Katarzyna Saganowska<br>TMF Group

Katarzyna Saganowska
TMF Group

Dyrektor ds. Ryzyka i Zgodności

Prowadzone kursy

Odpowiedzialna za zapewnienie zgodności poprzez globalny proces KYC
w ponad 80 jurysdykcjach, koncentrując się na wspieraniu właściwej kultury zgodności w zakresie AML, sankcji, reputacji, ESG i innych obszarów ryzyka związanych z klientami. Poza obecnymi osiągnięciami zawodowymi zdobyła doświadczenie w zakresie zgodności regulacyjnej w handlu i logistyce międzynarodowej (Grupa DSV) oraz zgodności regulacyjnej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Grupa JLL).

Jest aktywnym wykładowcą studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego oraz trenerem w Instytucie Compliance. Autorka wielu artykułów, w których chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów w obszarze compliance oraz istotnych zmian regulacyjnych.

Absolwentka: Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami (Szkoła Główna Handlowa), Podyplomowych Studiów Polityki Compliance w Organizacji, Podyplomowych Studiów LLM Międzynarodowego Prawa Handlowego (Akademia Leona Koźmińskiego) oraz Executive Master in Business Administration (Akademia Leona Koźmińskiego).

 

 

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU