O nas

O nas

SIĘGNIJ POZIOM WYŻEJ, KORZYSTAJĄC Z KNOW-HOW ROZWIJANEGO OD 1997

TWÓJ ROZWÓJ, NASZE KNOW-HOW

Sukces w biznesie dzięki właściwym kompetencjom

We współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, najlepsze wyniki odnoszą te firmy, które potrafią pozyskiwać, wzmacniać i wykorzystywać odpowiednie kompetencje – mierzalne kwalifikacje, użyteczną wiedzę, miękkie umiejętności oraz postawy wspierające rozwój.

Pracując w branży szkoleń od 1997 roku, posiadamy sprawdzone, rzetelne know-how. Wiemy, jak przez zarządzanie wiedzą skutecznie wspierać rozwój Twój, Twojego zespołu i Twojej firmy. Potrafimy dopasować do indywidualnych potrzeb wszystkie rozwiązania edukacyjne wykorzystywane przez naszych ekspertów. Rozumiemy, jak wdrożyć proces ciągłego doskonalenia na poziomie zarówno indywidualnego pracownika, jak i całej organizacji.

ZWIĘKSZASZ EFEKTYWNOŚĆ NAUKI

Kompleksowe zarządzanie wiedzą

Stosujemy holistyczne podejście do rozwoju kompetencji. Nasz model opiera się na poznaniu potrzeb organizacji, a następnie dopasowaniu do nich i dostarczeniu skutecznych rozwiązań edukacyjnych. Rezultatem są możliwe do zweryfikowania i zmierzenia efekty w postaci wzrostu potencjału kompetencyjnego, co przekłada się na rozwój Twojego biznesu.

5

Obszarów specjalizacji

w zakresie zarządzania, sprzedaży, przywództwa, produkcji, prawa

4

poziomy

w każdym obszarze specjalizacji: od podstawowego, do mistrzowskiego

2

rodzaje szkoleń

otwarte oraz zamknięte, które są dopasowane do potrzeb firmy

150+

Ekspertów

w zakresie zarządzania, sprzedaży, przywództwa, produkcji, prawa

500

PROJEKTÓW
DORADCZYCH ROCZNIE

w każdym obszarze specjalizacji: od podstawowego, do mistrzowskiego

10+

WYDARZEŃ
SPECJALNYCH

m.in. wyjazdystudyjne, konferencje, szkoły liderów, programy mentoringowe

UCZYSZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Najbardziej poszukiwani eksperci

Pragniemy inspirować do wzrostu, dzielić się doświadczeniem i wspierać osiąganie ponad przeciętnych wyników. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach. Są nimi osoby, które dysponują najnowszą wiedzą, stosują najskuteczniejsze strategie, wdrażają najnowocześniejsze narzędzia, a przy tym potrafią swoje know-how efektywnie przekazywać innym.

200+

SZKOLEŃ OTWARTYCH ROCZNIE

80+

SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH ROCZNIE

10+

ANALIZ KOMPETENCJI ROCZNIE

15+

ANALIZ STANOWISKOWYCH ROCZNIE

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI

Nie ryzykuj, przetestuj szkolenie

Skorzystaj ze 100% gwarancji satysfakcji – jeżeli w ciągu 2 pierwszych godzin szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, możesz po prostu oddać materiały szkoleniowe na stanowisku obsługi klienta, a otrzymasz całkowity zwrot kosztu szkolenia. Decydując się na udział w naszych szkoleniach, podnosisz swoje kompetencje bez ryzyka!

KANAŁ YOU TUBE

Zobacz, jak skutecznie uczymy

Sprawdź, jak wyglądają nasze szkolenia, wyjazdy studyjne, konferencje oraz programy rozwojowe dla liderów. Zobacz, jakie metody rozwoju i narzędzia szkoleniowe stosują nasi trenerzy oraz współpracujący z nami mówcy i liderzy, żeby zwiększyć skuteczność nauki. Poznaj nasze podejście do budowania i wzmacniania kompetencji, które pozwala ekspertom takim jak Ty i Twój zespół osiągnąć sukces w biznesie.

