Ewa Rajczakowska<br>Epiroc Polska

Ewa Rajczakowska
Epiroc Polska

Prowadzone kursy
M O T T O :Head of Global Sourcing w Epiroc Tools & Attachments

Head of Global Sourcing w Epiroc Tools & Attachments, Członek Rady ds. Zakupów Grupy Epiroc. Ekspert, leader, doradca, konsultant. Filantrop.

Bogate 25-cioletnie doświadczenie zawodowe zdobyła w wiodących międzynarodowych organizacjach: Volvo, Ruukki/Fortaco, DeLaval, Garmin, Epiroc – w obszarach operacyjnych i strategicznych, przy 3 projektach Green Field, przy przejęciach firm i transformacjach, przy organizowaniu efektywnie działających zespołów (logistyka, zakupy, rozwój dostawców, jakość, produkcja), budowaniu baz dostawców w różnych częściach świata, a także mapując i optymalizując procesy biznesowe, integrując funkcje zakupów w zdecentralizowanych organizacjach, szkoląc jak zarządzać ludźmi, kategoriami (CatMan), ryzykiem oraz strategiami zakupowymi.

Szkoli nie tylko w Zakupach. Warsztaty Kreowania Wartości (Value Creation Workshops) to projekty, do których zaprasza partnerów z różnych obszarów firmy, aby wspólnie generować pomysły, analizować
i usprawniać wyniki oraz budować relacje i efektywnie działające zespoły wielodyscyplinarne. Praca z ludźmi ją inspiruje – czerpie od nich energię i uczy się niestandardowych rozwiązań. Promuje kreatywność oraz współpracę opartą na szacunku i wzajemnej komunikacji.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
Project Manager
a.chmielewska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU