Karolina Dudek Forbis Group

Karolina Dudek Forbis Group

Workplace Strategy Director w Forbis Group, Adiunkt w Akademii Leona Koźmińskiego i Prezes Polskiego Instytutu Środowiska Pracy.

Prowadzone kursy

Workplace Strategy Director w Forbis Group, Adiunkt w Akademii Leona Koźmińskiego i Prezes Polskiego Instytutu Środowiska Pracy.

W latach 2013–2015 realizowała projekt „Tworzenie przestrzeni biura, Narracje, obrazy, wyobrażenia” w IFiS PAN, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki. Brała także udział w projektach badawczych realizowanych w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, w Instytucie Socjologii UW oraz w Akademii Leona Koźmińskiego.

Autorka książki „Koniec ery calvadosu. Design i praca w późnej nowoczesności” (2019), „Sieci wiedzy” (2018) i współautorka książki „Pustynia kulturalna?” (2018).

Współredaktorka tomów poświęconych badaniu kultury oddolnej. Od kilku lat związana z branżą nieruchomości biurowych. Wykorzystuje interdyscyplinarne podejście do wspomagania procesów planowania, projektowania i organizowania przestrzeni organizacji.

Pracuje w Forbis Group jako Workplace Strategy Director. Jest także adiunktem w Akademii Leona Koźmińskiego i prezesem Polskiego Instytutu Środowiska Pracy. Doktorat obroniła w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.