CENTRUM KONFERENCYJNE

Spotkajmy się w MsMermaid

Zapraszamy Cię do naszego centrum konferencyjnego MsMermaid – niebanalnego miejsca w centrum Warszawy, które może ugościć nawet do … osób i zapewnia naukę w salach z panoramicznym widokiem na Wisłę. W tej nowoczesnej, eleganckiej i wygodnej przestrzennie tylko skupisz się na poszerzaniu swoich kompetencji, ale skorzystasz z pysznej kuchni i zaczerpniesz energię z otaczającej Cię natury.

KANAŁ YOU TUBE

Zobacz, jak skutecznie uczymy

Sprawdź, jak wyglądają nasze szkolenia, wyjazdy studyjne, konferencje oraz programy rozwojowe dla liderów. Zobacz, jakie metody rozwoju i narzędzia szkoleniowe stosują nasi trenerzy oraz współpracujący z nami mówcy i liderzy, żeby zwiększyć skuteczność nauki. Poznaj nasze podejście do budowania i wzmacniania kompetencji, które pozwala ekspertom takim jak Ty i Twój zespół osiągnąć sukces w biznesie.

Langas ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Compliance Polska, wspierając rozwój środowiska profesjonalistów branży compliance w Polsce oraz działając na rzecz budowy standardów kształcenia w tym zakresie.

Jednym z prowadzonych wspólnie działań jest system szkoleń stworzony przez doświadczonych praktyków, z Radą Programową w skład której wchodzą szefowie Działów Compliance największych instytucji finansowych w Polsce, pod auspicjami Stowarzyszenia Compliance Polska. Wychodzą naprzeciw środowisku compliance, członkom Stowarzyszenia oraz osobom zainteresowanym, przygotowaliśmy ten unikatowy program, który pozwala członkom działów compliance osiągać sukcesy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jesteśmy przekonani, że udział w programie Certyfikowanego Compliance Oficera dostarczy państwu niezbędnej wiedzy, teoretycznej jak i praktycznej, co przełoży się  na sprawne poruszanie w świecie compliance, a zdobyty po zdaniu egzaminu Certyfikat, umocni Państwa pozycję zawodową.

Langas ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Profesjonalnych Mówców i Mentorów Wystąpień Publicznych (SPMiMWP). Prowadzimy Biuro Mówców SPMiMWP.

Celem Stowarzyszenia jest rozpowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności publicznego przemawiania. W polu zainteresowań Stowarzyszenia znajdują się takie dziedziny jak: retoryka, erystyka, dialektyka i ruch sceniczny. SPMiMWP skupia ponad 60 członków oraz publiczność ponad 5 mln osób rocznie. Stowarzyszenie realizuje swoje cele statutowe m.in. poprzez organizowanie corocznego Festiwalu Inspiracji, nominowanie i wręczanie nagród National Speakers Awards – Hortensja, Cyceron i Pomidor w Polsce, a także poprzez prowadzenie lokalnych spotkań, wykładów, misyjnych 4-dniowych warsztatów oraz poprzez udział w licznych konferencjach poświęconych umiejętnościom publicznego przemawiania, ich kształceniem oraz profesjonalnym wsparciem zarówno form artystycznych, biznesowych, edukacyjnych, jak i naukowych. Pod patronatem SPMiM w 2015 roku powstała nowa kategoria sceniczna Mentoring Theater.

Langas jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz Bazie Usług Rozwojowych.

Posiadamy Certyfikat SUS 2.0 poświadczający stosowanie standardu zarządzania jakością usług rozwojowych i szkoleniowych.

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte?

Potrzebujesz indywidualnego programu? Szukasz szkolenia z innej tematyki? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów podczas szkolenia na zamówienie!

Chces poznać potencjał Twojego zespołu?

Kompetencje, czyli wiedza i umiejętność jej wykorzystania, to najcenniejsze zasoby organizacji. Bez zarządzania nimi i ciągłego ich rozwoju firma stoi w miejscu.

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU