Bartosz Strugacz, Wielton Group

Bartosz Strugacz, Wielton Group

Group Procurement Director, Wielton Group

Prowadzone kursy

Group Procurement Director, Wielton Group, gdzie odpowiada m.in. za weryfikację i wybór inicjatyw oraz projektów strategicznych, monitorowanie postępu prac nad nimi, a także integrację strategicznych projektów we wszystkich spółkach Grupy. Do jego zadań należą integracja struktur i procesów, które mają zapewnić uzyskanie efektu synergii zakupowej, produkcyjnej i sprzedażowej, gwarantując jednocześnie zwiększenie efektywności biznesowej całej Grupy oraz umacniając jej pozycję na kluczowych rynkach międzynarodowych.  Wcześniej przez 16 lat zawodowo związany z Wielton SA jako Dyrektor ds. Zakupów Strategicznych i Łańcucha Dostaw.

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (Advanced Management Program prowadzony we współpracy z EADA Business School Barcelona), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Międzynarodowe stosunki gospodarcze).

prowadzone kursy:

Artykuły:
Zobacz więcej artykułów

Masz pytania?

Agnieszka Tworzyńska
project manager
a.tworzynska@langas.pl
226968022

SKONTAKTUJ SIĘ

ZAUFAŁO NAM JUŻ 5000+ FIRM

OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH

Bardzo przydatne z punktu widzenia praktyki w działaniach organów spółek, zmian w przepisach i działalności Biura Zarządów.
Bogusław Bujak, PGE Elektrownia Opole S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Bardzo dużo case’ów.
Wioletta Bień, Boryszew ERG S.A.

Wysoki poziom wiedzy wykładowców, organizacja i obsługa na wysokim poziomie.,
Violetta Zydlewska, BUDOPOL S.A.