Dariusz Goc

Dariusz Goc

Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu.

Prowadzone kursy

Coach i Trener Biznesu. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Université de Lille oraz studiów Coachów ICF – Coaching Biznesowy.

Obok wiedzy nabytej w ramach programów akademickich oraz licznych treningów biznesowych, w pracy z Klientami wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe.

W swojej karierze m.in. zarządzał projektami oraz zespołami w firmach branży energetycznej,współpracował z międzynarodowymi korporacjami sektora HORECA, a także z europejskimi instytucjami jak np. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy czy European Trade Union Institute.

Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu. W szczególności wspiera poprzez pomoc w doskonaleniu kompetencji: skutecznej komunikacji, w tym wystąpień publicznych, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, planowania,  reagowania na zmianę, wywierania wpływu oraz innych umiejętności liderskich.

Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo – szkoleniowych z zakresu przywództwa  w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów. Po pracy – mąż, tata, miłośnik sportu i dobrych książek.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Anna Chmielewska
Project Manager
a.chmielewska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

PARTNERZY KONFERENCJI