Elżbieta Winek<br>Fiserv Polska

Elżbieta Winek
Fiserv Polska

Asystentka Zarządu, jak również Koordynator ds. (Nie-)Codziennych i Misji Specjalnych w Fiserv Polska.

Prowadzone kursy

Asystentka Zarządu, jak również Koordynator ds. (Nie-)Codziennych i Misji Specjalnych w Fiserv Polska. Na co dzień zajmuje się wsparciem pracy Zarządu, a także aktywnie wspiera organizację w budowaniu employee experience oraz szeroko pojętej kultury organizacyjnej.

Absolwentka Zarządzania, specjalizacja Zarządzanie Organizacją, na uczelni im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Początkowo zawodowo związana z rynkiem nieruchomości, pełniąc funkcje administracyjne. Od grudnia 2011 do marca 2022 nieprzerwanie związana z branżą kosmetyczną, gdzie pełniła rolę Asystentki Zarządu, czy Koordynatora ds. Administracji, a ostatnio Koordynatora ds. Satysfakcji Pracowników w Centrum Dystrybucyjnym zatrudniającym blisko 300 Pracowników.

Od kilku lat interesuje się tematyką szczęścia w pracy i tym, co na nie wpływa. Wierzy, że szczęśliwy pracownik oddziałuje na swoje otoczenie. Ciekawi Ją, jak osiągać i utrzymać stan szczęścia, zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym

Prywatnie pasjonuje się historią i kulturą, lubi zwiedzać i poznawać nowe zakątki, co pozwala Jej lepiej zrozumieć innych i się na nich otworzyć.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
project manager
a.chmielewska@langas.pl
22 355 24 00

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NASZYCH SZKOLEŃ KORZYSTAJĄ LIDERZY RYNKU