Agata Pelc<br>Wellbeing Institute

Agata Pelc
Wellbeing Institute

Dyrektor zarządzająca Wellbeing Institute. Na co dzień dba o realizację strategii Instytutu, tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji.

Prowadzone kursy
M O T T O :Wspieram ludzi, bo są wyjątkowi. Wspieram organizacje, bo tworzą je ludzie.

Dyrektor zarządzająca Wellbeing Institute, która na co dzień dba o realizację strategii Instytutu, tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji. Stosuje rozwiązania nieszablonowe, nakierowane na potrzeby i rezultaty.

Jest współautorem koncepcji Wellbeingowej Organizacji, Wellbeing Brandu, autorem projektu Chief Wellbeing Officer oraz twórcą narzędzi analitycznych jak Wellbeing Indicator oraz Wellbeing Check Up do mierzenia poziomu wellbeingu ludzi w organizacji.

Tylko przez ostatnie 1,5 roku w ramach inicjatyw Wellbeing Institute przeszkoliła setki pracowników, przedsiębiorców, menedżerów i HR-owców z zakresu Wellbeingowych Organizacji, wellbeingu osobistego i work-life integration.

Jako trener, doradca i praktyk towarzyszy ludziom i organizacjom od ponad 15 lat. Kompetencje doradcze, trenerskie i strategiczne zdobywała współpracując z mniejszymi i większymi organizacjami w kontekście przywództwa, skuteczniejszej współpracy, zdrowia organizacji oraz wspierania zmian kultury organizacyjnej m.in. z McDonald’s, EY, Starbucks, ABB, T-Mobile, Orange, Credit Agricole, DHL Parcel, Fujitsu, Unilever, MARS, Solvay, Azelis, ZUS, DB Cargo, DPD itp.

W doradztwie i szkoleniach czerpie z bogatego i różnorodnego doświadczenia: lidera zespołów, coacha, trenera rozwoju osobistego, trenera wellness (psychodietetyka) i dziś uczy ludzi i firmy jak osiągać stan wellbeingu na co dzień.

Motywuje do zmiany, inspiruje, angażuje i dzieli się pozytywną energią.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU