Łukasz Jędraszkiewicz, Tauron Ciepło

Łukasz Jędraszkiewicz, Tauron Ciepło

Dyrektor Departamentu Zakupów w Tauron Ciepło

Prowadzone kursy
M O T T O :Największy sukces to sukces zespołu oraz możliwość motywacji współpracowników i wsparcia ich w poszukiwaniu własnych sposobów na osiągnięcie więcej, niż są sobie w stanie wyobrazić

Dyrektor Departamentu Zakupów w Tauron Ciepło

Manager posiadający 16-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami, które zdobywał w branżach produkcyjnych przemysłu górniczego, kolejowego i energetycznego.

Największy sukces to dla niego sukces jego zespołu oraz możliwość motywacji współpracowników i wsparcia ich w poszukiwaniu własnych sposobów na osiągnięcie więcej, niż są sobie w stanie wyobrazić.

Skuteczne negocjacje oraz podnoszenie efektywności procesów funkcjonujących w obszarze zakupów oraz efektywna współpraca z wszystkimi jednostkami organizacji to zdecydowanie jego najmocniejsze strony.

Trener metody Insights Discovery, którego fascynuje praca z ludźmi. Potrafi zbudować, przemodelować i zmotywować zespół zakupowy tak, aby stał się dojrzały kompetencyjnie i samodzielny. Autor #ZAKUPower – serii artykułów na Linkedin na temat zakupów, a także twórca #PiątekBrzmiDobrze – jedynej na tej platformie społeczności skupionej wokół pasji do muzyki.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.