Lato 2022

Lato z Langas

Inspirujące szkolenia i wyjątkowe spotkania w Sopocie

Na lipiec i sierpień przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję szkoleń i inspirujących spotkań biznesowych w Sopocie – świetnych propozycji uzupełnienia wiedzy w cudownym otoczeniu polskiego wybrzeża. 

Wśród naszych propozycji znajdą coś dla siebie właściciele firm, specjaliści obsługujący ograny korporacyjne, fachowcy zajmujący się przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i przestępstwom finansowym, a także doświadczeni kupcy. Mamy coś dla każdego!

Poznaj szczegóły naszych projektów. Dołącz do nas w Hotelu Sopot****, gdzie wraz ze specjalistami będziesz mógł poznać najnowszą wiedzę ze swojej dziedziny, zainspirować się i poszerzyć swoje kwalifikacje, a po południu cieszyć się urokami Trójmiasta.

lipiec

7-8 / 7 / 2022

X Letnia Szkoła Menedżerów Zakupów

Szkolenia zakupowe to Twoja tajna broń!
Profesjonalne zarządzanie wiedzą zakupową staje się obecnie bronią strategiczną, która daje przewagę nad innymi uczestnikami gry rynkowej w szczególnie trudnych czasach zmian geopolitycznych.

Podczas Letniej Szkoły Menedżerów Zakupów w Sopocie prezentujemy najaktualniejszą wiedzę,  a także mnóstwo aktualnych case’ów oraz sprawdzonych praktyk rynkowych stosowanych w działach zakupów. To jedyne takie szkolenie dla działów zakupów w roku, na którym nie może Cię zabraknąć!

7-8 / 7 / 2022

LETNIA AKADEMIA AML OFFICERA

To podsumowanie najważniejszych zagadnień dla fachowców na co dzień zajmujących się przeciwdziałaniem praniu pieniędzy. To szkolenie AML jest pigułką wiedzy dla każdego AML Officera.

Pierwszy dzień poświęcony będzie identyfikacji beneficjenta rzeczywistego, korupcji w Polsce oraz programowi przestrzegania sankcji.

W drugim dniu szkolenia AML omówione zostaną transakcje korespondenckie, ryzyka związane z kryptowalutami oraz oszustwa w otaczającym nas świecie.

7-8 / 7 / 2022

XVI Letnia Szkoła Biura Zarządu i Rady Nadzorczej

Jak w poprzednich latach, także w tym roku szkolenia biura zarządu w formie warsztatów poprowadzą wybitni eksperci zajmujący się kwestiami efektywnej obsługi organów korporacyjnych.

Szkoła Biura Zarządu Langas Group to wiedza, wymiana praktycznych doświadczeń oraz efektywne rozwiązania sprawdzone w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych oraz zweryfikowane przed sądami.

sierpień

25-26 / 8 / 2022

Dialog Liderów 2022

Głównym tematem tego wyjątkowego spotkania będą trendy przyszłości w strategiach spółek i prawach własności w relacji do przewidywanych zmian w najbliższych latach. Do „oznaczania czarnych łabędzi” zaprosiliśmy międzynarodowych ekspertów:

 • dr. Jacka Bartosiaka –  naczelnego geopolityka Polski, który poprowadzi dwa warsztaty poświęcone perspektywom rozwoju sytuacji geopolitycznej z punktu widzenia strategii alokacji kapitału i rozwoju interesów firmy.
 • Roberta Kroola – międzynarodowego stratega, należącego do najbardziej wpływowych mentorów biznesowych w Polsce; który „…u jednych budzi niepokój, a innych budzi ze snu. Bije po oczach logiką oraz przenikliwością…”
 • dr inż. Roberta Klinskiego – przedsiębiorcę, rzecznika patentowego z Monachium, który wespół z Robertem Kroolem, zasypie nas przykładami czarnych łabędzi z Europy oraz Azji.
 • Krzysztofa Mędralę – prezesa zarządu MedApp SA, wieloletniego eksperta zarządzania w funduszach inwestycyjnych, międzynarodowych usługach finansowych oraz nowych technologiach stosowanych w medycynie.

Na tym spotkaniu nie może Cię zabraknąć!

25-26 / 8 / 2022

XV LETNIA SZKOŁA ASYSTENTÓW ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ

Wszystkich asystentów Zarządów i Rad Nadzorczych szukających okazji do rozwoju także latem zapraszamy do udziału w XV Letniej Szkole Asystentów Zarządu i Rady Nadzorczej.
Jest to szkolenie, które buduje profesjonalne kwalifikacje w dwóch kluczowych obszarach: organizacyjno-interpersonalnym oraz prawno-formalnym.

Warsztaty poprowadzą wyjątkowi eksperci, którzy przekażą wiedzę oraz efektywne rozwiązania z zakresu wspierania, zabezpieczania i ułatwiania pracy organom spółek.

25-26 / 8 / 2022

LETNIA SZKOŁA CZŁONKA ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ

Jak podołać czołowym wyzwaniom stojącym przed członkami zarządu i rad nadzorczych oraz uchronić się przed dotkliwymi konsekwencjami naruszeń? Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Członka Zarządu i Rady Nadzorczej. 

Warsztaty prowadzone podczas Szkoły oparte będą na analizie praktycznych zagadnień i wyzwań, jakie stoją przed zarządem i radą nadzorczą – organami odgrywającymi kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Najlepsi eksperci

Szkolenia letnie Langas 2022 – poznaj naszych trenerów

Zajmuje się doradztwem dla spółek prywatnych i tych dopuszczonych do obrotu na Warszawskiej GPW.

MEC. ANNA ADAMCZYK

EKSPERT PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I PRAWA PRACY

Jako kierownik działu zakupów elektronicznych w Carlsberg Group, zarządzał zespołem, który przeprowadzał ok. 600 przetargów rocznie dla wszystkich zakładów Grupy Carlsberg na całym świecie. Jako Global Category Manager w Grupie Danfoss, tworzył strategię zakupową i prowadził negocjacje z kluczowymi dostawcami.

JACEK JARMUSZCZAK

WICEPREZES NEXTBUY

Założyciel i właściciel think tanku Strategy & Future, współzałożyciel “Play of Battle”, czyli studia zajmującego się przygotowaniem konceptów i projektowaniem realistycznych gier wojennych, współpracownik miesięcznika “Nowa Konfederacja” oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie, ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego, Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, adwokat i publicysta specjalizujący się w geopolityce, strategii oraz nowoczesnej sztuce wojennej i wojnie morskiej. 

dr Jacek Bartosiak

ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL FIRMY STRATEGY & FUTURE

W 30 letnim dorobku poprowadził przeszło 10 tys. godzin sesji feedbackowych oraz mediacyjnych; uczestniczył w decyzjach właścicielskich o łącznej wartości przekraczającej 5,5 mld złotych; był kuratorem strategii w 55 projektach zmian organizacyjnych & międzypokoleniowych, a w jego seminariach, warsztatach uczestniczyło w Polsce już ponad 700 tys. osób. Pedagog oraz właściciel z krwi i kości, do tego były doradca inwestycyjny, były biegły sądowy i były śledczy gospodarczy.

Robert Krool

JEDEN Z BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH STRATEGÓW I MENTORÓW W NASZEJ CZĘŚCI EUROPY

Bogate doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z obszaru w prawa pracy, prawa cywilnego oraz szeroko pojętego prawa gospodarczego sprawiają, że jest cenionym wykładowcą.

MEC. MONIKA DRAB

EKSPERTKA BCC DS. ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ CZŁONKA ZARZĄDU ORAZ PRAWA SPÓŁEK KAPITAŁOWYCH

Trener metody Insights Discovery, którego fascynuje praca z ludźmi. Potrafi zbudować, przemodelować i zmotywować zespół zakupowy tak, aby stał się dojrzały kompetencyjnie i samodzielny.

ŁUKASZ JĘDRASZKIEWICZ

DYREKTOR DEPARTAMENTU ZAKUPÓW W WIODĄCEJ SPÓŁCE ENERGETYCZNEJ

Ekspert i doradca z dużym doświadczeniem prowadzący zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte adresowane do korpusu służby cywilnej, urzędów, banków i instytucji finansowych oraz spółek kapitałowych. Specjalizuje się również w prawie karnym, jak również ochronie danych osobowych, dostępie do informacji publicznej, a także prawie autorskim.

mec. Piotr Fojtik

EKSPERT PRAWA GOSPODARCZEGO, PRAWA PRACY, ZAWIERANIA UMÓW

Wieloletni ekspert zarządzania w funduszach inwestycyjnych, międzynarodowych usługach finansowych oraz nowych technologiach stosowanych w medycynie.

Krzysztof Mędrala

PREZES ZARZĄDU MEDAPP S.A.

Realizuje projekty szkoleniowe i doradcze, które koncentrują się wokół rozwoju kompetencji menedżerskich w nowoczesnym, wysoce zmiennym środowisku biznesowym.

Współpracuje także z top menedżerami w sesjach indywidualnego coachingu i mentoringu.

Adam Górecki

PRAKTYK ZARZĄDZANIA, INTERIM MANAGER, WYKŁADOWCA MBA, NEGOCJATOR ZASTĘPCZY – UPRAWOMOCNIONY, MEDIATOR, COACH/TRENER I KONSULTANT

Szkolenia letnie z Langas w pigułce 

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące szkoleń

Czy wszystkie szkolenia letnie odbywają się w tym samym hotelu?

Tak. Szkolenia menedżerskie, szkolenia dla biura zarządu, działów zakupów i szkolenia AML w formie szkół i akademii, odbywać się będą w Hotelu Sopot ****
ul. J. Haffnera 88, 81-715 Sopot, Polska

Czy w koszt szkolenia w Sopocie wliczone jest zakwaterowanie?

Nie. Zakwaterowanie w Hotelu Sopot można zarezerwować za naszym pośrednictwem w specjalnej cenie, zależnie od dostępności miejsc i terminu. 

W lipcu jest to koszt:

 • 680 zł za noc (pokój 1-osobowy ze śniadaniem),
 • 740 zł za noc  (pokój 2-osobowy ze śniadaniem).

W sierpniu jest to koszt:

 • 540 zł za noc (pokój 1-osobowy ze śniadaniem),
 • 600 zł za noc  (pokój 2-osobowy ze śniadaniem).

Aktualne ceny i dostępność pokoi prosimy każdorazowo sprawdzić przy rejestracji na szkolenie.

Czy nocleg na szkoleniach w Sopocie należy opłacić osobno?

Przy formularzu zgłoszeniowym w każdym szkoleniu można zaznaczyć opcję dodatkową — nocleg w hotelu w Sopocie i uiścić jedną opłatę za szkolenie i nocleg.

Istnieje także możliwość zapłaty bezpośrednio w hotelu.

Czy letnie szkolenia w Sopocie są certyfikowane?

Tak. Każdy uczestnik szkolenia dla biura zarządu, szkolenia dla działów zakupów i szkolenia AML otrzyma stosowny certyfikat uczestnictwa po zakończeniu szkolenia. 

Kto może uczestniczyć w szkoleniach biura zarządu?

Szkolenia biura zarządu i rady nadzorczej w Sopocie dopasowane są do osób na różnych poziomach.

XVI Letnia Szkoła Biura Zarządu i Rady Nadzorczej to szkolenie przede wszystkim dla managerów i kierowników spółek:

Zapraszamy:

 • Kierownicy i menedżerowie Biura Zarządu i Rady Nadzorczej,
 • Kierownicy działów organizacyjno-prawnych,
 • Szefowie komórek nadzoru właścicielskiego,
 • Managerowie w biurach obsługi organów spółki,
 • Dyrektorzy departamentów prawnych.

XV Letnia Szkoła Asystentów Zarządu i Rady Nadzorczej to szkolenie skierowane do asystentów i specjalistów obsługujących organy korporacyjne.

Biorą w niej udział:

 • Asystenci Zarządu, Asystenci Rady Nadzorczej,
 • Asystenci Prezesa, Asystenci Kierownika Biura Zarządu,
 • Specjaliści ds. obsługi władz spółki,
 • Specjaliści ds. organizacyjnych,
 • Referenci w biurach zarządu.

Letnia Szkoła Członka Zarządu i Rady Nadzorczej to specjalistyczne szkolenie, w którym wezmą udział:

 • Przewodniczący Rad Nadzorczych,
 • Członkowie Rad Nadzorczych,
 • Członkowie Zarządu,
 • Prezesi Zarządu,
 • Dyrektorzy departamentów obsługi władz spółek,
 • Szefowie Biura Zarządu.

W jakich godzinach prowadzone są szkolenia biura zarządu?

Letnie szkolenia prowadzone są w godzinach 9.30 – 16:00 pierwszego dnia i 8:30  – 16:00 drugiego dnia.

Pozwala to na efektywne wykorzystanie zarówno czasu spędzanego na nauce, jak i popołudnia na pobliskiej plaży. 

Dla kogo będą odpowiednie szkolenia zakupowe?

Ze szkolenia dla managerów zakupów najbardziej skorzystają:

 • Dyrektorzy, Kierownicy, Menedżerowie Zakupów
 • Menedżerowie ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw
 • Kierownicy Zaopatrzenia
 • Kierownicy Organizacji i Logistyki
 • Kierownicy działów logistyki

Zapraszamy również osoby, które zainteresowane są tematyką szkoleń zakupowych.

Czy szkolenia dla działów zakupów trwają cały dzień?

Tak. Szkolenia zakupowe prowadzone są od 09.30 (7 lipca) rejestracja uczestników do 16:00. W drugi dzień szkolenia dla działów zakupów (8 lipca) rejestracja uczestników zaczyna się o 8:30. Szkolenie kończy się o 16:00.

Czy szkolenie AML jest również dla pracowników, czy tylko menedżerów?

Szkolenie AML w formie letniej Akademi AML Officera ma formę zarówno szkolenia dla pracowników, jak i menedżerów. Do uczestnictwa zapraszamy przede wszystkim:

 • Pracowników Departamentów Zapobiegania Praniu Pieniędzy
 • Szefów Departamentów Compliance
 • Pracowników Departamentów Compliance
 • Pracowników Działów Ryzyka Operacyjnego

Szkolenie AML jest przygotowane w taki sposób, że skorzystają z niego również osoby niezajmujące powyższych stanowisk, które wiążą swoją karierę zawodową z pracą AML Officera lub działem Compliance. 

W jakich godzinach są prowadzone prelekcje na szkoleniu AML?

Szkolenie AML (7 i 8 lipca) rozpoczyna się o 10:00. Zakończenie szkolenia następuje o godzinie 15:00.