Agnieszka Maruda

Agnieszka Maruda

Trenerka Biznesu, mówczyni motywacyjna

Prowadzone kursy

Trenerka Biznesu, mówczyni motywacyjna i inspiracyjna, akredytowana Coach ICF, Master NLP, mentorka i praktyk biznesu, promotorka przedsiębiorczości kobiet, skutecznego motywowaniai komunikacji opartej o wartości.

Jedyna trenerka w Europie, która posiada licencję na certyfikowane szkolenia z metody Instant Influence – Błyskawicznej Motywacji wg dr Michaela V. Pantalona.

Ma za sobą setki godzin na scenie, tysiące na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej z ludźmi. Przemawia również na dużych scenach mówiąc o motywacji, rozwiewa mity z nią związane. Udziela wywiadów i chętnie dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem.
Inspiruje i angażuje, jest zwolenniczką trenowania umiejętności i budowania wartościowych nawyków, a tym samym wykorzystywania wiedzy w praktyce zarówno biznesowej jak i w życiu osobistym.

Lubi ludzi i wierzy, że każdy ma jakiś talent – ważne żeby go odkryć i dobrze wykorzystać.

Dzięki autorskim Ogólnopolskim Konferencjom Kobiet Przedsiębiorczych w latach 2005-2010 przeszkoliła blisko 5 tys. kobiet biznesu.

Jest członkinią organizacji: Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, Vital Voices, IACL/Poland oraz Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

prowadzone kursy:

Artykuły:

Komunikacja asertywna - czyli jaka?


CZYTAJ

Szkolenia dla kierowników - na co zwracać uwagę i jakie wybrać?


CZYTAJ

Zarządzanie stresem - jak poradzić sobie ze stresem w pracy?


CZYTAJ Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU