Sławomir Bieńkowski

Sławomir Bieńkowski

Prowadzi projekty podnoszenia efektywności w oparciu o cechy osobiste w jednej z najnowocześniejszych korporacji w Polsce

Prowadzone kursy

Ekspert, strateg, doradca gospodarczy, dziennikarz. Prowadzi projekty podnoszenia efektywności w oparciu o osobiste cechy w jednej z najnowocześniejszych korporacji w Polsce. Prowadzi projekty doradcze dla korporacji, MSP oraz miast.

Przedsiębiorca, doradca gospodarczy, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, dziennikarz.

Absolwent Politechniki Warszawskie, przedstawiciel firm zagranicznych w Polsce, a w ramach tej działalności m. in. zorganizowanie sieci warsztatów autoryzowanych Firmy „Daimler Benz” (Mercedes) w strukturze Przedsiębiorstwa Przedstawicielskiego „Timex”.

Ekspert UNIDO ds. oceny przedsiębiorstw.

Wykładowca w uczelniach wyższych państwowych i prywatnych, głównie z dziedziny przedsiębiorczości, organizowania i prowadzenia przedsięwzięć gospodarczych oraz relacji interpersonalnych w ramach różnych projektów.

Autor wielu biznes planów, analiz i strategii marketingowych przedsięwzięć oraz strategii rozwoju gospodarczego miast i gmin, w tym dla gminy Zblewo, miasta Dęblin oraz Tarnowa.

Działalność samorządowa, a w tym utworzenie pierwszej w Polsce komplementarnej sieci handlowo-usługowej dla osiedla 30-tys. mieszkańców (1990), wyróżnione przyznaniem Brązowego Krzyża Zasługi.

Członek Zarządu Towarzystwa Polsko-Szwedzkiego, członek Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

prowadzone kursy:
Publikacje:
Około 50 publikacji prasowych z tematyki doradztwa gospodarczego i szkoleń (w tym dla Gazety Prawnej)

Udział w konferencjach, opracowywaniu i redakcji materiałów pokonferencyjnych (m. in. „Badanie czynników warunkujących wykorzystanie niestandardowych form zatrudnienia w Polsce”)
Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Magdalena Kaczmarczyk
Project Director
m.kaczmarczyk@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.