Paweł Kuskowski, Coinfirm

Paweł Kuskowski, Coinfirm

CEO i założyciel firmy Coinfirm, Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Compliance Polska

Prowadzone kursy
M O T T O :Business can be ethical

CEO i założyciel firmy Coinfirm.

Coinfirm to globalna firma dostarczająca rozwiązanie w zakresie analityki blockchain i kryptowalut. Współpracuje z rządami i największymi firmami z branży w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Firma uznana jest jako jedna z najlepiej rokujących młodych firm w Polsce, Wielkiej Brytanii i Europie. W ciągu 4 lat firma osiągnęła wartość 200 milionów złotych i pozyskała znaczących inwestorów.

 

Podczas swojej kariery zawodowej pracował m.in. w banku RBS (The Royal Bank of Scotland), gdzie kierował międzynarodowymi zespołami ds. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, wdrażając globalne procesy i rozwiązania w tym zakresie, oraz w polskim oddziale szwajcarskiego banku UBS jako szef działu compliance i ryzyka operacyjnego. Pracował również w wiodącej irlandzkiej kancelarii prawnej – Matheson Ormsby Prentice, w której zajmował się doradztwem w zakresie compliance. W AIG Investment w Irlandii odpowiedzialny był za wdrażanie dyrektywy MiFID oraz MAD/MAR.

Absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również Bankowość i Finanse na Uniwersytecie w Udine we Włoszech.

prowadzone kursy:

Artykuły:

Compliance officer – zakres obowiązków

Compliance officer – czym zajmuje się w firmie?


CZYTAJ

Compliance – co przeczytać?

Co to jest compliance – jak pogłębić swoją wiedzę?


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU