Dominik Thier, DNB Bank Polska

Dominik Thier, DNB Bank Polska

Dyrektor Dep. Zgodności, Radca prawny, DNB Bank Polska S.A. Specjalizuje się w międzynarodowych regulacjach dotyczących sektora bankowego, przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i sankcji międzynarodowych, prawie rynków finansowych, regulacjach dotyczących corporate governance oraz ochroną danych osobowych.

Prowadzone kursy

Dyrektor Dep. Zgodności, Radca prawny, DNB Bank Polska S.A.. Posiada ponad 19 lat doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem prawnym i compliance w lokalnych i międzynarodowych instytucjach finansowych. Wcześniej pełnił funkcje m.in. Head of Compliance w DNB Asia w Singapurze oraz w Chief Compliance Officera w DNB Luxembourg S.A. Jako radca prawny świadczył również pomoc prawną zarówno w bankowości korporacyjnej jak i detalicznej, a obecnie zarządza obszarami Compliance i AML.

Specjalizuje się w międzynarodowych regulacjach dotyczących sektora bankowego, przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i sankcji międzynarodowych, prawie rynków finansowych, regulacjach dotyczących corporate governance oraz ochroną danych osobowych.

Wykładowca na konferencjach i warsztatach dotyczących systemu kontroli wewnętrznej, funkcji compliance, sankcji międzynarodowych, AML oraz RODO. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia z zakresu prawa amerykańskiego przy University of Florida Levin College of Law.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
226968022

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.