Eliza Klonowska - Siwak

Eliza Klonowska - Siwak

Znawczyni i przewodnik po kulturze i biznesie Japonii

Prowadzone kursy

Japonistka, stypendystka japońskiego Ministerstwa Nauki „Monbusho” na Uniwersytecie w Kumamoto oraz na Uniwersytecie Tokijskim.
Stypendystka japońskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych w japońskich instytucjach rządowych i biznesowych w Tokio.

Ma bogate doświadczenie w pracy w japońskich firmach w Polsce i w Japonii, m.in: Toyota, Bridgestone, Kajima, JARTS. W latach 2006 -2008 pełniła funkcję kierownika Wydziału Dalekowschodniego w Departamencie Inwestycji Zagranicznych PAIiIZ S.A., zaś w latach 2008 -2018 – Radcy, Kierownika Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio (w latach 2008-2018).

Łącznie ma ponad 14 lat doświadczenia zawodowego jako polski dyplomata i urzędnik zarządzający w Japonii, skoncentrowany na kwestiach biznesowych, promocji i doskonaleniu nazwy i marki Polski w Japonii, poprawie polsko-japońskiego wolumenu handlu i relacji biznesowych, a także inwestycji.

Obecnie specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z business-matchingiem dla firm japońsko-polskich oraz doradztwem dla MŚP: badaniami rynku, analizą danych rynkowych, tworzeniem baz danych, doradztwem w zakresie możliwości inwestycyjnych w Polsce i handlu dwustronnego, organizacją: targów (spożywczych, obróbczych, lotniczych, budowlanych, IT, gier komputerowych, fintech itp.), seminariów inwestycyjnych, konferencji, imprez promocyjnych, misji gospodarczych z i do Japonii.

prowadzone kursy:

Artykuły:

Co ma wspólnego kwitnąca wiśnia z zarządzaniem i dążeniem do doskonałości biznesowej?


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Przemysław Mordarski
project manager
p.mordarski@langas.pl
+48223552400

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU