Marc Taverner, INATBA

Marc Taverner, INATBA

Marc Taverner jest dyrektorem wykonawczym International Association for Trusted Blockchain Applications (Międzynarodowego Stowarzyszenia Zaufanych Aplikacji Blockchain) (inatba.org), czołowej organizacji non-profit wspierającej rozwój technologii DLT i blockchain.

Prowadzone kursy

Marc Taverner jest dyrektorem wykonawczym International Association for Trusted Blockchain Applications (Międzynarodowego Stowarzyszenia Zaufanych Aplikacji Blockchain) (inatba.org), czołowej organizacji non-profit wspierającej rozwój technologii DLT i blockchain. INATBA angażuje podmioty publiczne i prywatne w rozwiązywanie konfliktów i zmniejszanie napięć, które hamują wzrost rynku.

Jako dyrektor wykonawczy, Marc Taverner współpracuje z członkami INATBA przy prowadzeniu dwustronnych rozmów między rządami (w tym Komisją Europejską) i firmami, aby informować o zasadach i przepisach oraz przyspieszać międzynarodowe przyjęcie blockchain.

Marc Taverner jest aktywny w globalnym ekosystemie blockchain od ponad sześciu lat, pracując w 20 krajach i angażując się w organizacje, od głównych firm kryptowalutowych po rządy i instytucje finansowe, duże korporacje i stowarzyszenia branżowe.

Przed dołączeniem do INATBA był globalnym ambasadorem i szefem rozwoju biznesowego w Bitfury Group, jeden z największych jednorożców blockchain w Europie. Będąc założycielem odnoszącej sukcesy firmy zajmującej się dystrybucją modemów, Nuvo,

Marc pełnił funkcje kierownicze w wielu czołowych firmach technologicznych, w tym w Genesys Conferencing – największym dostawcy usług ujednoliconej komunikacji oraz Promethean – liderze rynku rozwiązań w zakresie technologii edukacyjnych.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
226968022

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU