Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Wojciech Marchwicki, ING Bank Śląski

Członek Zarządu organizacji zakupowej Global Procurement Bank N.V. Ekspert w zakresie tworzenia scentralizowanych zakupów, centrów usług wspólnych oraz procesów i procedur zakupowych

Prowadzone kursy

Dyrektor Departamentu Zakupów i Zarządzania Dostawcami, ING Bank Śląski S.A.

Odpowiedzialny za obszar Zakupów w dziewięciu jednostkach Grupy ING w Europie zlokalizowanych w takich krajach jak: Słowacja, Węgry, Ukraina, Rosja, Bułgaria, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Członek Zarządu organizacji zakupowej Global Procurement Bank N.V. Organizator Zakupów dla ING w Singapurze i w ramach struktur banku w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej. Doświadczony w zakresie tworzenia scentralizowanych zakupów, centrów usług wspólnych oraz procesów i procedur zakupowych. Główny negocjator wielu kategorii zakupów z zakresu IT i non-IT w ramach przetargów lokalnych i globalnych.

Dodatkowo, wcześniej zarządzający ponad dziesięć lat w różnych podmiotach uzyskując doświadczenie w szeregu branż i obszarów funkcjonalnych firmy takich jak handel zagraniczny, sprzedaż czy marketing.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.