Szkolenia sprzedażowe - Prowadzenie zespołu sprzedaży w pigułce

Szkolenia sprzedażowe - wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarządzaniu grupą handlowców.

Zobacz wszystkie / Znaleziono 302
Sprzedaż, Zakupy

Szkolenia sprzedażowe - Prowadzenie zespołu sprzedaży w pigułce

, 20/08/2019

Szkolenia sprzedażowe pomagają rozwinąć cenne kwalifikacje wszystkim osobom, mającym do czynienia z handlem, w tym także tym, którzy zajmują się zarządzaniem zespołami sprzedaży. Każdy menedżer zespołu sprzedaży musi wykazać się nie tylko wiedzą i umiejętnościami typowymi dla handlu, ale ponadto kwalifikacjami, które umożliwią mu skuteczne zarządzanie grupą. Szkolenia dla sprzedawców, a zwłaszcza dla osób na kierowniczych stanowiskach w obrębie zespołów sprzedażowych, pomogą wykształcić i rozwinąć profesjonalne kompetencje oparte na regularnym planowaniu pracy handlowców, wyznaczaniu celów, monitorowaniu ich pracy, rozliczaniu, wspieraniu i przede wszystkim inspirowaniu do nieustannego rozwoju. Szkolenia sprzedaż: “Prowadzenie zespołu sprzedaży” to pigułka praktyk zarządzania grupą sprzedażową krok po kroku w taki sposób, by osiągał on pożądane wyniki i funkcjonował możliwie najefektywniej.

Szkolenia dla sprzedawców tego typu odpowiedzą na ważne pytania:

  • Jak skutecznie zaplanować strategię oraz wyznaczyć cele sprzedaży?
  • Jak praktycznie przygotować rekrutację i szkolenie zespołu?
  • Jakie są czynniki sukcesu zespołu sprzedaży?
  • Jak być dobrym przywódcą zespołu sprzedaży?
  • Jak monitorować pracę i oceniać członków grupy?
  • Jaki rodzaj kontaktu z klientem wybrać?
  • Jak prowadzić spotkania handlowe?
  • Jak wdrożyć systemy monitorowania sprzedaży?

i wiele innych, kluczowych spraw dla efektywnego zarządzania grupą sprzedażową, która osiągnie sukces – to właśnie zagadnienia, które omawiają nasze szkolenia. Sprzedaż z sukcesem to bowiem nie tylko zaangażowanie indywidualnych jednostek, ale także odpowiedni lider, który czuwa nad całym zespołem.

Szkolenia dla sprzedawców – rozwiń swoje kwalifikacje w prowadzeniu zespołu sprzedawców

Szkolenia sprzedażowe Langas Group w zakresie prowadzenia zespołu sprzedaży mają charakter aktywnego warsztatu z wykorzystaniem praktycznych ćwiczeń, symulacji, case study obrazujących najczęstsze problemy, zadań oraz dyskusji grupowych – wszystko to, by umożliwić uczestnikom natychmiastowe odniesienie pozyskanej wiedzy do doświadczeń i praktyki. W kategorii szkolenia sprzedaż Langas Group wyróżniamy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte – omawiane szkolenie sprzedażowe dostępne jest również w wersji wewnętrznej, przygotowanej specjalnie dla Państwa firmy jako dedykowany projekt, oparty o specyfikację, charakter i potrzeby Państwa przedsiębiorstwa. W naszej ofercie posiadamy również inne Szkolenia sprzedażowe, z którymi warto się zapoznać!


Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU