Dorota Deląg

Dorota Deląg

Ukończyła PWST we Wrocławiu 1999 roku. Od ponad 22 lat jest czynnie związana z Wystąpieniami Publicznymi  i Autoprezentacją. Od 2018 rozpoczęła działalność związaną z tworzeniem własnego programu treningowego.

Prowadzone kursy
M O T T O :Autentyczność wynika z radości robienia rzeczy, które kocha się robić. Bo nie jest ważne to jak wypadniesz w oczach innych, ważne jest to ile dasz z siebie innym.

Ukończyła PWST we Wrocławiu 1999 roku. Od ponad 22 lat jest czynnie związana z Wystąpieniami Publicznymi  i Autoprezentacją. Od 2018 rozpoczęła działalność związaną z tworzeniem własnego programu treningowego. Warsztaty, które prowadzi oparte są na technikach opracowanych przez Konstantina Stanisławskiego oraz Lee Strasberga – twórcy technik, które do tej pory są podstawą edukacji w Szkołach Filmowych i Teatralnych na całym świecie.

Program warsztatów opracowała na podstawie wiedzy zdobytej przez 22 lata praktyki pracy zawodowej. Nazwała i opisała techniki, które sama stosuje od wielu lat w pracy w telewizji i teatrze.

Program warsztatów jest autorski – przez ostatnie trzy lata prowadziła wiele spotkań grupowych i indywidualnych.

Poza warsztatem ze sztuk komunikacji opracowała autorski projekt Wideo Wizytówki oraz Wideo Elevator Pitch.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU