Monika Bis

Monika Bis

Konsultantka z obszaru transformacji zakupowych

Prowadzone kursy

Pasjonatka zakupów i nowoczesnych technologii z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym na rynku polskim i międzynarodowym. Skoncentrowana na dostarczaniu wartości poprzez strategiczne zakupy, efektywność kosztową, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie projektami i transformacje cyfrową w obszarze zakupów.

Znana z dbałości o długoletnie relacje biznesowe i najwyższe standardy dotyczące współpracy z partnerami biznesowymi oraz kadrą zarzadzającą w organizacjach. Kompleksowo zarządzała i z powodzeniem realizowala projekty dla Polski, regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Zdobyła wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach typu blue-chip, jak również w regulowanym sektorze przemysłowym: retail (NETTO); FMCG (DANONE), farmacji i biotechnologii (POLPHARMA), finansów (PROVIDENT, INTERNATIONAL PERSONAL FINANCE) oraz ochrony zdrowia (MEDICOVER HEALTHCARE SERVICES) a także telekomunikacji (BRITISH TELECOM).

Obecnie mieszka i pracuje w Cork, w Irlandii jako konsultant i trener w firmie Velopi oraz jako wykładowca na renomowanych europejskich uniwersytetach: University College Cork, Griffith College Cork oraz Akademia Leona Koźminskiego w Warszawie. Jej kariera naukowa i konsultingowa skupia się obecnie głównie na zarządzaniu projektami i transformacji cyfrowej w organizacjach.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU