Gabriela Kaflik, Orpea

Gabriela Kaflik, Orpea

Ekspert budowy i restrukturyzacji działu zakupów, twórca strategii i architekt procesów zakupowych

Prowadzone kursy

Dyrektor ds. Zakupów Orpea Polska Sp. z o.o..

Menedżer z ponad 17 letnim doświadczeniem pracy w polskich, jak i międzynarodowych organizacjach, od dziesięciu lat związana z branżą medyczną.

Posiada bogate doświadczenie związane z budową i restrukturyzacją działu zakupów w różnych firmach, tworzeniem strategii zakupowych, optymalizacją kosztów operacyjnych oraz usprawnianiem procesów zakupowo-organizacyjnych. W latach 2010 – 2014 uczestniczyła w wielu istotnych projektach dla Centrum Medycznego Enel – Med w tym między innymi projekcie otwarcia prywatnego szpitala w Warszawie oraz otwarciach wielu placówek medycznych opieki krótkoterminowej; następnie w latach 2015 – 2017 odpowiadała za całość procesów zakupowych w tym ustalaniem standardów zakupów medycznych i niemedycznych w PZU Zdrowie oraz spółkach zależnych.

Od 2017 roku tworzy dział zakupów od podstaw w Grupie Orpea Polska, usprawnia i centralizuje procesy zakupowo – operacyjne, uczestniczy w wielomilionowych projektach kompleksowego wyposażenia domów opieki, klinik oraz apartamentów senioralnych zgodnie z francuskimi standardami.

Absolwentka Politechniki Warszawskiej kierunku Administracja, Podyplomowych Studiów „Zarządzania Nieruchomościami”; Szkoły Głównej Handlowej – Podyplomowego Studium „Menedżersko – Finansowego” oraz Podyplomowych Studiów „Psychologii Biznesu dla Menedżerów” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Licencjonowany zarządca nieruchomości.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU