Monika Szpiganowicz<br>Alior Bank S.A.

Monika Szpiganowicz
Alior Bank S.A.

Dyrektor ds. Nadzoru Biznesowego, gdzie w szczególności wspiera projekty z obszaru sztucznej inteligencji

Prowadzone kursy

Od ponad 20 lat związana z rynkiem finansowym, doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w międzynarodowej kancelarii prawnej i instytucjach komercyjnych, na stanowiskach: radcy prawnego, dyrektora zarządzającego zespołami w strukturach pionu prawnego oraz pionu compliance, jak również Chief of Staff Prezesa Zarządu w międzynarodowej instytucji finansowej. W latach 2021 – 2023 – dyrektor Departamentu Compliance w UKNF. Od czerwca 2023 r. Dyrektor ds. Nadzoru Biznesowego w Alior Banku, gdzie w szczególności wspiera projekty z obszaru sztucznej inteligencji.

Ukończyła podyplomowe Studia Prawa Unii Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim, Studium Dealerów Rynków Finansowych i uzyskała Certyfikat Dealera Rynków Finansowych WIB/ACI Polska.

Posiada także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami, jak również innowacyjnymi projektami, transformacji, optymalizacji oraz digitalizacji procesów. W praktyce stosuje podejście procesowe, metody doskonalenia procesów (continuous improvement), posiada certyfikat Black Belt Lean.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agneiszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU