mec. Klaudia Kirejczyk<br>Olesiński i Wspólnicy Sp. k.

mec. Klaudia Kirejczyk
Olesiński i Wspólnicy Sp. k.

Prowadzone kursy

Posiada szerokie doświadczenie w doradztwie prawnym związanym z obsługą przedsiębiorców. Zapewnia wsparcie dla start-upów oraz średnich i dużych podmiotów gospodarczych, m.in. z branży IT, produkcyjnej i automotive.

Specjalizuje się w projektowaniu i procesach realizacji menadżerskich programów motywacyjnych, łącząc kontekst biznesowy z aspektami prawa podatkowego, pracy, gospodarczego i rynków kapitałowych.

Doradza w dziedzinie prawa korporacyjnego, w tym przy zakładaniu nowych spółek, zasilaniu kapitału oraz w kwestiach osobowych i organizacyjnych (odpowiedzialność i wymiana członków organów, zmiana struktury właścicielskiej, umowy inwestycyjne, zmiana aktu założycielskiego). W ramach obsługi prawnej spółek publicznych dba o realizację obowiązków sprawozdawczych związanych z wynagrodzeniami (polityki wynagrodzeń, sprawozdania o wynagrodzeniach).

Wspiera przedsiębiorców w bieżącej działalności – tworzeniu procedur wewnętrznych, przygotowywaniu i negocjowaniu umów. Posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych.

Uczestniczy w procesach wprowadzania na polski rynek przedsiębiorców z zagranicznym kapitałem oraz ekspansji lokalnych firm na rynki zagraniczne.

Należy do zespołu Spanish Desk, w ramach którego doradza podmiotom gospodarczym z regionów hiszpańskojęzycznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego, organizowanej przez WPiA UJ we współpracy z Columbus School of Law The Catholic University w Waszyngtonie (D.C.).

Biegle włada językiem angielskim i hiszpańskim.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
project manager
a.chmielewska@langas.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU