Agnieszka Grotowska-Słotwińska<br>Santander Bank Polska

Agnieszka Grotowska-Słotwińska
Santander Bank Polska

KYC Beneficjent AML Compliance

Prowadzone kursy

Doświadczenie zawodowe Od 1997 r. pracownik Banku Zachodniego później Santander Bank Polska. Ekspert (ponad 20 letnie doświadczenie pracy w jednostce przeciwdziałania praniu pieniędzy) w zakresie implementacji i realizacji procesów i procedur wynikających z obowiązków wskazanych w Ustawie o Przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, w szczególności w obszarze systemów analitycznych, stosowania środków bezpieczeństwa finansowego oraz KYC.

Doświadczenie trenerskie Na bieżąco współpracująca z polskimi regulatorami, bankami oraz instytucjami finansowymi w zakresie interpretacji przepisów dotyczących PPPiFT, dla celów efektywnego wdrażania rozwiązań produktowych i proceduralnych. Prowadzi szkolenia dla pracowników instytucji obowiązanych.
Uczestnik licznych szkoleń oraz konferencji krajowych i międzynarodowych w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz fraudów (Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Turcja, Czechy, Irlandia) organizowanych przez instytucje polskie i zagraniczne oraz uczelnie, w tym Uniwersytet w Granadzie i Salamance.

 

prowadzone kursy:

Artykuły:

KYC Officer

nowa rola w strukturach AML instytucji obowiązanej


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU