Zuzanna Skalska, 360Inspiration

Zuzanna Skalska, 360Inspiration

Founding Partner 360Inspiration i Co-Founder FutureS Thinking™ Group

Prowadzone kursy
M O T T O :Up front innovation / Strategic FutureS Thinking

Founding Partner 360Inspiration i Co-Founder FutureS Thinking™ Group (razem z Rafałem Kołodziejem, CEO Greenhat).

Zuzanna Skalska rozpoczęła karierę w 1998 roku w Philips Design i przez lata brała udział w analizach FutureS Trends w różnych międzynarodowych projektach. Przez prawie 15 lat zajmowała się doradztwem w zakresie zarządzania projektami i trendami w wiodącym holenderskim studiu projektowym. Od 2014 roku jest partnerem założycielem 360Inspiration, pracując dla klientów z różnych branż, w tym wielu blue chipów i liderów rynku.

Główne obszary wiedzy Zuzanny obejmują innowacje z góry i strategiczne myślenie o przyszłości. Jej działalność badawcza i konsultingowa koncentruje się na analizie nawożenia krzyżowego między różnymi kluczowymi branżami. Ściśle współpracuje z dyrektorami generalnymi i menedżerami w strategicznych scenariuszach rozwoju, a także z zespołami badawczo-rozwojowymi / kreatywnymi przy konkretnych projektach. Z ponad 20-letnim doświadczeniem Zuzanna umiejętnie przekłada swoją wiedzę na innowacyjne programy,
z których można skorzystać, korzystając z wielu własnych metod i narzędzi.

Jednocześnie jest mocno zaangażowana w edukację projektową, liczne wydarzenia innowacyjne i rady doradcze. Była głównym mówcą na wielu uznanych konferencjach biznesowych i szczytach gospodarczych.

Urodzona w Warszawie Zuzanna mieszka w Holandii od 1992 roku

prowadzone kursy:

Artykuły:

Lider „z wolnego wybiegu”

Może byśmy zaczęli traktować liderów jak naukowców, którzy czasami odważają się na kroki, które nie kończą się spektakularnym sukcesem, ale za to dają możliwość nauczenia się nowych umiejętności. W takiej atmosferze, nikt nie czuje się jak zamknięty w klatce i może działać. Pracownicy „z wolnego wybiegu” mają się o wiele lepiej niż ci, którym nie daje się swobody.


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Magadalena Kaczmarczyk
Project Director
m.kaczmarczyk@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU