Szkolenia i konferencje

Odkryj i rozwijaj swój potencjał

SZKOLENIA I KONFERENCJE

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ LUB WYBIERZ TEMATYKĘ SZKOLEŃ, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ:

Zobacz wszystkie / Znaleziono 36

Lean Toolbox
szkolenie + wizyta w fabryce Toyoty

Jak zoptymalizować produkcję i zmienić kulturę organizacyjną?

26—27 lutego 2024R.

2 dni

Hotel Dworzysko

więcej

Zarządzanie pracownikami hali produkcyjnej poziom 2

Warsztat dla brygadzistów, mistrzów i team liderów

7—8 marca 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Jak wykorzystać AI w logistyce i produkcji?

Tworzenie inteligentnych przedsiębiorstw – praktyka wdrażania

14—15 marca 2024R.

2 dni

Hotel Regent Warszawa

więcej

Japan Hydrogen Energy Tour

Strategia i praktyka energetyki opartej na wodorze i amoniaku

15—22 marca 2024R.

8 dni

Japonia

więcej

Standaryzacja procesów produkcji

5S I KARTY PRACY STANDARYZOWANEJ

25—26 marca 2024R.

2 dni

Hotel Regent****

więcej

Certyfikowany audytor wewnętrzny 5S

Szkolenie zakończone uzyskaniem certyfikatu audytora wewnętrznego 5S

9 maja 2024R.

1 dzień

Katowice

więcej

Lean Toolbox szkolenie + wizyta w fabryce Toyoty

Jak zoptymalizować produkcję i zmienić kulturę organizacyjną?

13—14 maja 2024R.

2 dni

Hotel Dworzysko

więcej

Lamborghini & Pagani Lean Tour

Warsztaty + Wizyta w fabrykach

22—24 maja 2024R.

3 dni

Maranello Palace

więcej

Zarządzanie pracownikami hali produkcyjnej poziom 1

Warsztat dla brygadzistów, mistrzów i team liderów

11—12 czerwca 2024R.

2 dni

Regent Warsaw Hotel

więcej

Porsche & BMW lean factory tour

Proces produkcji w fabryce Porsche i BMW na żywo

18—20 czerwca 2024R.

3 dni

Wrocław / Lipsk

więcej

Szkolenia z zarządzania produkcją

Proces produkcji jest kluczowy dla wielu przedsiębiorstw, a na jego optymalizacji powinno zależeć każdemu właścicielowi firmy. To właśnie wprowadzanie ulepszonych rozwiązań oraz sprawdzonych metod zarządzania może wpłynąć na ostateczny sukces. Wiedząc o tym doskonale i współpracując z ekspertami w tej dziedzinie, oferujemy szkolenia z zarządzania procesami produkcji, które pozwolą na usprawnienie funkcjonowania tego działu. Są one skierowane nie tylko do szefów i kierowników produkcji, ale również planistów, inżynierów oraz osób odpowiedzialnych za gospodarkę materiałową w firmie.

W Langas oferujemy bardzo szeroki zakres szkoleń z zakresu zarządzania produkcją – od optymalizacji procesów, przez rozwiązywanie problemów, aż do standaryzacji pracy i balansowania linii produkcyjnej. Każde szkolenie prowadzone jest przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem, w oparciu o sprawdzone know-how oraz wyselekcjonowane materiały dydaktyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać najlepsze szkolenia z zarządzania produkcją i optymalizacji jej procesów na rynku.

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych szkoleń i wyboru tych, które pozwolą rozwijać kompetencje pracowników i które przyczynią się do tego, że proces produkcji w Twojej firmie zostanie znacząco usprawniony.

Dlaczego warto?

Zarządzanie produkcją to skomplikowany proces, który składa się z kilku elementów. Mowa tu o planowaniu, organizacji, kierowaniu oraz kontrolowaniu procesów wytwórczych. Dzięki optymalizacji zarządzania produkcją możliwe jest stworzenie płynnego, efektywnego i bezpiecznego systemu, który pozwoli z jednej strony zadbać o odpowiednio wysoką jakość produktów, a z drugiej zmaksymalizować zyski przy jednoczesnym zminimalizowaniu wykorzystywanych środków. Co więcej, odpowiednie zarządzanie procesami produkcyjnymi pozwoli uniknąć zbędnych przestojów i problemów, które mogłyby narazić przedsiębiorstwo na straty.

Osiągnięcie tego celu stanowi spore wyzwanie dla przedsiębiorców i wymaga wiedzy, odpowiednich kompetencji oraz narzędzi. Jeżeli więc chcesz zadbać o to, by proces zarządzania i optymalizacji procesów produkcyjnych przebiegał prawidłowo, proponujemy kompleksowe szkolenia, które pozwolą Ci wprowadzić nowoczesne rozwiązania i wysokie standardy w dziale produkcji. Kluczem do sukcesu Twojej firmy będzie wdrożenie odpowiedniej metody zarządzania produkcją, w czym pomogą Ci nasi eksperci.

Dzięki oferowanym szkoleniom z zakresu zarządzania produkcją zyskasz liczne korzyści. Mowa tu między innymi o:

 • skutecznym planowaniu procesów produkcyjnych oraz poznaniu najlepszych praktyk planistycznych, dzięki czemu wytwarzanie produktów w firmie będzie przemyślane i dużo bardziej efektywne;
 • udoskonaleniu procesów produkcyjnych na wielu płaszczyznach, co pozwoli skupić się na najważniejszych działaniach i zredukować do minimum te, które nie są niezbędne do skutecznego wytwarzania produktów;
 • przyspieszeniu produkcji bez utraty jakości i tym samym sporej oszczędności czasu;
 • zwiększeniu zaangażowania pracowników i poznaniu sposobów ich motywowania, co pozwoli znacząco usprawnić proces produkcyjny, uniknąć przestojów i zyskać zadowolony zespół, chętny do realizacji najbardziej wymagających celów;
 • obniżeniu kosztów produkcji i zyskaniu oszczędności, które pozwolą skuteczniej rozwijać przedsiębiorstwo.

Optymalizacja procesu zarządzania produkcją wymaga wiedzy, cierpliwości oraz odpowiednich inwestycji. Szkolenia Langas powstały po to, by wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i dobrych praktyk było skuteczne oraz zajmowało mniej czasu. Uczestnicząc w naszych szkoleniach, pracownicy dowiedzą się, jak usprawnić każdy etap produkcji, optymalizować jej koszty, mierzyć wydajność i efektywność, a także zarządzać pracownikami.

Szkolenia z zarządzania produkcją to kompleksowe rozwiązania, które dają gotowe narzędzia do natychmiastowego zastosowania w działaniach. Jeżeli więc chcesz podnieść jakość procesów związanych z wytwarzaniem produktów, wybierz szkolenie dopasowane do swoich potrzeb!

Szkolenia w Langas

Lista naszych szkoleń z zakresu zarządzania produkcją jest długa, ponieważ pragniemy wychodzić naprzeciw różnym potrzebom właścicieli firm działających w różnych branżach. Oto kilka przykładowych szkoleń, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

 • Szkolenie VSM: optymalizacja procesów. VSM (ang. Value Stream Mapping) to mapowanie strumienia wartości, czyli metoda optymalizowania procesów poprzez spojrzenie na nie z perspektywy klienta. Sprawdza się zarówno w kontekście produkcji, jak i procesów usługowo-administracyjnych, umożliwiając usprawnienie przepływu informacji oraz materiałów.
 • Szkolenie Problem solving – narzędzia i system rozwiązywania problemów. Jak postępować z problemami, jakie napotykają pracownicy firmy w procesie produkcyjnym? Jak docierać do ich przyczyn, zamiast „gasić pożary”? I w końcu – co zrobić, aby podobne problemy nie pojawiły się w przyszłości? Dzięki temu szkoleniu zyskasz odpowiedzi na te pytania i skorzystasz w praktyce z wartościowych narzędzi, dzięki którym możliwe będzie poradzenie sobie z każdym problemem – bez względu na to, na jakim etapie produkcji wystąpił.
 • Szkolenie Standaryzacja pracy i balansowanie linii produkcyjnej w Takt Time. Aby proces produkcji przebiegał prawidłowo, niezbędne jest zsynchronizowanie pracy pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. To szkolenie z zakresu zarządzania produkcją pozwoli zwiększyć wydajność gniazd produkcyjnych i uzyskiwać stabilne oraz powtarzalne wyniki poprzez użycie najlepszych metod.
 • Szkolenie Zarządzanie pracownikami hali produkcyjnej. Odpowiednie wspieranie i motywowanie pracowników działu produkcji to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Dzięki temu szkoleniu, skierowanego do team liderów, brygadzistów i szefów zmiany, możliwe jest poznanie najefektywniejszych praktyk zarządzania – zarówno w zakresie wspierania zespołu przy rozwiązywaniu problemów, jak i budowania kultury ciągłego doskonalenia.
 • Szkolenie SMED – najskuteczniejsza metoda skracania czasu przezbrojenia. Co zrobić, by codzienna produkcja przebiegała płynnie i z większą wydajnością? Odpowiedź zapewni to szkolenie – dzięki niemu poznasz metodę SMED i zyskasz możliwość uproszczenia procedur związanych z przezbrojeniem maszyn. Skorzystasz z uniwersalnych, nowoczesnych narzędzi, które są o wiele skuteczniejsze od tradycyjnych metod.

Szkolenia z zarządzania produkcją to nie wszystko, co oferujemy. Jako jedni z nielicznych na rynku zapraszamy również do zwiedzania największych fabryk (np. Porsche czy Volkswagena) oraz uczestnictwa w wyjazdach (również zagranicznych, np. do Japonii), które są połączone z warsztatami. To nie tylko sposób na efektywne szkolenie pracowników, ale również docenienie ich starań oraz lojalności, a co za tym idzie – podniesienie morale zespołu.

Langas – liderzy wśród firm szkoleniowych

Nasza firma, dzięki najwyższym standardom organizacji i przeprowadzania szkoleń z zarządzania produkcją, stała się liderem rynku i zyskała zaufanie wielu klientów biznesowych. Nasz cel jest prosty – rozwijać kompetencje pracowników firm w oparciu o sprawdzone know-how, najlepsze narzędzia oraz specjalistyczną wiedzę. Współpracujemy z wieloma ekspertami z zakresu zarządzania produkcją i optymalizacji procesów, którzy mają na swoim koncie liczne sukcesy i których szkolenia pomogą Ci zwiększyć wydajność codziennych działań.

Langas działa od 1997 roku i od samego początku stawia na:

 • profesjonalizm szkoleń;
 • indywidualne podejście do klientów;
 • przyjazną atmosferę;
 • szeroki zakres szkoleń.

Oferujemy zarówno szkolenia stacjonarne, jak i online, wspieramy w wyborze odpowiednich kursów i jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Wszystko to sprawia, że pomożemy Ci osiągnąć wyższy poziom w zakresie zarządzania produkcją i jeszcze lepiej zadbać o jakość oferowanych wyrobów.


Dołącz do najlepszych

Zarządzanie produkcją nie jest łatwe, podobnie jak optymalizacja poszczególnych etapów wytwarzania produktów. Jednak korzystając z odpowiednich szkoleń, masz możliwość rozwijania kompetencji swoich pracowników i pozyskiwania narzędzi, które pozwolą Ci na skuteczniejsze osiąganie celów. My zapewnimy Ci w tym zakresie kompleksowe wsparcie!

Potwierdzeniem wysokiej jakości szkoleń z zakresu optymalizacji produkcji i zarządzania jej poszczególnymi etapami są pozytywne opinie naszych klientów. To właśnie oni stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy i to dzięki nim możemy z każdym rokiem doskonalić swoje szkolenia. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów Langas i przekonaj się, że zarządzanie produkcją może być o wiele prostsze i efektywniejsze – wystarczy odpowiednie szkolenie!

Chcesz zorganizować szkolenie zamknięte?

Potrzebujesz indywidualnego programu? Szukasz szkolenia z innej tematyki? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów podczas szkolenia na zamówienie!

Chcesz poznać potencjał Twojego zespołu?

Kompetencje, czyli wiedza i umiejętność jej wykorzystania, to najcenniejsze zasoby organizacji. Bez zarządzania nimi i ciągłego ich rozwoju firma stoi w miejscu.

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU