia) organizowanych przez instytucje polskie i zagraniczne oraz uczelnie, w tym Uniwersytet w Granadzie i Salamance.

 

prowadzone kursy:

Artykuły:

KYC Officer

nowa rola w strukturach AML instytucji obowiązanej


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU