Monika Osiecka<br>PROFITIA Management Consultants

Monika Osiecka
PROFITIA Management Consultants

Ekspert procesów zakupowych, usprawnień organizacyjno – procesowych oraz rozwoju zespołów. Zakupowiec z ponad 12 letnim doświadczeniem. Trener, mentor, konsultant

Prowadzone kursy

Ekspert procesów zakupowych, usprawnień organizacyjno – procesowych oraz rozwoju zespołów, Manager w PROFITIA Management Consultants.

Wieloletnie doświadczenie zakupowe w roli category managera oraz kierownika zespołu w strukturach zakupowych międzynarodowych firm produkcyjnych z branży paliwowej oraz chemicznej. Od 2020 r. w roli konsultanta, trenera i mentora w PROFITII, firmie specjalizującej się w konsultingu zakupowym.

Specjalizuje się̨ w: sourcingu, strategiach zakupowych, budowie struktur organizacyjnych oraz szkoleniach i rozwoju kompetencji w zespołach zakupowych. Buduje programy szkoleniowe, ścieżki rozwoju członków zespołu, mapuje kompetencje. Pasjonuje się psychologią społeczną w biznesie, zarządzaniem zmianą oraz wspieraniem w sytuacjach kryzysowych.

Prowadzi projekty w zakresie optymalizacji zakupów wdrażając zaawansowane i innowacyjne rozwiązania organizacyjne, procesowe i narzędziowe – uwzględniając zasoby zespołu, kulturę organizacyjną i otwartość na zmianę.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Socjologia (specjalizacja metodologiczno-badawcza). Studia podyplomowe z

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU