Małgorzata Niewińska<br>CBRE

Małgorzata Niewińska
CBRE

Executive leader, badacz i konsultant biznesowy z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.

Prowadzone kursy

Executive leader, badacz i konsultant biznesowy z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Ekspert w obszarach zarządzania strategicznego oraz zmian transformacyjnych.

Lider linii biznesowej Workplace Strategy & Change management w CBRE, odpowiedzialnej za realizację kompleksowych projektów consultingowych obejmujących projektowanie zmian nowoczesnych przestrzeni pracy w oparciu o wielowymiarową diagnostykę potrzeb oraz zarządzanie zmianą strategii środowiska pracy.

Prowadzi i konsultuje projekty transformacyjne integrujące strategie środowiska pracy z długofalową strategią biznesową i zmianami kulturowymi. Zarządza organizacją usług doradztwa w zakresie budowania i wdrażania strategii środowiska pracy w organizacjach na rynku polskim oraz w projektach o zasięgu globalnym. Główne obszary koncentracji to: zmiany kulturowe, elastyczne modele środowiska pracy, kompetencje przywódcze w kontekście nowych wyzwań rynkowych, synergie kultury pracy, współpracy i zarządzania oraz rozwiązań przestrzenno – technologicznych oraz zrównoważony rozwój, w tym strategie Wellbeing, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań POST Covid.

 

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
project manager
a.chmielewska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU