Michał Pękała, Maruta Wachta

Michał Pękała, Maruta Wachta

Ekspert prawa własności intelektualnej. Doradza w projektach gamingowych polegających na tworzeniu i prowadzeniu projektów w całym okresie developmentu (full-cicle), negocjowaniu umów wydawniczych i licencyjnych, nabywaniu IP do utworów literackich w celu stworzenia gier na ich podstawie.

Prowadzone kursy

Counsel, Head of Gaming w kancelarii Maruta Wachta

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Chicago-Kent College of Law na kierunku LL.M. International Intellectual Property Law.

Dotychczas reprezentował kilkudziesięciu Klientów z sektora gamingowego min. deweloperów, wydawców, inwestorów, programistów, content creatorów, muzyków i aktorów współpracujących przy tworzeniu gier komputerowych, jak również influencerów współpracujących ze znanymi markami w zakresie promocji produktów przy wykorzystaniu streamingu gier.

Kompleksowo doradza w projektach gamingowych polegających na tworzeniu i prowadzeniu projektów w całym okresie developmentu (full-cicle), negocjowaniu umów wydawniczych i licencyjnych, nabywaniu IP do utworów literackich w celu stworzenia gier na ich podstawie.

Przez lata zdobywał doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej w międzynarodowych kancelariach prawnych, w tym w zakresie IT.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
226968022

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.