Krzysztof Józwik

Krzysztof Józwik

Ekonomista, Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego

Prowadzone kursy

Ekonomista, Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz posiadacz certyfikatu głównego księgowego. Od 2014 roku zatrudniony w firmie consultingowej obowiązki-informacyjne.pl, od 2015 r. pełni funkcję Dyrektora Działu Obowiązków Informacyjnych w Capital Market Solutions Group Sp. z o.o. Wcześniej, w latach 2010 – 2014 związany z firmą doradczą notowaną w ASO NewConnect posiadającą status Autoryzowanego Doradcy wspierającą spółki publiczne m.in. w obszarze komunikacyjnym oraz compliance.

Od 2010 do 2018 roku jako Makler Papierów Wartościowych związany z dwoma krajowymi domami maklerskimi. W latach 2016-2018 członek Rady Nadzorczej spółki notowanej na rynku regulowanym. Od 2022 posiadacz certyfikatu Sustainability and Climate Risk (SCR®) wydanego przez Global Association of Risk Professionals. Aktualnie uczestnik studiów MBA Zarządzanie polityką energetyczną i klimatyczną w Collegium Civitas.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna
Chmielewska
a.chmielewska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU