Michał Ćwiakowski<br>Gawroński & Partners

Michał Ćwiakowski
Gawroński & Partners

Szef Praktyki Regulacji Bankowych i Finansowych w kancelarii Gawroński & Partners

Prowadzone kursy

Michał Ćwiakowski jest adwokatem, Szefem Praktyki Regulacji Bankowych i Finansowych w kancelarii Gawroński & Partners. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie dla instytucji finansowych.

Pracował w największych bankach w Polsce, zarówno w obszarze prawnym, jak i ryzyka, a następnie w wiodących polskich kancelariach prawnych.

Doradza podmiotom regulowanym rynku finansowego we wszystkich aspektach ich działalności, m. in. w zakresie AML, usług płatniczych, regulacji bankowych, ładu korporacyjnego, compliance, relacji z regulatorem i postępowaniach licencyjnych.

Prowadził kompleksowe projekty wdrożeniowe i audyty powdrożeniowe w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy, RODO, PSD 2 oraz cyberbezpieczeństwa. Aktywnie publikuje.

Felietonista portalu fintek.pl. Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowany Audytor Wiodący ISO 27001, wykładowca studiów podyplomowych compliance w Szkole Głównej Handlowej.

 

 

 

prowadzone kursy:
Publikacje:
„Przewodnika po ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu” (Wolters Kluwer 2018)
Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU