Szkolenia i konferencje

Odkryj i rozwijaj swój potencjał

SZKOLENIA I KONFERENCJE

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ LUB WYBIERZ TEMATYKĘ SZKOLEŃ, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

Zobacz wszystkie / Znaleziono 68

29—30 sierpnia 2024R.

2 dni

Radisson Hotel & Suites Gdansk

więcej

LETNIA SZKOŁA AI DLA MENEDŻERÓW

Rozwiń swoje kompetencje AI i sprawdź co już dziś możesz wdrożyć do codziennej pracy

29—30 sierpnia 2024R.

2 dni

Radisson Hotel & Suites Gdansk

więcej

Negocjacje w biznesie

Warsztat z Małgorzatą Głębocką - Szurko

24—25 wrzesnia 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Planowanie i budżetowanie w firmie

Analiza, interpretacja i wyciąganie wniosków na podstawie mechanizmów i wskaźników finansowych firmy

26 wrzesnia 2024R.

1 dzień

SZKOLENIE ON-LINE

więcej

Jak komunikują się liderzy?

Komunikacja, która sprawia, że Twoi ludzie się rozwijają

26 wrzesnia 2024R.

1 dzień

Regent Warsaw Hotel

więcej

AI w Akcji: Jak Zwiększyć Efektywność Zespołu

Warsztat dla menedżerów i liderów

7—8 października 2024R.

2 dni

SZKOLENIE ON-LINE

więcej

Rekrutacja dla menedżerów

Jak efektywnie wprowadzać do organizacji nowych pracowników?

8 października 2024R.

1 dzień

szkolenie on-line

więcej

8—9 października 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Japan Hydrogen Energy Tour

Strategia i praktyka energetyki opartej na wodorze i amoniaku

12—19 października 2024R.

8 dni

Japonia

więcej

Zostałeś liderem zespołu i co dalej?

Postawy i techniki prac lidera

15 października 2024R.

1 dzień

Regent Warsaw Hotel

więcej

Neuromarketing w sieci

Zajrzyj do mózgu klienta i poznaj reguły wpływające na decyzje zakupowe

16 października 2024R.

1 dzień

SZKOLENIE ON-LINE

więcej

Szkoła Copywritingu z Pawłem Tkaczykiem

Zaawansowane warsztaty pisania porywających treści

21 października 2024R.

1 dzień

SZKOLENIE ON-LINE

więcej

Cel – Przełom - Motywacja wg Pawła Fortuny

Jak sprawić, by ludzie dali z siebie wszystko?

22 października 2024R.

1 dzień

Regent Warsaw Hotel

więcej

Negocjacje z zawodowym negocjatorem

Poznaj metody i narzędzia perswazji, które pomogą ci osiągnąć istotne korzyści w procesie negocjacyjnym

23 października 2024R.

1 dzień

Regent Warsaw Hotel

więcej

Zarządzanie stresem wg Wojciecha Eichelbergera

Jak w efektywny sposób odzyskiwać energię życiową i przeciwdziałać wypaleniu?

24—25 października 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Finanse dla zarządzających niefinansistów

Analiza, interpretacja i wyciąganie wniosków zarządczych na podstawie mechanizmów i wskaźników finansowych firmy.

14—15 listopada 2024R.

2 dni

SZKOLENIE ON-LINE

więcej

SUPERHERO TEAM

Role grupowe – zwiększanie koncentracji zespołu – delegowanie – wdrażanie zmian

21—22 listopada 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Certyfikowane szkolenia dla menedżerów

Nowoczesny menedżer, który potrafi zarządzać zasobami ludzkimi, budować zgrany zespół pracowników, wyznaczać cele i rozwiązywać problemy, to skarb każdej firmy. Ma on ogromny wpływ na rozwój organizacji oraz jej ostateczny sukces. Wiedząc o tym doskonale, organizujemy certyfikowane szkolenia menedżerskie, których celem jest kreowanie pewnych siebie liderów, umiejących mówić i słuchać.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę naszych ekspertów, organizujemy szkolenia oraz kursy stacjonarne i online rozwijające kompetencje menedżerskie, a także umiejętności komunikacyjne. Dzięki nim zrozumiesz, co jest ważne dla Twoich podwładnych i jak podejmować decyzje, by z jednej strony osiągnąć firmowe cele, a z drugiej stworzyć zaangażowany i podążający w jednym kierunku zespół.

Zapraszamy do sprawdzenia certyfikowanych szkoleń i kursów menedżerskich (online lub stacjonarnych) o odmiennej tematyce. Ich duża różnorodność pozwoli Ci znaleźć takie szkolenie, które przyczyni się do rozwoju Twojej firmy.

Cechy dobrego menedżera

Kim tak naprawdę jest dobry menedżer? Jakie cechy powinien posiadać, by stać się prawdziwym przywódcą swojego zespołu? Nowoczesny menedżer to nie tylko szef, ale również lider, który z jednej strony posiada autorytet wśród osób zatrudnionych w firmie, a z drugiej jest dla nich oparciem i drogowskazem na drodze do realizacji celów.

Dobry menedżer powinien przede wszystkim posiadać odpowiednie kompetencje – zarówno twarde, jak i miękkie, w których zdobyciu i rozwinięciu pomogą Ci nasze certyfikowane szkolenia menedżerskie.

 • Kompetencje twarde to wiedza z określonej dziedziny lub branży oraz umiejętności praktyczne. Są one niezbędne, by pełnić określone funkcje w firmie i skutecznie realizować codzienne zadania. Do kompetencji twardych można zaliczyć np. znajomość języków obcych, umiejętność obsługi programu komputerowego czy wiedzę dotyczącą konkretnej branży.
 • Kompetencje miękkie to zdolności osobiste oraz interpersonalne, które warunkują między innymi to, jak menedżer zachowuje się w różnych sytuacjach, w jaki sposób integruje się z członkami zespołu i jak radzi sobie z trudnymi sytuacjami. To zestaw cech trudniejszych do wypracowania, których zdobycie może okazać się kluczem do sukcesu.

I to właśnie kompetencje miękkie pozwalają odróżnić dobrych i złych menedżerów. Do tych najważniejszych, które powinien posiadać lider i na których często skupiamy się podczas certyfikowanych szkoleń menedżerskich, zaliczamy:

 • kreatywność;
 • asertywność;
 • zaangażowanie;
 • chęć rozwoju;
 • radzenie sobie ze stresem i presją;
 • organizację pracy;
 • zarządzanie czasem;
 • wysoką kulturę osobistą
 • zdolności przywódcze;
 • słowność i uczciwość;
 • otwartość;
 • pozytywne nastawienie;
 • aktywne słuchanie;
 • umiejętność perswazji;
 • efektywną pracę zespołową.

Oczywiście powyższa lista mogłaby być jeszcze dłuższa, ponieważ cech oraz umiejętności, jakie powinien posiadać dobry menedżer, jest bardzo wiele. Jednak my, podczas organizowanych kursów i szkoleń online, skupiamy się wyłącznie na tych najważniejszych, które pozwolą Ci stać się prawdziwym liderem i autorytetem dla swoich podwładnych.

Jeżeli chcesz zostać dobrym menedżerem, powinieneś zyskać pewność siebie i swoich umiejętności, skutecznie zarządzać grupą ludzi i znać sposoby ich motywowania, a także myśleć strategicznie. Co więcej, kluczową rolę odgrywają także umiejętności związane z przekazywaniem komunikatów, organizowaniem pracy i stawiania celów oraz zdolności interpersonalne, które uczynią z Ciebie nie tylko przywódcę, ale i partnera dla osób zatrudnionych w firmie.

Nasze certyfikowane szkolenia i kursy menedżerskie (również w formie online) pomogą Ci wydobyć i wypracować najbardziej pożądane cechy. Pozyskasz najlepsze narzędzia i dowiesz się, w jaki sposób pracować nad sobą, by z każdym dniem stawać się coraz lepszym menedżerem. Takim, za którym podążać będą tłumy.

Jak zostać lepszym menedżerem?

Chęć zostania lepszym menedżerem to cel wielu osób, który jednak osiągają nieliczni. Wymaga to bowiem pracy nad sobą – zarówno pod kątem kompetencji twardych, jak i miękkich. Jeżeli marzysz o byciu prawdziwym liderem, musisz poznawać siebie i swój zespół, uczyć się panowania nad emocjami oraz zdobywać wiedzę na temat zarządzania grupą, wyznaczania celów czy podejmowania decyzji.

Fundamentem Twojego sukcesu i bycia lepszym menedżerem okazać się może certyfikowane szkolenie menedżerskie. Takie, które będzie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb pod kątem tematyki i podczas którego zdobędziesz cenną wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Odpowiedni kurs online to punkt wyjścia, który może zapoczątkować zmianę i wskazać Ci kierunek rozwoju w roli menedżera.

Sprawdź więc listę dostępnych szkoleń dla menedżerów i skorzystaj ze specjalistycznego kursu, który pomoże Ci stać się lepszym menedżerem! Oferujemy wyłącznie certyfikowane szkolenia menedżerskie, które są od lat cenione przez najbardziej wymagających menedżerów.

Zwiększ swoje kompetencje z Langas

Lata doświadczeń nauczyły nas, że menedżerowie – w zależności od konkretnej firmy lub branży – posiadają różne zadania i cele. Dlatego, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferujemy wiele zróżnicowanych kursów i szkoleń, które możesz dopasować pod kątem swoich indywidualnych oczekiwań. Oto kilka wybranych, które cieszą się ogromną popularnością wśród menedżerów!

 • Szkolenie menedżerskie LIDER W ŚWIECIE DO BANI – Zaawansowane umiejętności prowadzenia zespołu do celu. Jak radzić sobie z presją i natłokiem zadań? Co zrobić, by czuć się bezpiecznie i zachowywać spokój w kryzysowych sytuacjach? Jak budować zaangażowany zespół w trudnych czasach? Na te oraz wiele innych pytań odpowie to szkolenie menedżerskie, które pozwoli Ci stać się lepszym liderem oraz skuteczniej radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi, z jakimi będziesz musiał prędzej czy później się zmierzyć.
 • Szkolenie menedżerskie Zostałeś liderem zespołu i co dalej? To kurs dla tych osób, które są na początku drogi i chcą zdobyć umiejętności, a także wyrobić w sobie nawyki pozwalające stać się lepszym liderem. Szkolenie pozwoli Ci zyskać wiedzę na temat tego, jak wyznaczać cele, udzielać informacji zwrotnej, wspierać członków zespołu czy zarządzać pracownikami.
 • Szkolenie menedżerskie Zaawansowana komunikacja menedżerska. Umiejętność porozumiewania się z pracownikami to niezwykle istotna kwestia dla każdego menedżera. Dzięki temu certyfikowanemu szkoleniu online dowiesz się, jakie są skuteczne sposoby komunikowania się z różnymi typami osób i zyskasz najlepsze narzędzia, które pozwolą Ci porozumieć się z członkami zespołu. Tak, byście podążali tą samą drogą do celu.
 • Szkolenie menedżerskie Cel – Przełom – Motywacja wg Pawła Fortuny. To szkolenie prowadzone pod okiem cenionego psychologa i trenera biznesu, który powie Ci, jak angażować i pozytywnie motywować pracowników oraz w jaki sposób wytyczać cele. W efekcie staniesz się liderem umiejącym wzmocnić swój zespół w każdej, nawet trudnej sytuacji, a także efektywniej realizować wyznaczone cele.

Langas – zespół specjalistów

Langas to specjaliści w kreowaniu liderów oraz skutecznych menedżerów. Nasze certyfikowane szkolenia i kursy menedżerskie cieszą się od lat dużym zainteresowaniem, ponieważ prowadzone są przez doświadczonych ekspertów. W skład naszego zespołu wchodzą najbardziej cenieni trenerzy przywództwa, konsultanci, doradcy oraz menedżerowie. Współpracujemy z psychologami, dyrektorami oraz ludźmi sukcesu, którzy przekazują praktyczne wskazówki na temat tego, jak osiągnąć sukces i stać się liderem z prawdziwego zdarzenia.

Zapewniamy przy tym szczegółową analizę potrzeb, ogromną różnorodność szkoleń menedżerskich online oraz pełen profesjonalizm. Każda godzina spędzona na naszym kursie przybliży Cię do sukcesu!

Zapraszamy zarówno na certyfikowane szkolenia dla menedżerów online, jak i stacjonarne. Nie wiesz, który kurs wybrać? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji!

Rozwijaj swój potencjał już dziś

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj, dlatego nie czekaj i rozpocznij zmianę na lepsze od zaraz. Nasze szkolenia pozwolą Ci stać się menedżerem, który potrafi mówić i słuchać, rozumie swoich pracowników i jest w stanie skutecznie angażować, motywować oraz wyznaczać cele. W trakcie kursów skupiamy się nie tylko na tym, co najważniejsze, ale również na pozornie nic nieznaczących detalach, które w ostatecznym rozrachunku okazują się niezwykle istotne. I to właśnie wyróżnia nas na tle innych – dbałość o szczegóły oraz pełne zaangażowanie.

Zapraszamy do sprawdzenia certyfikowanych szkoleń dla menedżerów online i stacjonarnych. Zostały one opracowane w oparciu o specjalistyczną wiedzę naszych ekspertów oraz ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Dlatego zapisując się na kurs, niczym nie ryzykujesz, a możesz jedynie zyskać. W Langas pomożemy Ci dokonać zmiany na lepsze i stać się doskonałym menedżerem!

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte?

Potrzebujesz indywidualnego programu? Szukasz szkolenia z innej tematyki? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów podczas szkolenia na zamówienie!

Chcesz poznać potencjał Twojego zespołu?

Kompetencje, czyli wiedza i umiejętność jej wykorzystania, to najcenniejsze zasoby organizacji. Bez zarządzania nimi i ciągłego ich rozwoju firma stoi w miejscu.

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU