Robert Gontkiewicz<br>Optimatis

Robert Gontkiewicz
Optimatis

PREZES ZARZĄDU DOŚWIADCZONY EKSPERT W ZARZĄDZANIU USŁUGAMI IT I BACK-OFFICE. WIELOLETNI PARTNER I COACH MANAGERÓW ORAZ PASJONAT NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ W OBSZARZE ZARZĄDZANIA

Prowadzone kursy

Współwłaściciel i Prezes OPTIMATIS Sp. z o.o.. Doświadczony ekspert w zarządzaniu usługami IT i back-office

Wieloletni partner i coach managerów oraz pasjonat nowoczesnych rozwiązań w obszarze zarządzania. Umiejętnie łączy dwa odrębne światy: biznes i skomplikowane procesy informatyczne, tak aby sprostać oczekiwaniom dynamicznie zmieniających się realiów biznesowych.
Od 17 lat doradca biznesowy zarządów oraz kadry kierowniczej polskich i zagranicznych firm. Lider zespołów odpowiedzialnych za doradztwo strategiczne, optymalizację procesów i implementację efektywnych rozwiązań informatycznych, wspierających funkcjonowanie kluczowych pionów organizacyjnych w firmie.
Z sukcesem wdraża i zarządza złożonymi projektami związanymi z transformacją IT, rozwiązaniami wspierającymi budowanie wartości firm, optymalizacją procesów, zarządzaniem usługami. Doradza i szkoli w zakresie podnoszenia efektywności działów biznesowych, strategicznych i wsparciowych.
W trakcie wieloletniej kariery zawodowej zrealizował ponad 80 projektów z obszaru optymalizacji procesów w tym, zarządzania usługami , bezpieczeństwa IT oraz IT Governance.
Członek Zarządu w IT Service Management Forum Polska (itSMF Polska). Ponadto, członek międzynarodowych stowarzyszeń ISACA oraz Help Desk Institute Central Europe Poland (HDI CE Poland). W latach 2010-2014 Członek Rady Programowej Forum Wsparcia IT oraz współtwórca i członek Jury Konkursu Lider Wsparcia IT.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
project manager
a.chmielewska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU