Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Dyrektor ds. Zakupów w ING Wholesale Banking of European Network Countries

Prowadzone kursy

Dyrektor ds. Zakupów w ING Wholesale Banking of European Network Countries z 11-letnim doświadczeniem zawodowym, odpowiedzialny za 9 krajów w całej Europie, w skład których wchodzą: Polska, Słowacja, Węgry, Ukraina, Rosja, Bułgaria, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz IBSS. Prokurent, a także Członek Zespołu Zarządzającego Global Procurement Bank w ING N.V.

Twórca organizacji zakupowej ING w Singapurze dla całej Azji Południowo-Wschodniej. Doświadczony w tworzeniu organizacji poprzez centralizację procesów zakupowych i wdrażanie procedur od podstaw, zarówno w Polsce, krajach europejskich jak i azjatyckich.

Główny Negocjator w wielu procesach zakupowych, zarówno w ramach w kategorii zakupowych informatycznych jak i nieinformatycznych, dotyczących transakcji lokalnych i międzynarodowych.

W latach wcześniejszych dyrektor wykonawczy z ponad 10- letnim doświadczeniem w różnych dziedzinach przemysłu, odpowiadający za zakupy towarów bezpośrednich i niebezpośrednich, handel międzynarodowy, sprzedaż i marketing.

Aktywny mentor i wykładowca na wielu konferencjach zakupowych.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU