Szkolenia i konferencje

Odkryj i rozwijaj swój potencjał

SZKOLENIA I KONFERENCJE

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ LUB WYBIERZ TEMATYKĘ SZKOLEŃ, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

Zobacz wszystkie / Znaleziono 38

Porsche & BMW lean factory tour

Proces produkcji w fabryce Porsche i BMW na żywo

16—18 czerwca 2024R.

3 dni

Wrocław / Lipsk / Drezno

więcej

Lean Toolboxszkolenie + wizyta w fabryce Toyoty

Jak zoptymalizować produkcję i zmienić kulturę organizacyjną?

26—27 sierpnia 2024R.

2 dni

Hotel Dworzysko

więcej

Zarządzanie pracownikami hali produkcyjnej poziom 2

Warsztat dla brygadzistów, mistrzów i team liderów

26—27 wrzesnia 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Japan Hydrogen Energy Tour

Strategia i praktyka energetyki opartej na wodorze i amoniaku

12—19 października 2024R.

8 dni

Japonia

więcej

Zarządzanie pracownikami hali produkcyjnej poziom 1

Warsztat dla brygadzistów, mistrzów i team liderów

17—18 października 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Jak wykorzystać AI w logistyce i produkcji?

Tworzenie inteligentnych przedsiębiorstw – praktyka wdrażania

17—18 października 2024R.

2 dni

Hotel Regent Warszawa

więcej

Szkolenia z zarządzania produkcją

Proces produkcji jest kluczowy dla wielu przedsiębiorstw, a na jego optymalizacji powinno zależeć każdemu właścicielowi firmy. To właśnie wprowadzanie ulepszonych rozwiązań oraz sprawdzonych metod zarządzania może wpłynąć na ostateczny sukces. Wiedząc o tym doskonale i współpracując z ekspertami w tej dziedzinie, oferujemy szkolenia z zarządzania produkcją, które pozwolą na usprawnienie funkcjonowania tego działu. Są one skierowane nie tylko do szefów i kierowników produkcji, ale również planistów, inżynierów oraz osób odpowiedzialnych za gospodarkę materiałową w firmie.

W Langas oferujemy bardzo szeroki zakres szkoleń z zakresu zarządzania produkcją – od optymalizacji procesów, przez rozwiązywanie problemów, aż do standaryzacji pracy i balansowania linii produkcyjnej. Każde szkolenie prowadzone jest przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem, w oparciu o sprawdzone know-how oraz wyselekcjonowane materiały dydaktyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać najlepsze szkolenia z zarządzania produkcją i optymalizacji jej procesów na rynku.

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych szkoleń z zarządzania produkcją i wyboru tych, które pozwolą rozwijać kompetencje pracowników i które przyczynią się do tego, że proces produkcji w Twojej firmie zostanie znacząco usprawniony.

Szkolenia z zarządzania produkcją – dlaczego warto?

Zarządzanie produkcją to skomplikowany proces, który składa się z kilku elementów. Mowa tu o planowaniu, organizacji, kierowaniu oraz kontrolowaniu procesów wytwórczych. Dzięki optymalizacji zarządzania produkcją możliwe jest stworzenie płynnego, efektywnego i bezpiecznego systemu, który pozwoli z jednej strony zadbać o odpowiednio wysoką jakość produktów, a z drugiej zmaksymalizować zyski przy jednoczesnym zminimalizowaniu wykorzystywanych środków. Co więcej, odpowiednie zarządzanie procesami produkcyjnymi pozwoli uniknąć zbędnych przestojów i problemów, które mogłyby narazić przedsiębiorstwo na straty.

Osiągnięcie tego celu stanowi spore wyzwanie dla przedsiębiorców i wymaga wiedzy, odpowiednich kompetencji oraz narzędzi. Jeżeli więc chcesz zadbać o to, by proces zarządzania i optymalizacji procesów produkcyjnych przebiegał prawidłowo, proponujemy kompleksowe szkolenia z zarządzania produkcją, które pozwolą Ci wprowadzić nowoczesne rozwiązania i wysokie standardy w dziale produkcji. Kluczem do sukcesu Twojej firmy będzie wdrożenie odpowiedniej metody zarządzania produkcją, w czym pomogą Ci nasi eksperci.

Dzięki oferowanym szkoleniom z zarządzania produkcją zyskasz liczne korzyści. Mowa tu między innymi o:

 • skutecznym planowaniu procesów produkcyjnych oraz poznaniu najlepszych praktyk planistycznych, dzięki czemu wytwarzanie produktów w firmie będzie przemyślane i dużo bardziej efektywne;
 • udoskonaleniu procesów produkcyjnych na wielu płaszczyznach, co pozwoli skupić się na najważniejszych działaniach i zredukować do minimum te, które nie są niezbędne do skutecznego wytwarzania produktów;
 • przyspieszeniu produkcji bez utraty jakości i tym samym sporej oszczędności czasu;
 • zwiększeniu zaangażowania pracowników i poznaniu sposobów ich motywowania, co pozwoli znacząco usprawnić proces produkcyjny, uniknąć przestojów i zyskać zadowolony zespół, chętny do realizacji najbardziej wymagających celów;
 • obniżeniu kosztów produkcji i zyskaniu oszczędności, które pozwolą skuteczniej rozwijać przedsiębiorstwo.

Optymalizacja procesu zarządzania produkcją wymaga wiedzy, cierpliwości oraz odpowiednich inwestycji. Szkolenia Langas powstały po to, by wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i dobrych praktyk było skuteczne oraz zajmowało mniej czasu. Uczestnicząc w naszych szkoleniach zarządzania produkcją, pracownicy dowiedzą się, jak usprawnić każdy etap produkcji, optymalizować jej koszty, mierzyć wydajność i efektywność, a także zarządzać pracownikami.

Szkolenia z zarządzania produkcją to kompleksowe rozwiązania, które dają gotowe narzędzia do natychmiastowego zastosowania w działaniach. Jeżeli więc chcesz podnieść jakość procesów związanych z wytwarzaniem produktów, wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb!

Szkolenia zarządzania produkcją w Langas

Lista naszych szkoleń z zarządzania produkcją jest długa i rozbudowana, ponieważ pragniemy wychodzić naprzeciw różnym potrzebom właścicieli firm działających w różnych branżach. Oto kilka przykładowych szkoleń, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

 • Szkolenie VSM: optymalizacja procesów. VSM (ang. Value Stream Mapping) to mapowanie strumienia wartości, czyli metoda optymalizowania procesów poprzez spojrzenie na nie z perspektywy klienta. Sprawdza się zarówno w kontekście produkcji, jak i procesów usługowo-administracyjnych, umożliwiając usprawnienie przepływu informacji oraz materiałów.
 • Szkolenie Problem solving – narzędzia i system rozwiązywania problemów. Jak postępować z problemami, jakie napotykają pracownicy firmy w procesie produkcyjnym? Jak docierać do ich przyczyn, zamiast „gasić pożary”? I w końcu – co zrobić, aby podobne problemy nie pojawiły się w przyszłości? Dzięki temu szkoleniu zarządzania produkcją zyskasz odpowiedzi na te pytania i skorzystasz w praktyce z wartościowych narzędzi, dzięki którym możliwe będzie poradzenie sobie z każdym problemem – bez względu na to, na jakim etapie produkcji wystąpił.
 • Szkolenie Standaryzacja pracy i balansowanie linii produkcyjnej w Takt Time. Aby proces produkcji przebiegał prawidłowo, niezbędne jest zsynchronizowanie pracy pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. To szkolenie z zakresu zarządzania produkcją pozwoli zwiększyć wydajność gniazd produkcyjnych i uzyskiwać stabilne oraz powtarzalne wyniki poprzez użycie najlepszych metod.
 • Szkolenie Zarządzanie pracownikami hali produkcyjnej. Odpowiednie wspieranie i motywowanie pracowników działu produkcji to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Dzięki temu szkoleniu zarządzania produkcją, skierowanego do team liderów, brygadzistów i szefów zmiany, możliwe jest poznanie najefektywniejszych praktyk zarządzania – zarówno w zakresie wspierania zespołu przy rozwiązywaniu problemów, jak i budowania kultury ciągłego doskonalenia.
 • Szkolenie SMED – najskuteczniejsza metoda skracania czasu przezbrojenia. Co zrobić, by codzienna produkcja przebiegała płynnie i z większą wydajnością? Odpowiedź zapewni to szkolenie – dzięki niemu poznasz metodę SMED i zyskasz możliwość uproszczenia procedur związanych z przezbrojeniem maszyn. Skorzystasz z uniwersalnych, nowoczesnych narzędzi, które są o wiele skuteczniejsze od tradycyjnych metod.

Szkolenia z zarządzania produkcją to nie wszystko, co oferujemy. Jako jedni z nielicznych na rynku zapraszamy również do zwiedzania największych fabryk (np. Porsche czy Volkswagena) oraz uczestnictwa w wyjazdach (również zagranicznych, np. do Japonii), które są połączone z warsztatami. To nie tylko sposób na efektywne szkolenie pracowników zarządzania produkcją, ale również docenienie ich starań oraz lojalności, a co za tym idzie – podniesienie morale zespołu.

Langas – liderzy wśród firm szkoleniowych

Nasza firma, dzięki najwyższym standardom organizacji i przeprowadzania szkoleń z zarządzania produkcją, stała się liderem rynku i zyskała zaufanie wielu klientów biznesowych. Nasz cel jest prosty – rozwijać kompetencje pracowników firm w oparciu o sprawdzone know-how, najlepsze narzędzia oraz specjalistyczną wiedzę. Współpracujemy z wieloma ekspertami z zakresu zarządzania produkcją i optymalizacji procesów, którzy mają na swoim koncie liczne sukcesy i których szkolenia pomogą Ci zwiększyć wydajność codziennych działań.

Langas działa od 1997 roku i od samego początku stawia na:

 • profesjonalizm szkoleń;
 • indywidualne podejście do klientów;
 • przyjazną atmosferę;
 • szeroki zakres szkoleń.

Oferujemy szkolenia z zarządzania produkcją zarówno stacjonarne, jak i online, wspieramy w wyborze odpowiednich kursów i jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Wszystko to sprawia, że pomożemy Ci osiągnąć wyższy poziom w zakresie zarządzania produkcją i jeszcze lepiej zadbać o jakość oferowanych wyrobów.

Szkolenia z zarządzania produkcją – dołącz do najlepszych!

Zarządzanie produkcją nie jest łatwe, podobnie jak optymalizacja poszczególnych etapów wytwarzania produktów. Jednak korzystając z odpowiednich szkoleń, masz możliwość rozwijania kompetencji swoich pracowników i pozyskiwania narzędzi, które pozwolą Ci na skuteczniejsze osiąganie celów. My zapewnimy Ci w tym zakresie kompleksowe wsparcie!

Potwierdzeniem wysokiej jakości szkoleń z zarządzania produkcją, czyli z zakresu jej optymalizacji i nadzorowania jej poszczególnych etapów, są pozytywne opinie naszych klientów. To właśnie oni stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy i to dzięki nim możemy z każdym rokiem doskonalić swoje szkolenia. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów Langas i przekonaj się, że zarządzanie produkcją może być o wiele prostsze i efektywniejsze – wystarczy odpowiednie szkolenie!

Metody zarządzania produkcją

Metody zarządzania produkcją zawsze powinny być dobrane do specyfiki działania danego zakładu oraz do aktualnych potrzeb produkcyjnych. Zaplanowanie całego procesu oraz dobór optymalnych metod jego prowadzenia nie są łatwym zadaniem. Właśnie dlatego specjaliści mający wiedzę w tej dziedzinie są tak cenieni na rynku pracy.

Szkolenia z zarządzania produkcją obejmują również dobieranie metod jej prowadzenia przy uwzględnieniu wielu czynników. Osoba, która ukończy taki kurs, ma odpowiednią wiedzę, aby planować proces produkcyjny w oparciu o dostępne dane i go nadzorować. Szkolenia z zarządzania produkcją przynoszą wymierną korzyść ich absolwentom, ale przede wszystkim zakładowi produkcyjnemu, w których pracują tacy specjaliści.

Którą metodę wybrać?

Która z metod zarządzania produkcją najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku? Na to pytanie można odpowiedzieć jedynie na podstawie danych dotyczących:

 • specyfiki pracy zakładu,
 • celów produkcyjnych, które mają zostać osiągnięte,
 • dostępnych środków – maszyn, urządzeń, materiałów,
 • liczebności i kompetencji kadry pracowniczej,
 • ograniczeń związanych z zastosowaniem danej metody zarządzania produkcją.

Szkolenia z zarządzania produkcją pozwalają ich absolwentom udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie. Dają im również niezbędną podstawę do tego, by dobierać metody zarządzania w taki sposób, aby zakład produkcyjny mógł czerpać z nich najwięcej korzyści.

Poznaj ofertę szkoleń z zarządzania produkcją dostępnych w naszej ofercie. Znajdziesz w niej kursy dopasowane do potrzeb każdego zakładu produkcyjnego.

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte?

Potrzebujesz indywidualnego programu? Szukasz szkolenia z innej tematyki? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów podczas szkolenia na zamówienie!

Chcesz poznać potencjał Twojego zespołu?

Kompetencje, czyli wiedza i umiejętność jej wykorzystania, to najcenniejsze zasoby organizacji. Bez zarządzania nimi i ciągłego ich rozwoju firma stoi w miejscu.

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU