Paweł Dudojc<br>DWF

Paweł Dudojc
DWF

Ekspert w zakresie Governance Risk and Compliance (GRC), Environmental, Social and Governance (ESG), a także nowych technologii RegTech i FinTech

Prowadzone kursy

Paweł Dudojc pracuje jako Counsel w DWF w Polsce. Jest ekspertem w zakresie Governance Risk and Compliance (GRC), Environmental, Social and Governance (ESG), a także nowych technologii (w szczególności ochrony danych, cyberbezpieczeństwa, AI, Blockchain oraz technologii finansowych).

Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów GRC i ESG oraz ich ocenie. Paweł pracuje dla klientów z wielu sektorów, takich jak finanse, technologia, farmaceutyka, medycyna i przemysł. Doradza w obszarach GRC i ESG, w tym nowych technologii (m.in. AI, DLT, technologie finansowe), ochrony danych i cyberbezpieczeństwa, whistleblowingu, AML/CFT, antykorupcji, due diligence (ochrona odpowiedzialności osobistej).

Jest autorem publikacji dotyczących zagadnień regulacyjnych, compliance oraz nowych technologii, m.in. w Harvard Business Review oraz pełnił funkcję eksperta krótkoterminowego w projekcie Unii Europejskiej w Azerbejdżanie.

Prowadził liczne szkolenia w swojej dziedzinie oraz przemawiał na wydarzeniach branżowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie doradczej PwC, międzynarodowych kancelariach prawnych oraz podczas pracy dla regulatora.

Paweł Dudojc jest wykładowcą Podyplomowych Studiów Compliance w Szkole Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Studiów Bankowych w Szkole Głównej Handlowej

prowadzone kursy:

Artykuły:

ESG w zakupach – chwilowa moda czy realna potrzeba biznesowa?

Tzw. zielona rewolucja, czyli globalny trend zmierzający do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, ma już wpływ na procesy zakupowe B2B.


CZYTAJ

Szkolenia AML - Co to jest pranie pieniędzy?


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
226968022

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU