Aleksandra Oziemska<br>Partner w White & Case

Aleksandra Oziemska
Partner w White & Case

Szefowa praktyki Rozwiązywania sporów i Arbitrażu Międzynarodowego oraz praktyką Przestępczości Gospodarczej w White & Case

Prowadzone kursy

Aleksandra Oziemska, Partner w White & Case, kieruje praktyką Przestępczości Gospodarczej kancelarii White & Case w Warszawie.

Ma bogate doświadczenie w kwestiach regulacyjnych oraz związanych z polityką zgodności, a także w sporach sądowych. Reprezentuje firmy w wewnętrznych dochodzeniach i działaniach egzekucyjnych, w tym w dochodzeniach związanych z ustawą o zagranicznych praktykach korupcyjnych / antykorupcją, oszustwami, defraudacjami, konfliktami interesów, oceną ryzyka zgodności, opracowywaniem polityki zgodności i przedtransakcyjnym badaniem zgodności. Wśród klientów Aleksandry znajduje się wiele firm technologicznych oraz innych innowatorów rynkowych, takich jak firmy z sektora kryptowalut.

W prestiżowym międzynarodowym rankingu rynku usług prawniczych, Chambers and Partners, Aleksandra uznawana jest od kilku lat z rzędu za jednego z najlepszych prawników w zakresie Przedsiębiorczości Gospodarczej w Polsce.

W 2007 r. Aleksandra odbyła staż w Extraordinary Chambers in the Courts of Cambodia, instytucji powołanej przez ONZ w celu osądzania przestępstw popełnionych przez reżim Czerwonych Khmerów. Aktywnie angażuje się w działalność pro bono prowadzoną przez Kancelarię.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU