Perswazyjny Copywriting - szkolenia dla firm Warszawa

Zobacz wszystkie / Znaleziono 302
Sprzedaż, Zakupy

Perswazyjny Copywriting - szkolenia dla firm Warszawa

Paweł Tkaczyk, 04/09/2020

Interesuje Cię copywriting? Szkolenia Langas Group wyjaśnią kluczowe kwestie w tej niezwykle praktycznej dziedzinie, która jest pomaga nam zrozumieć, jak zainteresować odbiorcę komunikatów naszej firmy. Ponad 80% osób rezygnuje z czytania po zobaczeniu pierwszych 3 słów nagłówka, pozostałe 20% zerka przez ok. 3 sekundy na pierwsze 2 zdania. Twój tekst ma tylko kilka sekund aby zawojować uwagę odbiorcy. Umiejętność konkurowania o uwagę stała się kluczem sprzedaży, budowania marki i rozwoju firmy.

Copywriting prezentowany 10 lat temu przez amerykańskich ekspertów przeszedł już do lamusa. Toporne teksty, wygłaskane przez stare techniki copywritingowe nie działają. Nowożytny wyczulony, wymagający klient lawiruje w czasach pełnych sprzeczności i paradoksów. Dzisiejszy wyższy poziom copywritingu leży w innych przestrzeniach, gdyż konkurujemy o uwagę odbiorcy. Dlatego tak ważne jest, by być na bieżąco – znać odpowiednie techniki projektowania ciekawych, angażujących i skutecznych komunikatów, w czym pomogą szkolenia dla firm.

Copwyriting – Szkolenia dla firm – dowiedz się więcej o copywritingu

Zapraszamy na warsztat z Pawłem Tkaczykiem, mistrzem skutecznego pisania. To praktyk i inspirator. Zainspiruje Cię do lekkiego, kreatywnego pisania skutecznych tekstów promocyjnych. Jeśli interesuje Cię copywriting, szkolenia z Pawłem Tkaczykiem to rewelacyjny sposób na poszerzenie swoich horyzontów w tej dziedzinie.

Wg Pawła możesz poznać techniki copywriterskie, jednak aby stać się mistrzem musisz odblokować w sobie potencjał kreatywności nauczyć swój umysł wędrówek w różne zakątki wszechświata. Dopiero wplatając w to techniki perswazji, pisania uderzających nagłówków, storytelingowych treści, stworzysz teksty sprzedażowe, budujące markę na bardzo wysokim poziomie. Podczas szkolenia dla firm pracując nad tekstami Twojej firmy wchodzisz na wyższy poziom pisania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź program tutaj: copywriting szkolenia.


Paweł Tkaczyk
Paweł Tkaczyk

Ekspert w zakresie copywritingu i webwritingu, w ciągu wieloletniej praktyki zdążył zyskać miano najskuteczniejszego copywritera w Polsce.


INNE TEKSTY TEGO AUTORA:

Chcesz dowiedzieć się więcej?
SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU