Kaja Prystupa-Rządca

Kaja Prystupa-Rządca

Doradca, mentor i badacz

Prowadzone kursy

Doradca, mentor i badacz z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w tematyce zarządzania i transformacji organizacji w środowisku wirtualnym oraz strategiami wspierania innowacji. Wspiera ludzi w rozwoju komunikacji wirtualnej oraz inspiruje do zmian na poziomie organizacyjnym.

Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych, Executive MBA w Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego.

Prelegentka TEDx. Mówca inspiracyjny specjalizująca się w tematyce zarządzania i komunikowania się w środowisku wirtualnym oraz strategii innowacyjności.

New Business Partner w Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. Facylitator zespołów wirtualnych w szwajcarskiej spółce Dual Academy zajmującej się innowacyjnymi programami rozwojowymi. Certyfikowany konsultant stosujący w swojej praktyce metodę FRIS® w pracy nad efektywnością zespołów.

Autorka publikacji popularnonaukowych, komentator dla Newsweek, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Personel i Zarządzanie, HR.news, Zwierciadło, Radio Zet, Radio TOK FM, Holistic News.

Autorka ponad 30 studiów przypadku przedstawiających polskie dynamicznie rozwijające się firmy w ramach pionierskiego projektu studiumprzypadku.pl.

Inicjatorka pierwszego w Polsce kursu poświęconego tematyce zespołów wirtualnych na Akademii Leona KoźmińskiegoManagement of Virtual Teams.

Autorka i moderatorka gier symulacyjnych dla wirtualnych zespołów. Członek międzynarodowych zespołów badawczych współpracująca z uczelniami ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii i Szwajcarii.

Członek British Academy of Management oraz European Academy of Management.

Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

PARTNERZY KONFERENCJI