Oskar Kmieciński Cedo

Oskar Kmieciński Cedo

Doświadczony manager zakupów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjnych

Prowadzone kursy

Pierwsze poważne doświadczenia zawodowe zdobywał w niemieckiej firmie automotive, w której zarządzał i usprawniał logistykę wewnętrzną i zewnętrzną. Zainicjował rozwiązania Kanban, FIFO, 5S oraz systemy informatycznego wspomagania gospodarki magazynowej. Zaprojektował i stworzył magazyny części produkcyjnych i magazyny spedycji międzynarodowej.

W kolejnych latach w Duńskiej firmie BROEN (przemysł ciepłowniczy) stworzył dział zakupów pośrednich oraz uczestniczył w rozwoju grupowych zakupów surowców (stal i polimery). Jako Lead Buyer tworzył strategie zakupowe, optymalizował koszty oraz przeprowadził wiele przetargów zakończonych istotną obniżką cen i kosztów. Prowadził także projekty transformacji logistyki i procesów produkcyjnych wdrażając Lean Management.

Obecnie jako Group Indirect Manager w firmie Cedo Sp.z o.o prowadzi projekt transformacji zakupów pośrednich w całej grupie (5 zakładów prod. 4 jednostki handlowe).

Project zakłada stworzenie struktur działu zakupów, optymalizacje procesów zakupowych, stworzenie polityki wydatków, oraz obniżenie wszystkich kosztów pośrednich o 6-7% w kolejnych latach.

Posiada praktyczną wiedzę z dziedziny logistyki, zakupów i technologii procesów produkcyjnych. Wierzy w postęp i ciągły rozwój, nigdy się nie zatrzymuje, a w swojej drodze zawodowej rozbił wiele „murów”, które pozwoliły mu osiągnąć cel.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU