dr Anton van Dellen<br>Fraser Chambers

dr Anton van Dellen
Fraser Chambers

Adwokat w Fraser Chambers, specjalizujący się w prawie publicznym i handlowym. W ramach praktyki prawa publicznego doradza prawnikom w sprawach z zakresu regulacji zawodowych, w tym AML i sankcji.

Prowadzone kursy

Dr Anton van Dellen posiada tytuł licencjata medycyny i chirurgii (MBBCh) uzyskany na Uniwersytecie Witwatersrand w Johannesburgu; doktor filozofii (DPhil) na Uniwersytecie Oksfordzkim; tytuł magistra prawa uzyskany na uniwersytecie w Cambridge; oraz tytuł magistra prawa (LLM) na Uniwersytecie BPP.

Obecnie jest adwokatem w Fraser Chambers, specjalizując się w prawie publicznym i handlowym. Zasiada jako asystent koronera w zachodnim Londynie (w niepełnym wymiarze czasu stanowisko sędziowskie w Anglii i Walii), a wcześniej był Fellow w Christ Church na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Jest również członkiem z wyboru Rady Adwokackiej oraz wiceprzewodniczącym Komisji ds. Usług Prawnych Rady Adwokackiej. Otrzymał stypendium Princess Royal od Inner Temple i był stypendystą Rhodesa na Uniwersytecie Oksfordzkim. W ramach praktyki prawa publicznego doradza prawnikom w sprawach z zakresu regulacji zawodowych, w tym AML i sankcji.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU