KOMPETENCJE MENADŻERSKIE

Zapraszamy cię nie tylko na wyjątkową wyprawę powrotu do natury, do magicznej Namibii, ale i w głąb ludzkiego umysłu oraz uważności. W tę podroż wyostrzającą wszystkie zmysły zabierze nas Robert Makłowicz: dziennikarz, krytyk kulinarny, podróżnik influencer oraz Anna Olej – Kobus –  podróżniczka, dziennikarka, fotografka, opowiadaczka historii, od lat zafascynowana Namibią.

Wędrówka Lidera to specjalny program opracowany dla liderów biznesu.
Tym razem Wędrówka zabiera nas w niezapomnianą podroż szlakiem ludu Himba i Damara przeplatana lekcjami osobistego przywództwa. Poszczególne etapy podroży przygotują Cię do pójścia krok dalej, pomogą zainicjować potrzebne zmiany w Twoim życiu.

Poznasz jedną z najstarszych pustyń na Ziemi. Wciśnięta między nadmorskie miasta, jest jednym z największych obszarów chronionych na świecie. Jej rozgwieżdżone niebo należy do najbardziej spektakularnych widoków na świecie.  Słonie kopią tu w wyschniętych korytach rzek, a przystosowane do pustyni czarne nosorożce i lwy wędrują po krajobrazie.

Tu będziesz miał czas, aby zajrzeć w głąb siebie. To podroż „do źródła”, jak głęboko sięgniesz zależy tylko od Ciebie. Możesz odnaleźć dawno utracone marzenia, prawdziwą cząstkę siebie, motywację, siłę i odwagę, która dawno temu została zasłonięta przez cudze oczekiwania, nieuzasadnione ambicje, wzorce kulturowe czy demony przeszłości.
To podroż do naszego wnętrza, by odkrywać siebie i świat na nowo.

Jak przygotować się na wyjazd? Wystarczy zabrać otwartość na nowe doświadczenia! Namibia to kraj niezwykle bezpieczny (także zdrowotnie), gdzie odkryjecie czym jest prawdziwa magia Czarnego Lądu.

Korzyści

 • rozwiniesz kluczowe kompetencje menedżerskie,
 • zbudujesz zaawansowane i nieoczywiste umiejętności zarządcze,
 • wykroczysz poza utarte schematy myślowe mające kluczowy wpływ na jakość pracy lidera i jej efekty,
 • poszerzysz samoświadomość odnośnie swoich talentów i kompetencji,
 • określisz potencjał i obszar rozwojowy w zakresie swoich umiejętności menedżerskich.

Uczestnicy

W każdym projekcie bierze udział wąska grupa kluczowych menadżerów i właścicieli firm (grupa jest ograniczona do 15 osób), co pozwala na wymianę doświadczeń i nawiązanie bliskich kontaktów z uczestnikami o podobnym poziomie doświadczeń.

Zabieramy ze sobą:

 • Właścicieli firm
 • Prezesów Zarządu
 • Członków Zarządu
 • Dyrektorów Zarządzających
 • Menedżerów

Program

Dzień 1. / 29.04.2023 R.

Witamy w Namibii, czyli „Rozległym miejscu”

Wkrótce dowiesz się, dlaczego tak się ta kraina nazywa. Po przyjeździe zatrzymujemy się w hotelu w Windhoek, gdzie spotkamy naszych przewodników i poznamy całą grupę grupą. Odbędzie się też krótka ale bardzo ważna odprawa wyjaśniająca plan podróży i trasę na kilka następnych dni.

Ten dzień spędzimy głównie na wypoczynku. Kolacja zostanie zorganizowana w lokalnej restauracji, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkich, w tym swojego przewodnika.

Dzień 2. i 3. / 30.04. – 01.05.2023 R.

Sossusvlei

To dziś zaczyna się nasza przygoda. Jedziemy do jednej z najsłynniejszych atrakcji Namibii – spektakularnej pustyni Namib. Będziemy jechać ze stolicy Namibii na południe przez piękne krajobrazy aż do niekończącego się morza wydm.

Pojedziemy w dół przełęczy Spreetshoogte. Zatrzymamy się między innymi na jej szczycie, aby zrobić panoramiczne zdjęcia jednego z wielu niesamowitych krajobrazów Namibii.

Rano trzeciego dnia udamy się na słynne wydmy Sossusvlei. Trzeba wcześnie wstawać, żeby być przy bramie wejściowej do parku o wschodzie słońca. O tej porze poranka ujawnia wyjątkowość okolicy, jej kolorów i kontrastów. Jest też chłodniej.

Odkryjemy cudowną Dead Vlei i Sossusvlei o wschodzie słońca. Wdrapiemy się na jedną z największych wydm pustyni – Big Daddy lub Dune 45. Widok z góry jest niesamowity widok na morze wydm rozciągających się jak okiem sięgnąć. Zjemy śniadanie w formie pikniku na wydmach, a potem będzie jeszcze więcej czasu na zwiedzanie.

Odwiedzimy też Elim Dune i Sesriem Canyon. Nasz przewodnik zna najlepszy czas na zwiedzanie najlepszych miejsc, a Twój dzień zostanie odpowiednio zaplanowany, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia.
Koniec dnia to zachód słońca i kolacja pod jednym z najciemniejszych nocnych nieb.

Dzień 4. i 5. / 02.05 – 03.05.2023 R.

Swakopmund

Po śniadaniu opuszczamy rozpaloną pustynię Namib i kierujemy się na chłodniejsze wybrzeże. Naszym następnym celem jest Swakopmund, wciśnięte między pustynię a Ocean Atlantycki. To centrum aktywności Namibii, więc spędzimy czas aktywnie, ciesząc się wszystkim, co ma do zaoferowania to urocze nadmorskie kolonialne miasteczko. Droga do niego prowadzić nas będzie przez piękne przełęcze i otwarte, niekończące się krajobrazy.

Po drodze przejedziemy Solitaire i przez pustynne krajobrazy i otwarte równiny aż na wybrzeże, gdzie wydmy dosłownie wpadają do morza. Przejedziemy przez kanion Gaub i Kuiseb oraz Zwrotnik Koziorożca, wspaniałe miejsca, w których można zatrzymać się na zdjęcia i rozprostować nogi. Odwiedzimy też Moonlandscape, aby zobaczyć tysiącletnie welwiczie znakomicie przystosowane do pustynnych warunków.

Dzień zakończymy w Swakopmund i Walvis Bay. Każdy z nas na własną rękę będzie mógł odkrywać wydmy, ocean, czy jedno i drugie. Mamy tutaj pełny dzień na zwiedzanie i relaks.

Dzień 6-7 / 04.05 – 05.05.2023 R.

Damaraland

Kierujemy się w głąb lądu do Damaraland, obszaru z wyschniętymi korytami rzek, ogromnymi granitowymi głazami, niekończącymi się trawiastymi równinami i otwartym niebem. To z pewnością jedno z najlepszych miejsc na zachody słońca w Namibii.

Będziemy jechać wzdłuż wybrzeża do Cape Cross, gdzie zobaczymy największą na świecie kolonię przesympatycznych uchatek na Przylądku Futrzanym. Następnie wrócimy do Henties Bay, zanim udamy się w głąb lądu przez Uis. Po drodze zatrzymamy się na polach porostów i w solnisku, które jest doskonałym miejscem do obserwacji ptaków, a następnie do obszaru Twyfelfontein, gdzie spędzimy popołudnie.

Podczas pobytu w okolicy Twyfelfontein zobaczymy liczące kilka tysięcy lat ryciny naskalne Twyfelfontein, Spaloną Górę i Piszczałki. Udamy się również na przejażdżkę po okolicznych terenach i wyschniętych korytach rzek w poszukiwaniu słoni przystosowanych do życia na pustyni i innych dzikich zwierząt. To surowy i suchy, nierówny obszar, życie w tych częściach wydaje się surrealistyczne, a widok dzikiej przyrody tym bardziej zachwyca. Jeśli czas pozwoli, odwiedzimy Damara Living Muzeum, aby zobaczyć, jak mieszkańcy regiony Damara żyli i prosperowali.

Oba wieczory wypełnią nam warsztaty z podróżnikiem i krytykiem kulinarnym Robertem Makłowiczem.

Dzień 8. i 9. / 06.05 – 07.05.2023 R.

Park Narodowy Etosha

Dzień spędzimy na safari w Parku Narodowym Etosha, słynnej Namibijskiej atrakcji przyrodniczej. Skierujemy się tam przez malownicze krajobrazy Damaraland i otwarte równiny do Outjo, a następnie na północ do południowej bramy wejściowej do parku.

Od dzikiej przyrody przystosowanej do pustynnych warunków aż po czterech z pięciu wielkich afrykańskich zwierząt (tzw. Big 5): lwa, leoparda, nosorożca, słonia i bawoła. Park Narodowy Etosha słynie z dużej liczby zwierzyny łownej i możliwość zobaczenia nawet siedmiu różnych gatunków przy jednym wodopoju w tym samym czasie.

Po drodze zatrzymamy się w pobliżu Khorixas, aby zobaczyć Skamieniały Las. Etosha jest bez wątpienia jednym z największych parków dzikich zwierząt w Afryce. Szacuje się, że żyje tu 250 lwów, 300 nosorożców, 2500 żyraf, 6000 zebr, 20 000 gazeli, 2000 słoni i nie tylko. Zobaczysz wiele mniejszych i pospolitych równinnych stad oraz mnóstwo ptaków. Oglądanie polowania drapieżników na tle rozległych, białych równin Etoshy jest czymś zupełnie wyjątkowym. Dzika przyroda, dzika przyroda i jeszcze raz dzika przyroda.

Oba wieczory wypełnią nam warsztaty z podróżnikiem i krytykiem kulinarnym Robertem Makłowiczem.

Dzień 10. / 08.05.2023 R.

Windhoek

W ostatnim dniu naszej wyprawy to już przejazd na lotnisko z przystankiem w Windhoek na późny lunch lub wczesną kolacje w legendarnym Joes Beer House.

Pożegnanie i plany na powrót.

(zależnie od wybranego połączenia wylot z Windhoek może być 8 maja wieczorem lub 9 maja)

Metody:

Jak przygotować się na wyjazd? Wystarczy zabrać otwartość na nowe doświadczenia! Namibia to kraj niezwykle bezpieczny (także zdrowotnie), gdzie odkryjecie czym jest prawdziwa magia Czarnego Lądu.

Program może ulec zmianie chronologicznej, ale zostanie zrealizowany w całości.
Podczas całej podróży towarzyszyć nam będzie dodatkowy samochód techniczny.

Sprawdź, za co uczestnicy cenią to szkolenie:

It’s that kind of road, which will never end… a part of it will remain in us forever.

Marcela Beznoskova

Nestle Europe

Wyprawa do Peru spełniła moje wszystkie oczekiwania. Wspaniałe krajobrazy, mieszanka kultur, doskonała kuchnia, Peru mnie po prostu zachwyciło. Przewodniki z barwnymi fotografiami nie kłamią, tam tak rzeczywiście jest. Z pewnością jeszcze się tam wybiorę.”

Włodek Kwiatkowski

Dyrektor Generalny, Członek Zarządu, Berendsen

​Wyjazd quasi szkoleniowy okazał się odważną męską wyprawą do nieznanych Chin i nierozpoznanych zakątków własnej pod i nad świadomości…

Piotr Jakub Kwiatek

CFO, ENERGOPOL

Cena, termin, miejsce:

TERMIN:

28 kwietnia—8 maja 2023R.

MIEJSCE SZKOLENIA:

Namibia

Zobacz centrum konferencyjne

CENA:

Zgłoszenie do 31/01/2023: 26 500 PLN - Obniżasz koszt o 11%

Cena zawiera:
- śniadania, lunche, obiadokolacje oraz przekąski między posiłkami
- woda
- do kolacji kieliszek wina oraz piwo
- noclegi w pokoju dwuosobowym (dopłata do pokoju jednoosobowego 2500 zł netto za cały wyjazd - proszę zaznaczyć daty od 28.04 od 8.05)
- ubezpieczenie
Przy zgłoszeniu (w sekcji "inne") proszę zaznaczyć:
- czy chcą Państwo samodzielnie prowadzić jeepa oraz
- czy chcą Państwo spędzić 2 noce w namiocie na pustyni


Cena nie zawiera:
przelotu (cena 5999 zł netto gwarantowana do 31.01.2023)

ZAREZERWUJ MIEJSCE
100% GWARANCJI SATYSFAKCJI
Rozwijaj kompetencje bez ryzyka!


Skorzystaj ze 100% gwarancji satysfakcji – jeżeli w ciągu 2 pierwszych godzin szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, możesz po prostu oddać materiały szkoleniowe na stanowisku obsługi klienta, a otrzymasz całkowity zwrot kosztu szkolenia.


Masz pytania?

Przemysław Mordarski
project manager
szkolenia@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ
Masz pytania?

Przemysław Mordarski
project manager
szkolenia@langas.pl
22 355 24 00

Aktualna cena udziału:
29 700 PLN

Gwarancja:
100% gwarancji zadowolenia– otrzymasz zwrot kosztu szkolenia, jeśli zrezygnujesz z udziału w ciągu pierwszych 2 godzin szkolenia!

Potrzebujesz zorganizować to szkolenie jako zamknięte? Chcesz dopasować program do potrzeb Twojej firmy?

SKONTAKTUJ SIĘ

PODOBNE SZKOLENIA:

Kompetencje menadżerskie LIDER W ŚWIECIE DO BANI - Zaawansowane umiejętności prowadzenia zespołu do celu
LIDER W ŚWIECIE DO BANI - Zaawansowane umiejętności prowadzenia zespołu do celu
więcej
Kompetencje menadżerskie Finanse dla zarządzających niefinansistów
Finanse dla zarządzających niefinansistów
więcej
Kompetencje menadżerskie Zaawansowana komunikacja menedżerska
Zaawansowana komunikacja menedżerska
więcej
Kompetencje menadżerskie Negocjacje z zawodowym negocjatorem
Negocjacje z zawodowym negocjatorem
więcej

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU

Wędrówka dla liderów - szkolenie menedżerskie

Dołącz do nas na szkoleniu dla menedżerów w Namibii i zajrzyjmy wspólnie w głąb ludzkiego umysłu! W podróż po tej niezwykłej krainie zabierze nas dziennikarz, podróżnik i krytyk kulinarny, Robert Makłowicz, a także podróżniczka, dziennikarka i fotografka Anna Olej - Kobus.

Szkolenie menedżerskie opiera się na programie opracowanym specjalnie z myślą o liderach biznesu. Zastanawiasz się, jak przygotować się na wyjazd dla kierowników? Jedyne o czym musisz pamiętać, to aby zabrać ze sobą to otwartość na nowe doświadczenia.

Dla kogo jest szkolenie biznesowe i jakie są korzyści?

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie dla menedżerów?

Uczestnicząc w szkoleniu dla kierowników z łatwością rozwiniesz kluczowe kompetencje menedżerskie. Szkolenie biznesowe pozwoli Ci również zbudować zaawansowane i nieoczywiste umiejętności z zakresu zarządzania. Razem z naszymi ekspertami wyjdziesz poza granice utartych schematów myślowych, które mają kluczowe znaczenie z punktu widzenia jakości pracy lidera oraz osiąganych przez niego efektów.

Szkolenie dla kierowników pomoże Ci także poszerzyć samoświadomość odnośnie swoich talentów i kompetencji. Na szkoleniu dla menedżerów określisz również swój potencjał oraz zarysujesz obszar rozwojowy w zakresie swoich kompetencji menedżerskich.

Jesteś kierownikiem w firmie i szukasz sposobu, by znacząco podnieść swoje kompetencje menedżerskie? Weź udział w naszym szkoleniu z zarządzania Japan Kaizen Experience Tour i poznaj najefektywniejsze światowe rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów biznesowych.

Uczestnicy szkolenia biznesowego w Namibii

Szkolenie menedżerskie organizowane w Namibii adresowane jest przede wszystkim do:

 • właścicieli firm,
 • prezesów Zarządu,
 • członków Zarządu,
 • dyrektorów zarządzających,
 • menedżerów.

Każda grupa projektowa ograniczona jest do 15 osób i obejmuje kluczowych menedżerów i właścicieli firm. Pozwala to na swobodną wymianę doświadczeń i ułatwia nawiązanie bliskich kontaktów z uczestnikami o podobnym poziomie doświadczeń.

Zastanawiasz się, jak zoptymalizować produkcję i zmienić kulturę organizacyjną w swojej firmie? Dołącz do kolejnego naszego szkolenia dla produkcji Lean Tool Box, połączonego z wizytą studyjną w fabryce Toyoty.

Program szkolenia dla kierowników w Namibii

Program szkolenia dla menedżerów opracowany został w taki sposób, aby uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje menedżerskie, a zarazem wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać ciekawe relacje biznesowe.

Sprawdź również pozostałe nasze szkolenia i konferencje!

Szkolenie i konferencje - Langas Group!