Paweł Wałuszko<br>Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

Paweł Wałuszko
Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa w zakresie monitoringu behawioralnego i wczesnego wykrywania anomalii

Prowadzone kursy

Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa w zakresie monitoringu behawioralnego i wczesnego wykrywania anomalii. Doświadczony administrator sieci i propagator rozwiązań IT ze środowiska Doliny Krzemowej.

Absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, Uniwersytetu Stanforda i RANEPA; współorganizował projekty transferu wiedzy takie jakie jak „Poland-Silicon Valley Entrepreneurship Exchange” oraz projekt „Recreating Silicon Valley” na Uniwersytecie Stanforda.

Odpowiedzialny za rozwój produktów i ochronę danych, projektował i wdrażał rozwiązania informatyczne dla środowiska akademickiego i biznesu w Europie i USA.

Obecnie zajmuje się biznesowymi powiązaniami Doliny Krzemowej z krajami Europy Środkowo-Wschodniej: wymianą wiedzy, rozwojem produktów i edukacją w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

W Polsce i poza granicami kraju znany z licznych wykładów poświęconych przeciwdziałaniu atakom socjotechnicznym, kultywowaniu kultury bezpiecznej pracy z danymi poufnymi oraz wczesnego wykrywania anomalii. Pasjonat technologii open-source, współpracuje ze startupami w zakresie tworzenia i zabezpieczania rozwiązań geolokalizacyjnych.

prowadzone kursy:

Artykuły:

Jak ważne jest cyberbezpieczeństwo dla Biura Zarządu?


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
+48223552400

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU