Filip Kulikowski

Filip Kulikowski

Trener sprzedaży i networkingu w biznesie.  W swoim życiu zawodowym sprzedawał: paliwo hurtem, usługi finansowe, ubezpieczenia, usługi sportowo - rekreacyjne, outsourcing rekrutacji, szkolenia, naukę języka angielskiego.

Prowadzone kursy

Trener sprzedaży i networkingu w biznesie.  W swoim życiu zawodowym sprzedawał: paliwo hurtem, usługi finansowe, ubezpieczenia, usługi sportowo – rekreacyjne, outsourcing rekrutacji, szkolenia, naukę języka angielskiego.

Dzięki tak zróżnicowanemu doświadczeniu dużo szerzej widzi problemy i perspektywy rozwoju klienta. Jako wielki miłośnik networkingu organizował i prowadził eventy networkingowe na 120 osób.

Prowadzi bloga ( filipkulikowski.pl) oraz nagrywa podcast (Architekt Relacji), w których dzieli się wiedzą z zakresu budowania relacji i sprzedaży.

Dziś rozwija przedsiębiorców i ich zespoły, aby skuteczniej działali. Wszystko, co przekazuje innym pochodzi z praktyki, zróżnicowanego doświadczenia i racjonalnego podejścia do rozwiązywania problemów, głównie w sprzedaży.

Pracuje z przedsiębiorcami oraz korporacjami, poza tym prowadzi zajęcia z networkingu w biznesie  w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
Project Manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

PARTNERZY KONFERENCJI