Join Bertus

Projekt JoinBertus zakłada stworzenie społeczności ludzi przedsiębiorczych wokół drużyny PGE VIVE Kielce. Społeczność ta ma gromadzić osoby chętne do wymiany doświadczeń, wzajemnej motywacji, wspólnych projektów i działania na rzecz polskiego sportu. Praca zaczyna się już na poziomie najmłodszych adeptów – przyszłości polskiej piłki ręcznej – a kończy na budowaniu drużyny mogącej rywalizować z najlepszymi na świecie.

Mam ogromną wiarę w ludzi i uwielbiam ich łączyć we wspólnych przedsięwzięciach. Moje przekonanie poparte doświadczeniem biznesowym podpowiada, że nie ma rzeczy niemożliwych – mówi prezes KS VIVE Handball S.A., Bertus Servaas.

Członkostwo w projekcie JoinBertus wiąże się z opłatą 500 zł miesięcznie. W pakiecie tym przedsiębiorca (ale także każda inna osoba chętna do wzięcia udziału w tej inicjatywie) otrzymuje szereg wymiernych korzyści, m. in. promocję swojej działalności poprzez drużynę PGE VIVE Kielce, rabaty na usługi reklamowe, dostęp do specjalnych ofert zakupowych dla Partnerów PGE VIVE Kielce oraz punkty, które według własnych preferencji można wymieniać na produkty i usługi, np. koszulki meczowe PGE VIVE Kielce czy spotkania z zawodnikami.

Najważniejszą korzyścią jednak jest uczestnictwo w tworzeniu społeczności ludzi z pasją, którym zależy na podnoszeniu swoich kwalifikacji, poszerzaniu horyzontów i ulepszaniu rzeczywistości. Członkostwo w projekcie JoinBertus gwarantuje minimum dwa spotkania networkingowe w roku z udziałem doświadczonych i znanych w świecie biznesu mówców, których celem będzie integracja członków, stworzenie żyznego gruntu pod zasiew nowych idei biznesowych i inspiracja do podejmowania innowacyjnych działań.

To było moje pierwsze zadanie, aby przekonać do współpracy ludzi, którzy są bardzo dobrzy w tym, co robią. Są z nami m.in. Jakub B. Bączek, Robert Krool, Wojciech Herra. To są super ludzie, którzy wiedzą jak organizować imprezy, są świetnymi mówcami. Chcemy także zorganizować kongres, który będzie trwał cały dzień. Każdy miałby różną tematykę wykładów – wyjaśnia prezes Servaas.

W krótkim czasie do projektu zgłosiło się ponad 60 przedsiębiorców.