Michał Piosik, Foodtech

Michał Piosik, Foodtech

Animator akceleratora foodtech

Prowadzone kursy

Karierę w bankowości porzucił, żeby lepić pierogi z turystami. Pierwsza firma – Polish Your Cooking jest dziś jedną z największych kulinarnych agencji eventowych w Polsce i topową kulinarną atrakcją w Warszawie wg. Tripadvisor.

W Polish Your Cooking pod przykrywką nauki gotowania zbudujemy umiejętności pracy w zespole. Firma od na początku pandemii COVID-19 przeszła transformację do online. Produkty są przewożone transportem chłodniczym w całym kraju, interaktywny warsztat prowadzony online na żywo, zaś relacje między pracownikami budowane przy pomocy scenariuszy online tworzonych w oparciu o indywidualnie potrzeby każdego z klientów.

Dodatkowo, wraz z kolegą z SGH Piotrem Grabowskim, założyli pierwszy akcelerator startupów dla branży spożywczej w Polsce: foodtech.ac. Wyszukują, szkolą i pomagają finansować startupy, które zmienią branżę spożywczą na bardziej przyjazną środowisku. Sporo podróżował po świecie, żeby złapać kulinarne i biznesowe inspiracje. Był właścicielem restauracji Gado Gado, Rice Rice Baby, Mexiacn Wrapsody.

Lubi zjeżdżać i pływać na różnej maści deskach.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Jarosław Petz
Learning & Development Director
j.petz@langas.pl
226968022

SKONTAKTUJ SIĘ

PARTNERZY KONFERENCJI