Michał Gromek<br>Financial Crime Fighters

Michał Gromek
Financial Crime Fighters

Ekspert specjalizujący się w dziedzinie aktywów cyfrowych

Prowadzone kursy

Michał Gromek to doświadczony ekspert specjalizujący się w dziedzinie aktywów cyfrowych, którego wkład w zwalczanie przestępczości finansowej jest nieoceniony. Jego współpraca z Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie oraz Biurem Narodów Zjednoczonych ds. narkotyków i przestępczości potwierdza głębokie zaangażowanie w rozwiązanie globalnych problemów związanych z nowoczesnymi technologiami, zwłaszcza kryptowalutami i cyfrowymi aktywami.

Michał pełnił kluczową rolę jako dyrektor ds. zgodności w Safello, cieszącym się renomą brokerze kryptowalut na rynkach nordyckich, który jest notowany na giełdzie Nasdaq  co dodaje mu praktycznego spojrzenia na regulacje i zgodność w tej dynamicznej branży. Jego inicjatywa w zakładaniu i koordynowaniu Grupy Roboczej ds. Aktywów Cyfrowych przy Szwedzkim Stowarzyszeniu Fintech oraz współpraca z Komisją ds. Łagodzenia Ryzyka na Peryferiach Kryptowalut ukazują jego zdolność do skutecznego współdziałania na poziomie międzynarodowym.

Michał Gromek, jako autor licznych publikacji i prowadzący sesje szkoleniowe, dzieli się swoją wiedzą z zakresu Fintech, zdobytej podczas licznych spotkań z członkami ustawodawców, organami regulacyjnymi i organami ścigania. W Polsce był trenerem przedstawicieli: Ministerstwa Finansów, Głównego Inspektoratu Finansowego, KNF oraz Centralnego Biura Śledczego oraz Komendy Głównej, Jego obszerna ekspertyza w dochodzeniach opartych na CTF, AML i Blockchain została doceniona na arenie międzynarodowej, od Kuala Lumpur po Sztokholm.

 

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU