Daniel Tymoszuk, Polska Grupa Zbrojeniowa

Daniel Tymoszuk, Polska Grupa Zbrojeniowa

Dyrektor łańcucha dostaw i planowania, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

Prowadzone kursy

Dyrektor łańcucha dostaw i planowania, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

Ma ponad 13 lat doświadczeniu zawodowego w zaopatrzeniu. Rozpoczął karierę̨ jako globalny kupiec w IKEA. Po ponad 3 latach przeniósł się̨ do Szanghaju jako dyrektor generalny, gdzie był odpowiedzialny za dużą firmę produkcyjną.

Po powrocie do Europy zrealizował projekt transformacji w CEVA Logistics, gdzie był odpowiedzialny za organizację zamówień w Europie Środkowej. Po udanej realizacji projektu dołączył do firmy Bosch w roli Globalnego Menedżera Kategorii Usług IT, a po trzech latach zajął to samo stanowisko w Danfoss Global Procurement.

Warto wspomnieć, że w tym samym czasie był odpowiedzialny za doradzanie przy projektach dla takich firm, jak Astra Zeneca, TCL, LVMH, Kingfisher PLC, Danfoss AS, Stadler Rail czy PGNiG. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu w zakresie zakupów (trener zakupów, osoba nadzorująca i menedżer) zdobył wiedzę zarówno w zakresie zarządzania, jak i pozyskiwania strategicznego. Jest silnym, przyjaznym i „praktycznym” wsparciem z głęboką wiedzą o źródłach zaopatrzenia.

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
22 696 80 22

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.