Anna Waszkiewicz, PIT-RADWAR

Anna Waszkiewicz, PIT-RADWAR

Ekspert w analizie procesów zakupowych wraz z planem rozwoju obszaru zakupów w aspektach procesów, regulacji, współpracy z Klientami, narzędzi oraz kompetencji pracowników, ich rozwoju i sukcesji

Prowadzone kursy

Dyrektor Biura Zakupów i Kooperacji, PIT-RADWAR S.A.

Kariera zawodowa związana z sektorem produkcji przemysłowej, paliwowej, chemicznej i elektroniki profesjonalnej. Swoje doświadczenie zdobywała w takich firmach jak Philips Lighting, PKN Orlen, ANWIL, OSM Piątnica a obecnie zatrudniona jako Dyrektor Zakupów i Kooperacji w PIT-RADWAR.

Odpowiedzialna zarządzanie zakupami, zmianą w aspektach transformacji i centralizacji obszarów Zakupowych, budowanie i wdrażanie wizji i strategii zakupów, poprawę efektywności i transparentności procesów w celu zapewnienia jakości współpracy z najlepszymi dostawcami.

Ekspert w ocenie/ analizie procesów zakupowych wraz z planem rozwoju obszaru zakupów w aspektach procesów, regulacji, współpracy z Klientami, narzędzi oraz kompetencji pracowników, ich rozwoju i sukcesji.

Praktyk w zakresie projektów optymalizacyjnych zakupów, struktur i procesów, oszczędności zakupowych, procesowych i efektywnościowych. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii  oraz George Washington University School of Business and Public Management.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.