Richard Parlour<br>Grupa Zadaniowa UE ds. Polityki Cyberbezpieczeństwa w Sektorze Finansowym

Richard Parlour
Grupa Zadaniowa UE ds. Polityki Cyberbezpieczeństwa w Sektorze Finansowym

Współzałożyciel Grupy Zadaniowej UE ds. Poprawy Skuteczności AML w Europie, członek Grupy Zadaniowej ds. Uczciwości i Zgodności B20.

Prowadzone kursy

Przewodniczący Grupy Zadaniowej UE ds. Polityki Cyberbezpieczeństwa w Sektorze Finansowym, współzałożyciel Grupy Zadaniowej UE ds. Poprawy Skuteczności AML w Europie, członek Grupy Zadaniowej ds. Uczciwości i Zgodności B20.

Był zaangażowany w walkę z przestępczością finansową od pierwszego projektu pierwszej unijnej dyrektywy w sprawie prania pieniędzy. Były członek brytyjskiej Grupy Ekspertów ds. Prania Pieniędzy Skarbu Państwa, doradca JMLIT i szeregu jednostek analityki finansowej oraz członek DCMS Cyber ​​Experts Group.

Od tego czasu doradzał wszystkim rodzajom instytucji finansowych w kwestiach związanych z praniem pieniędzy i przestępstwami finansowymi, przygotowując programy szkoleniowe, przeprowadzając dochodzenia i zwiększając należytą staranność w 140 jurysdykcjach na całym świecie.

Jest regularnym prelegentem na temat zagadnień związanych z praniem brudnych pieniędzy na różnych konferencjach międzynarodowych. Obecnie pracuje nad połączeniem programów klimatycznych i planetarnych z globalnym programem przestępczości finansowej, w ramach nowej inicjatywy o nazwie Anti Terracide Financing. Odznaczony Strategicznym Doradcą Regulacyjnym 2020.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU